Graikijos regionai ir salos:
Miestai:
Apgyvendinimo paslaugos
FILTRUOTI

Apgyvendinimo paslaugos GraikijojeViešbutis, vila o gal bungalow namelis...yra labai svarbu kokią apgyvendinimo paslaugą pasirinksite, nes nuo to priklausys jūsų užtarnautas ir išsvajoytas poilsis.

Apgyvendinimo paslaugas rekomenduojame rinktis iš :

KrisTravel siūlomi viešbučiai

arba

Booking.com pasaulinė apgyvendinimo paslaugų platforma

Linkime teisingo pasirinkimo ir gerų atostogų!!!
Evija sala
Prie jūros, vos už 700 metrų nuo Eretrijos, įsikūrusiame 4 *  viešbutyje „Avantis Suites Hotel“ siūloma apsistoti studijose bei liukso numeriuose, iš kurių atsiveria vaizdai į pietinę Evijos įlanką. Visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. „Avantis“ numeriuose yra oro kondicionieriai, virtuvėlės su viryklėmis bei šaldytuvais, televizoriai ir vonios kambariai, kuriuose rasite plaukų džiovintuvus, chalatus bei nemokamų higienos reikm..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Kalamas. Evios sala. Graikija
Evia ir Sporadų salos , Kalamas
       Kalamos paplūdimys - tai nuostabus, ramus, romantiškas gamtos kampelis ir labai gerai žinomas Evios saloje (Euboea sala). Turkio spalvos Egėjo jūros vandenys skalauja baltąjį krantą, kurio grožiui apibūdinti sunku surasti žodžius. Jis yra įsikūręs Evios saloje, apie 140 km nuo Atėnų ir 67 km nuo Chalkidos (Evios salos sostinės) ir tai yra ideali vieta ne tik trumpoms ekskursijoms, bet taip pat ir atostogoms, kurios siūlo poilsį, ramybę ir romantiką. &..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Korasida. Evijos sala. Graikija
Norintiems ramybės ir poilsio po sunkių darbų arba tiesiog ramiai praleisti atostogas su šeima, siūlome išsinuomoti apartamentus Korasidoje. Korasidos paplūdimys - tai vaizdingas gamtos kampelis rytinės pakrantės viduryje, suderintas su kalnais ir jūra, džiuginantis akį savo smaragdiniu vandeniu ir marmuriniais akmenukais. Vienas gražiausių Evios salos paplūdimių. Čia rasite ramybę poilsį ir romantiką. Nuomuojami trys atskiri, su atskirais įėjimais, 25 kv. apartamentai viloje &qu..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Korasida. Evios sala. Graikija
Korasidos paplūdimys - tai vaizdingas gamtos kampelis rytinės pakrantės viduryje, suderintas su kalnais ir jūra, džiuginantis akį savo smaragdiniu vandeniu ir marmuriniais akmenukais. Vienas gražiausių Evios salos paplūdimių. Čia rasite ramybę poilsį ir romantiką. Nuomuojami trys atskiri, su atskirais įėjimais, apartamentai viloje "Anna". Vila randasi tik 1000 m nuo paplūdimio, iš jos sodo atsiveria nuostabi panorama į Egėjo jūrą. Viloje nuomuojama: 2 keturviečiai a..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Evia sala. Chalkida
"Hotel Pelagos" 4* viešbutis yra įsikūręs Agios Minas rajone, greta didelio sodo. Viešbutis stovi ant pačio jūros kranto ir turi savo privatų smėlio paplūdimį. Viešbučio teritorijoje įrengtas baseinas su lauko kubilu, iš kurio atsiveria vaizdai į Egėjo jūrą. Viešbutyje yra restoranas, du barai (iš kurių vienas randasi prie baseino),  2 teniso kortai ir visi kambariai su balkonais.   "Hotel Pelagos" kambariuose ir apartamen..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Eretria. Evios sala. Graikija
