Graikijos regionai ir salos:
Aktyvus poilsis entuziastams
FILTRUOTI

Kelionės į Graikiją ir jos salas

Datos: 07 07 - 07 14 ir 07 21 - 07 28
8 dienų kelionė į Evijos salą ir viena koja Graikijos žemyne. Datos: 2019 07 07 – 07 14 ir 07 21 – 07 28   Graikija – tai šalis, mus žavinti kontrastingais kraštovaizdžiais, jos praeities lobiais, žmonėmis, neįtikėtinai šviečiančiomis ryškiomis savo spalvomis, gamtos nulipdytomis, tarsi skulptūros, pakrantėmis ir mėlyna jūra. Viskas tarytum specialiai suderinta, kad tik ši žemė būtu unikaliai patraukli keliautojo akiai.  Š..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Datos: 06 23 - 06 30 ir 08 04 - 08 11
8 dienų kelionė į Evijos salą – Edipsso kurortą (karštieji sieros šaltiniai). Datos: 2019 06 23 – 06 30                      06 30 – 07 07                      08 04 – 08 11   Siūlome jums 8 dienų pažintinę - poilsinę kelionę Graikijoje – Evijos..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Data: Gegužės 30 - birželio 6
Siūlome jums 8 dienų pažintinę - poilsinę kelionę Graikijoje – Evijos saloje,  Eretrijos kurortiniame miestelyje. Skrydis Vilnius – Atėnai - Vilnius. Apgyvendinimas – Evijos saloje (7 nakvynės) 2 ekskursijos – visą dieną trunkančios ekskursijos Į ekskursijas vykstama mažomis grupėmis (devynių vietų automobiliu) PROGRAMA: 1 diena. Atvykstate į Graikiją – Atėnų Tarptautinį Oro Uostą. Čia jus pasitinka jūsų kelionių vadovas ir nuveža į Eretrijos kurortinį..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
8 dienų kelionė grupei. (nuo 8 asmenų)
Evia ir Sporadų salos , Eretrija
Graikija – tai šalis, mus žavinti kontrastingais kraštovaizdžiais, jos praeities lobiais, žmonėmis, neįtikėtinai šviečiančiomis ryškiomis savo spalvomis, gamtos nulipdytomis, tarsi skulptūros, pakrantėmis ir mėlyna jūra. Viskas tarytum specialiai suderinta, kad tik ši žemė būtu unikaliai patraukli keliautojo akiai.  Ši šalis, tai ne pati geriausia, ne pati žinomiausia ir ne pati svarbiausia....tačiau tai šalis skirta žmogui mėgau..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
10 dienų kelionė grupei (nuo 8 asmenų)
Evijos salos vardą rasite tik mūsų tinklalapyje, nes mes pirmieji iš Lietuvos, kurie gyvenome ten daug metų, o vėliau pradėjome dirbti su šia sala ir iki šiol organizuojame ten keliones. Tai užslėptas graikų turtas. Joje dažniausiai ilsisi patys graikai, ypač atėniečiai, kai tuo tarpu kitas salas yra ištisai „okupavę“ svetimšaliai. O gaila, nes ši sala tiesiog pakeri savo grožiu ir yra puikiausia vieta atostogoms bet kuriuo metų laiku. Evija ..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
15 d įspūdingos atostogos grupei (nuo 8 asmenų)
Graikija neabejotinai yra viena labiausiai turistų pamėgtų pasaulio šalių. Lankytojus traukia ne tik įspūdingos salos (jų Graikijoje – per 2000!), žiemą slidinėjimo kurortai, visus metus žaliuojantys aukšti dievų kalnai, bet ir istorinės vietovės, alsuojančios tūkstantmečius išsaugotomis antikos paslaptimis, o taip pat skanus maistas, turtingas kultūrinis palikimas ir nuoširdūs žmonės. Jeigu norite tikrai labai gerai pailsėti ir giliai pažinti šią &sca..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
10 dienų kelionė moterims. (8 asmenų)
Evia ir Sporadų salos , Eretrija
GRAIKIJA DEIVĖMS - 10 dienų kelionė skirta tik moterims, patirsiančioms dieviškus malonumus. Mielos moterys, tos, kurios nežinojo, tos, kurios jau pamiršo, o ir tos, kurios visuomet jaučia savyje gaivališką deivės pradą, siūlome jums nuostabią patirtį – 10 -ies dienų atostogas Graikijoje, mažai žinomoje, Evijos saloje ir ne tik... Atostogų metu visą savo dėmesį skirsime sau pačioms: pažinsime, ilsėsimės, šoksime, išbandysime save, ragausime ir džiaug..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Skirta grupėms nuo 6 asmenų. Graikija
Teatras - kai kultūrinė dievų dovana žmonijai! Taigi KrisTravel sujungė šias dvi puikias galimybes - trumpą, valandos laiko, ekskursiją prieš spektaklį, supažindinimą, su tuo antikiniu teatru, į kurį vyksime ir , žinoma, pasaulinio lygio renginį ar spektaklį! Nuo viešbučio jus paims ir viso renginio metu, bei atgal iki viešbučio jus lydės licencijuotas ir laisvai graikiškai bei lietuviškai kalbantis gidas! Graikų drama atsirado VI a. pr. m. e. i&scar..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Mūsų partneriai