Graikijos regionai ir salos:
Ekskursijos/pramogos
FILTRUOTI

Ekskursijos Graikijoje


 
 EKSKURSIJOS, TURISTŲ TRAUKOS VIETOS, PRAMOGOS - tai pats patogiausias būdas bent truputį susipažinti su šalies kultūra, pajusti jos dvasią, sužinoti istorijos. Tuo pat metu gerai pailsėti ir atrasti kažką naujo, namo atsivežti nuostabių atsiminimų! 
Išsirenkate jums patinkančią ir pirmyn į kelionę!!!
 
 
Datos: 07 07 - 07 14 ir 07 21 - 07 28
8 dienų kelionė į Evijos salą ir viena koja Graikijos žemyne. Datos: 2019 07 07 – 07 14 ir 07 21 – 07 28   Graikija – tai šalis, mus žavinti kontrastingais kraštovaizdžiais, jos praeities lobiais, žmonėmis, neįtikėtinai šviečiančiomis ryškiomis savo spalvomis, gamtos nulipdytomis, tarsi skulptūros, pakrantėmis ir mėlyna jūra. Viskas tarytum specialiai suderinta, kad tik ši žemė būtu unikaliai patraukli keliautojo akiai.  Š..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Datos: 06 23 - 06 30 ir 08 04 - 08 11
8 dienų kelionė į Evijos salą – Edipsso kurortą (karštieji sieros šaltiniai). Datos: 2019 06 23 – 06 30                      06 30 – 07 07                      08 04 – 08 11   Siūlome jums 8 dienų pažintinę - poilsinę kelionę Graikijoje – Evijos..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Data: Gegužės 30 - birželio 6
Siūlome jums 8 dienų pažintinę - poilsinę kelionę Graikijoje – Evijos saloje,  Eretrijos kurortiniame miestelyje. Skrydis Vilnius – Atėnai - Vilnius. Apgyvendinimas – Evijos saloje (7 nakvynės) 2 ekskursijos – visą dieną trunkančios ekskursijos Į ekskursijas vykstama mažomis grupėmis (devynių vietų automobiliu) PROGRAMA: 1 diena. Atvykstate į Graikiją – Atėnų Tarptautinį Oro Uostą. Čia jus pasitinka jūsų kelionių vadovas ir nuveža į Eretrijos kurortinį..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Atėnai. Graikija
Atika
        ...Susiginčino karo deivė Atėnė su jūrų dievu Poseidonu, kuriam atiteks Atikos apylinkės. Užlipo Atėnė ant uolos su šalmu, skydu ir egide, krestelėjo savo ietį ir giliai įsmeigė ją į žemę. Iš žemės išaugo šventas alyvmedis. Dievai nugalėtoja paskelbė Atėnę, pripažinę jos dovaną vertingesne. Taip ši deivė tapo Atikos globėja ir Atėnų miesto įkūrėja...         Didžia..
112.14 EUR
(387.20 Lt)
Chalkida. Evijos sala
Chalkida – „beprotiškų vandenų“ miestas Chalkida yra visiškai … protingas miestas, net ir nepaisant to, kad vandenys po senuoju Chalkidos Tiltu teka skirtingomis kryptimis kas šešias valandas. Pasaulinis fenomenas. Kokia šio reiškinio priežastis? Visa tai ir dar daug daugiau jūs sužinosite sudalyvavę su KrisTravel šioje ekskursijoje. Chalkida – Evijos salos sostinė, vienas iš svarbiausių Atikos regiono m..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Evios sala. Graikija
Evia ir Sporadų salos
Norėtumėte įkvėpti begalybę gamtos į savo plaučius ir pamatyti jos tikrą natūralų grožį, kuriame susilieja dangų siekiantys kalnai, jūros mėlynė, žalias miškas, uolos, skardžiai ir akmenų dykvietė? Norėtumėte patirti ekstremalių akimirkų, pasivažinėti serpentinų keliais, išgirsti graikiškų mitų bei tikrų istorijų, susijusių su Evios sala? Norėtumėte pasimaudyti turkio spalvos paplūdimiuose, pasislėpusiuose nuo masinio turizmo, Egėjo jūros įlankose bei išragauti daugyb..
112.14 EUR
(387.20 Lt)
Eretrija. Evijos sala
