Graikijos regionai ir salos:
Miestai:
FILTRUOTI

Autobusinės kelionės

Poilsis, sveikatingumo programa ir pažintis su Graikija – vienoje kelionėje! 06.20 – 06.30, 08 01 – 08 11
11 dienų  kelionė autobusu. Kelionių organizatorius "Kelionės Jums" kartu su KrisTravel ir Gama-Tour Kelionės datos:  06.20 – 06.30  Kelionės privalumai 6 nakvynės prie Egėjo jūros, karštomis mineralinėmis versmėmis garsėjančiuose paplūdimiuose Pažintis su Graikijos žemynu ir  Edipso miesteliu (Evijos sala)  - šešios ekskursijos pagal programą Platus naujų  ekskursijų pasirinkimas! (už papildomą mokestį) Kelionės..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Kaunas – Minskas – Kijevas – Černobylis. 4 d. pažintinė kelionė. Datos: 05.08 - 11 ir 09.12 - 15
Dniepro upės krantuose išsidėstęs Kijevas – vienas seniausių Rytų Europos miestų, įkurtas maždaug V amžiuje. Remiantis legenda, miestą įkūrė trys broliai, Kyi, Shchekas bei Khorivas, ir sesuo Lybida. Šiame mieste ką nuveikti ir ką pamatyti atras visi keliaujantys - čia pilna, netgi ir labai įmantrių objektų, patenkinančių turisto akį. Slaviška dvasia alsuojančiame Kijeve netrūksta saulės spinduliuose blizgančių auksinių cerkvių stogų, įvairių monumentų pasakojančių api..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Veličkos – Aukštieji Tatrai– Liublinas – Balstogė (Bialystok) 4 dienų pažintinė kelionė
Datos: gegužės 1-4 d., liepos 4-7 d.   Jei kas paklaustų, kuo Tatrų  kurortai vilioja keliautojus, vieningą atsakymą rasti vargu ar pavyktų. Vieniems jie asocijuojasi tiesiog su kalnais, kuriuose savo maršrutus atranda ir žygių mėgėjai, ir alpinizmo entuziastai, ir norintys pasigrožėti požeminiu pasauliu – stalagmitų, stalaktitų bei ledo urvais, ir mėgstantys slidinėti. Kitiems šios kalnuotos platybės – įspūdingų pilių, jaukių miestukų, etnografinių kaimų, ..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Varšuva - Poznanė - Gnieznas - Torunė - Gdanskas - Malborkas - Šv.Lipka
Didžioji Lenkija (lenk. Wielkopolska) – istorinis regionas vidurio vakarų Lenkijoje, tarp Vyslos ir Odros upių. Svarbiausias miestas – Poznanė. Didžioji Lenkija yra ankstyvosios Lenkijos valstybės šerdis, dar vadinama Lenkijos lopšiu. Senovėje regionas buvo apgyvendintas polianų genčių. Būtent jų valdovai vėliau tapo ir visos Lenkijos karaliais. Taigi leiskimės kartu į šią istoriškai svarbią ir garsią kelionę, kurioje susipažinsime ne tik su Didž..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Liublinas - Lvovas - Luckas - Počajivo Lavra - Zamostė. Datos: 04 04 - 04 07, 06 13 - 06 16
4 dienų  kelionė autobusu. Kelionių organizatorius "Kelionės Jums" kartu su KrisTravel ir Gama-Tour Kelionės datos: 2019 04 04 - 04 07, 06 13 - 06 16. Lvove karaliauja bohemiška dvasia ir tai nesunkiai pastebima apsilankius vos keliose žymesnėse vietose. Tai gražus, senovinis ukrainietiškas miestas su gerai išlaikytu ir gražiai sutvarkytu senamiesčiu. Lvovas kažkada priklausė Austrijos imperijai, o tai lėmė, kad miestas yra artimesnis europietiškaj..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Varšuva - Segedas - Patra - Patros Karnavalas - Budapeštas. 2020 03
8 dienų kelionė autobusu į Graikiją sudalyvauti Patros miesto Didžiąjame Karnavale! "KrisTravel" kartu su kelionių organizatoriumi "Kelionės Jums" ir "Gema - Tour" siūlo jums šią išskirtinę kelionę į Graikiją! Ištroškai tikrų naujų įspūdžių? Keliaujam į spalvingąjį Patros karnavalą vykstantį Graikijoje! Taip taip...būtent, Graikijoje! Siūlome jums naują, dar neatrastą ir nepažintą  autobusinę kelionę į Graikiją, į Patros miesto k..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Dviejų dienų kelionė. 03 16 -03 17 ir 05 18 - 05 19
        Jums kyla klausimas, kodėl „Karališkoji“, o gal aplamai kyla klausimas, kodėl verta vykti į Varšuvą.. Patikėkite, ji nebe reikalo vadinama Karališkąją Varšuva ir ten tikrai jums bus nenuobodu.       Varšuva – Lenkijos sostinė ir didžiausias miestas, miestas-apskritis. 1,75 mln. gyventojų. Miestas įsikūręs centrinėje Lenkijoje, Mazovijoje, prie Vyslos upės. Tai - mokslinis, ku..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Mūsų partneriai