Apie KrisTravel

„Pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmą puslapį.“
 Šventasis Augustinas.

           „KrisTravel“ įkūrėja  Kristina nuo 2000 m gyvena ir dirba Graikijoje. Įgijusi aukštąjį išsilavinimą turizmo srityje ir apsigynusi turizmo vadybos magistro laipsnį, pastoviai keliauja po šią šalį, atrasdama vis naujų ir įdomių vietų, kurios džiugintų turisto akį. Graikijoje yra dirbusi turizmo sektoriuje. Puikiai kalba graikų,    anglų ir rusų kalbomis. Gerai išmano ir turi patirties dalykinės komunikacijos ypatumuose su Graikijos šalies verslo atstovais. Daugelį metų praleido „graikiško gyvenimo virtuvėje“, įsisavino daugumą rašytinių bei nerašytinių „įstatymų“,        nuostatų ar paprasčiausių papročių. Tiek poilsio, tiek darbo reikalais yra keliavusi po daugelį Europos valstybių. Turi patirties ekskursijų organizavime/atostogų planavime po Graikiją. Nuo 2010 m.  Graikijoje suplanuotomis atostogomis, o    taip pat apgyvendinimo paslaugomis naudojosi jos pažįstami. Paskatinta gerų atsiliepimų ir noro naudotis Kristinos paslaugomis, nuspręsta įkurti įmonę MB "Kristuras". Komentarus ir atsiliepimus apie jau įvykusias "KrisTravel" keliones bei atostogas galima rasti FB socialiniame      tinkle – Kristravel Greece ir šioje internetinėje svetainėje – komentarų ir atsiliepimų skyrelyje.

 


 „Po dvidešimties metų tu būsi labiau nusivylęs dalykais, kurių nedarei, negu tais, kuriuos darei. Taigi, išplauk iš ramybės uosto. Pagauk pasatą savo burėms. Tyrinėk. Svajok. Atrask.“
   Markas Tvenas.


tai kelionių ekspertas ir patarėjas keliaujantiems į Centrinę Graikiją, Atikos regioną, o ypač į Evijos (Euboea island) salą. Lietuvoje siūlantis ir parduodantis įvairias turizmo paslaugas planuojantiems atostogauti Centrinėje Graikijoje, Atikos regione ir Evijos saloje (Euboea island).   Esame vienintelė įmonė Lietuvoje,  kuri labai ilgą laiką specializavosi turizmo po Centrinės Graikijos ir Evijos salos srityje. Sukaupę daugiametę patirtį, šiandien galime jums pasiūlyti didelį įvairų turizmo paslaugų asortimentą susijusį su šias regionais.
Vėjyje žaidžiančios jachtų baltosios burės, tarp smaragdinių jūrų vandenų besislepiančios salos, didingos, mitais apipintos archeologinės šventyklos,  saulės išbučiuoti ir įsimylėjėlius glaudžiantys slapti rojaus paplūdymiai..... ir dar daugiau, žodžiais neapsakomų Graikijos šalies siūlomų turtų.. Visa tai - „KrisTravel“ įkvėpimo šaltinis. Visuomet esame pasirengę jums parodyti gražiausias ir paslaptingiausias šios šalies vietoves, netgi tokias, kur kiti turistai nelabai  užklysta. Supažindinsime su tūkstančių metų Graikijos istorija ir jos mitais, pasiūlysime įkvėpti iš arčiau šios šalies kultūros kvapo. Jūs privalote visa tai patirti, pajausti ir paragauti. Pakeliavę su mumis garantuojame, kad vėl sugrįšite į Graikiją. O mes jūsų lauksime ir visada būsime pasirengę jus sutikti su naujais įspūdingais Graikijos turtais.


„Visos kelionės turi slaptų vietų, apie kurias keliautojas nenutuokia.“
 Martin Buber


    Siekdami geriausio kliento aptarnavimo ir įvairiausių paslaugų pasiūlymų    bendradarbiaujame su dauguma Graikijos šalies atstovų siūlančių įvairias turizmo paslaugas. Stengiamės patenkinti  kiekvieno iš jūsų visus kelionės lūkesčius ir atostogas paversti svajonių atostogomis. Mūsų internetinėje svetainėje galite išsirinkti ne tik siūlomas apgyvendinimo paslaugas, pažintines  ekskursijas, bet ir sudaryti savo individualų atostogų paketą iš siūlomų paslaugų. Iš didelio paslaugų pasiūlymo sąrašo galite susiorganizuoti tikrai puikias individualias, grupines su šeima ar  draugų kompanija ir netgi verslo keliones skirtas įmonėms (keliaujam su bendradarbiais). „KrisTravel“ siūlomos paslaugos:
 Burinių jachtų/ katerių ir kt. vandens inventoriaus priemonių nuoma  
 viešbučių, vilų, kambarių nuoma ir kitos apgyvendinimo paslaugos 
 ekskursijos  
 pramogos
 Aktyvios ekskursijos bei žygiai į kalnus
 Aktyvus poilsis entuziastams – individualios kelionės, skirtos entuziastų grupėms , kuriose dalyvaus ir jus apmokys ar tiesiog kartu dalyvaus bendruose užsiemimuose, dalindamiesi savo žiniomis, profesionalūs instruktoriai, mokytojai,    savo srities žinovai  - Graikijos šalies  atstovai.
 Slidinėjimas Graikijoje - slidinėjimo centrų informacija ir apgyvendinimo bei kitų paslaugų pasiūlymai skirti slidinėjantiems (šis malonumas tik sausio, vasario mėn).
 Individualios kelionės maršruto sudarymas su detaliu planu, ką veikti atvykus į Graikiją.
 Sveikatinimo atostogos (apgyvendinimo paslaugos viešbučiuose, teikiančiuose sveikatinimo paslaugas ir/ar esančiuose šalia pačios gamtos duodančių sveikatinimo šaltinių, tokių kaip nuostabūs, ramybe alsuojantys paplūdymiai, karštieji sieros šaltiniai, druskos ežerai ir kt.) 
Aktyvaus poilsio stovyklos, skirtos, tiek vaikams, tiek suaugusiems Graikijoje (aktyvaus poilsio paslaugos)
Dovanų kuponai - įdomios suvenyrinės dėžutės, į kurias po kelionės galėsite susidėti visus parsivežtus suvenyrus.
Turistų pervežimai (iš atvykimo vietos į apgyvendinimo vietą ar pan.) (vežimo paslaugos skirtos atvykstantiems į žemyninę Graikiją)
Patarimai, įvairūs pasiūlymai ir kita informacija bei pagalba planuojant vestuves, sužadėtuves ir kitas šventes Graikijoje
 
Kiekviena mūsų paslauga yra patikrinta ir džiugins jus savo originalumu ir maloniomis staigmenomis.
 


„Mes gyvename nuostabiame pasaulyje, pilname grožio, žavesio ir nuotykių. Nuotykiai, kuriuos galime patirti, niekada nesibaigia, jei mes jų ieškome su plačiai atmerktomis akimis.“
 Jawaharial Nehru.

REKVIZITAI
MB "Kristuras"                                                      
Įmonės kodas: 303487915                                                        
PVM mokėtojo kodas:                                        
Lentvario 5 - 35, 44435 Kaunas                                            
Atsiskaitomoji sąskaita: LT83 7300 0101 4154 6297          
SWEDBANK bankas                                                                    
BIC kodas – HABALT22XXX
Banko kodas – 73000                                                                                                       
Tel. +370 6300 6007
El. p. info@kristravel.eu , kristina@kristravel.eu 
www.kristravel.eu
www,kristravel.lt