ERETRIJA – DINGĘS MIESTAS Šiandieninė Eretrija – turistinis Evijos salos centras. Nors miestelis labiau panašus į kurortinį kaimelį, tačiau jis groja didelę rolę salos turistiniame gyvenime. Eretrija valdo didžiausius ir svarbiausius salos archeologinius klodus, aplink šį miestelį yra nusitiesęs daugybės hektarų archeologinių kasinėjimų šleifas. Kažkada šis miestas buvo vienas iš garsiausių miestų tarp pirklių. Eretria – antras paga..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Evijos sala
Pasidarė nuobodu maudytis ir mėgautis saulute vien tik prie baseino ar savo viešbučio paplūdimyje, norėtumėte pamatyti ir kitų nuostabių Graikijos paplūdimių -  pasinaudokite šia, KrisTravel siūloma, pramoga!       Kalamos paplūdimys - tai nuostabus, ramus, romantiškas gamtos kampelis ir labai gerai žinomas Evios saloje (Euboea sala). Turkio spalvos atviri Egėjo jūros vandenys skalauja baltąjį krantą, kurio grožiui apibūdinti sunku surasti žodžius...
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Kserovouni kalnas. Evijos sala
Vidutinio sunkumo trasa. Žygis Kserovouni kalno takais. Kserovuoni kalnas randasi Evijos salos centre. Jis tarsi Dirfi kalno dešinioji ranka iš tolo mojanti žygeiviams ir rodanti kryptį į atvirą Egėjo jūrą. Šio kalno aukštis 1453 km. Kserovuoni išvertus iš graikų kalbos reiškia plikas kalnas. Tačiau neapsigaukite – tai tik pati viršūnė yra plika, o  kalnas visus žavi savo fantastiška augmenija, gyvūnija bei kalnų upelia..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Evijos sala. Chalkida - Eretrija
Lykos Winery – svečiuose pas vyndarius. Jus kviečia apsilankyti vienas pagrindinių Evijos salos vyndarių į savo valdas. Lykos Winery tai šeimos vyndarių verslas įsikūręs Evijos saloje Malakondos regione visai netoli Chalkidos miesto. Šiandiena šį verslą plėtoja jau trečioji karta ir į apyvartą išleidžia unikalų, savo receptais ištobulintą vyną. Jie slepia ne tik gilias senoviškas vyno tradicijas, bet ir gaminimo procesą yra puikiai pritaikę naujo..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Centrinė Graikija
           Norintiems linksmai ir turiningai praleisti dieną Graikijoje kartu su KrisTravel kelionių vadovu, rekomenduojame pramogą -  Mėlynųjų krabų žvejybą!            Krabai, sugaunami daugelyje jūrų, tačiau ant lietuvio ir kitų kai kurių tautų  stalo nėra dažni „svečiai“. Atvykę į Graikiją turite tokią puikią galimybę pasimėgauti krabais, nes jų mėsa laikoma gurmani&scar..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Tesalija
Meteoros (gr. Μετέωρα – „kybančios uolos“, „kybančios ore“) yra vienas didžiausių ir žymiausių Graikijos vienuolynų kompleksų. Vienuolynai yra pastatyti ant impozantiškų natūralių uolų stulpų, šiaurės vakariniame Tesalijos lygumos krašte, prie Peneios upės ir Pindo kalnų masyvo. Manoma, kad šis pilkas į dangų kylantys stalagmitų miškas prieš 60 milijonų metų susidarė iš smiltainio (ten a..
0.00 EUR
(0.00 Lt)

 
 EKSKURSIJOS, TURISTŲ TRAUKOS VIETOS, PRAMOGOS - tai pats patogiausias būdas bent truputį susipažinti su šalies kultūra, pajusti jos dvasią, sužinoti istorijos. Tuo pat metu gerai pailsėti ir atrasti kažką naujo, namo atsivežti nuostabių atsiminimų! 
Išsirenkate jums patinkančią ir pirmyn į kelionę!!!
 
 
Mūsų partneriai