Puiki ir jauki apgyvendinimo vieta nedidelei kompanijai praleisti savo išsvajotas atostogas Graikijoje! Nuomojama vila randasi Evios saloje, 6 km nuo Eretrijos miestelio. Iki artimiausio paplūdimio 3 km. Vila stovi aukštai ant kalno. Nuo jos terasos atsiveria nuostabus vaizdas  į jūrą. Iki Evios salos sostinės Chalkidos apie 25 km. Iki Atėnų apie 120 km. Iš Evios salos į žemyninę Graikijos dalį papulsite tikrai lengvai, pervažiavę Chalkidos tiltą, arba keldamiesi keltu..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Eretria. Evijos sala. Graikija
       Puikūs dviviečiai (laisvai telpa trys), keturviečiai (laisvai telpa penki) ir šešiaviečiai (laisvai telpa septyni) apartamentai esantys 600 kv  trijų aukštų viloje Chrisula!        Nuomuojami atskiri apartamentai. Naujai įrengti ir suremontuoti, labai tvarkingi ir su visais patogumais, pretenduojantys į 5* apartamentus.        Dviviečiai apartamentai:  vienas atskir..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Eretrija. Evia sala
KrisTravel rekomenduojamas Sun Rise viešbutis, kuris pateisins jūsų lūkesčius! Šis viešbutis tai labai nuostabios šeimos verslas, skaičiuojantis jau trečiąją kartą. Čia rasite ramybę ir jaukumą.     Eretria Sun Rise Hotel yra įsikūręs vos už 150 metrų nuo artimiausio paplūdimio. Viešbutis apsuptas tankia žaluma, ištisus metus žydinčiomis gėlėmis. Čia rasite didelį lauko baseiną ir barą prie jo. Norintiems pasportuoti  - teniso ir ..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Korasida. Evijos sala. Graikija
     Norintiems tikrai konfortabilaus poilsio kartu su nuostabiu vaizdu į Egėjo jūrą!      Čia rasite tikrą poilsį, ramybę ir romantiškus saulėlydžius. Puikiai tinka šeimyninėms atostogoms su vaikučiais.      Vila randasi Korasidos miestelyje, Evijos saloje. Iki Korasidos paplūdimio, kurį matysite iš vilos terasos, apie 1 km. Korasidos paplūdimys yra vienas iš geriausių paplūdimių Evijos saloje, džiuginanti..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Malakonda. Evijos sala. Graikija
Evia ir Sporadų salos , Kiti Evios salos miestai
Išnuomojama vila Malakondoje 110 kv.m. Šviesūs kambariai su baldais, 2 vonios kambariai. Pilnai įrengta virtuvė,  3 miegamieji, svetainė ir valgomasis su veranda. Viloje yra oro kondicionierius, židinys, sodas, be papildomų mokesčių, puikios būklės. Labai tinkama šeimos atostogoms. Su nuostabiu dideliu sodu ir BBQ. Netoli jūros. Talpina iki 8 žmonių, bet konfortabiliai jaustųsi apsigyvenę 6 asmenys. APGYVENDINIMO KAINA: Vilos paros kaina (iki 8asmenų) – 15..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Eretria. Evijos sala. Graikija
          Nuomuojama vila netoli Eretrijos kurortinio miestelio. Namas 80 m² pastatytas 2008 metais. Vila vieno aukšto, saugiai įrengta šeimai su vaikais. Viloje du atskiri miegamieji, vienas vonios kambarys, virtuvė, valgomasis. Visas namas jaukiai ir pilnai apstatytas. Visas sklypo plotas 600 kv.m. Viloje įrengtas šildymas žiemai, yra oro kondicionierius, židinys. Iš kiemo atsiveria nuostabūs panoraminiai vaizdai. Yr..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Chalkida. Evijos sala. Graikija
Evia ir Sporadų salos , Chalkida
Norintiems ne tik gerai ir smagiai praleisti savo vasaros atostogas Evios saloje, bet ir konfortabiliai bei ramiai pailsėti! Nuomojama Vila Sophia, kuri randasi du kilometrai nuo Chalkidos miesto centro, Evios saloje.  Viloje laisvai apsigyventi gali 6 asmenys. Labai didelis ir erdvus kiemas. Kieme įrengta lauko teniso aikštelė. Rakečių ir kamuoliukų rasite vilos sandėlyje, vežtis savo tikrai nebūtina. Aplinkui vilą įsikūręs vasarinių vilų kvartalas - ramybė garantuota. Puikiai tink..
112.14 EUR
(387.20 Lt)
Mūsų partneriai