KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.” Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Susisiekti su mumis!

Prašome palaukti...
Iškilus klausimams planuojant savo atostogas Graikijoje arba jau esant pačioje Graikijoje galite visada susisiekti su mumis! Greičiausiai mus rasite tel.: +370 6300 6007 Kristina +30690 8444460 Kristina +30693 2663818 Vaida +370 6846 3104 Vaida Arba rašykite el.paštu, arba į facebook!
Image Alt

Apie mus

„KrisTravel“ įkūrėja,  Kristina, nuo 2000 m gyveno ir dirbo Graikijoje nenutrūkstamai apie 14 metų, kol įkūrė MB „KRISTURAS” – KrisTravel kelionių agentūrą. Įgijusi aukštąjį išsilavinimą turizmo srityje ir apsigynusi turizmo vadybos magistro laipsnį, iki šiolei keliauja po šią šalį, atrasdama vis naujų ir įdomių vietų, tam, kad galėtų jas visas parodyti kitiems ir kurios džiugintų turisto akį. Graikijoje, ne vienus metus pradirbusi turizmo sektoriuje, puikiai išmano turizmo organizavimo darbą. Labai gerai kalba graikų,    anglų ir rusų kalbomis. Turi „auksinės” patirties dalykinės komunikacijos ypatumuose su Graikijos šalies verslo atstovais. Daugelį metų praleido „graikiško gyvenimo virtuvėje“, įsisavino daugumą rašytinių bei nerašytinių „įstatymų“,        nuostatų ar paprasčiausių papročių. Tiek poilsio, tiek darbo reikalais yra keliavusi po daugelį Europos valstybių. Turėdama licencijuoto gido pažymėjimą ir ilgametės patirties išmano ekskursijų vedimo ir kelionių organizavimo sritį. Jau nuo 2010 m. individualiai ir Kristinos suplanuotomis atostogomis  Graikijoje džiaugiasi mūsų turistai. Komentarus ir atsiliepimus apie jau įvykusias „KrisTravel” keliones bei atostogas galima rasti socialiniuose tinkluose FB, Instagra, Youtube ir kt.  Kristravel – KrisTuras pavadinimu.

„Pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmą puslapį.“
Šventasis Augustinas.

išskirtinumas (mūsų arkliukas), tai kelionių ekspertas, patarėjas, profesionalus licencijuotas gidas skirtas keliaujantiems į Centrinę Graikiją, Peloponesą ir Atikos regioną, o ypač į mūsų atrastą ir mūsų pirmūjų Lietuvos rinkai pasiūlytą Evijos (Euboea island) salą. Lietuvoje siūlantis ir parduodantis įvairias turizmo paslaugas planuojantiems atostogauti Centrinėje Graikijoje, Atikos regione ir Evijos saloje (Euboea island).   Esame vienintelė įmonė Lietuvoje,  kuri labai ilgą laiką specializavosi būtent turizmo po Centrinės Graikijos ir Evijos salos srityje. Sukaupę daugiametę patirtį, šiandien galime jums pasiūlyti didelį įvairų turizmo paslaugų asortimentą susijusį su šias regionais.
Vėjyje žaidžiančios jachtų baltosios burės, tarp smaragdinių jūrų vandenų besislepiančios salos, didingos, mitais apipintos archeologinės šventyklos,  saulės išbučiuoti ir įsimylėjėlius glaudžiantys slapti rojaus paplūdymiai….. ir dar daugiau, žodžiais neapsakomų Graikijos šalies siūlomų turtų.. Visa tai – „KrisTravel“ įkvėpimo šaltinis. Visuomet esame pasirengę jums parodyti gražiausias ir paslaptingiausias šios šalies vietoves, netgi tokias, kur kiti turistai nelabai  užklysta. Supažindinsime su tūkstančių metų Graikijos istorija ir jos mitais, pasiūlysime įkvėpti iš arčiau šios šalies kultūros kvapo. Jūs privalote visa tai patirti, pajausti ir paragauti. Pakeliavę su mumis garantuojame, kad vėl sugrįšite į Graikiją. O mes jūsų lauksime ir visada būsime pasirengę jus sutikti su naujais įspūdingais Graikijos turtais.

„Po dvidešimties metų tu būsi labiau nusivylęs dalykais, kurių nedarei, negu tais, kuriuos darei. Taigi, išplauk iš ramybės uosto. Pagauk pasatą savo burėms. Tyrinėk. Svajok. Atrask.“
Markas Tvenas.

Siekdami geriausio kliento aptarnavimo ir įvairiausių paslaugų pasiūlymų    bendradarbiaujame su dauguma Graikijos ir Lietuvos šalies atstovų siūlančių įvairias kokybiškas turizmo paslaugas. Stengiamės patenkinti  kiekvieno iš jūsų, visus kelionės lūkesčius, ir atostogas paversti svajonių atostogomis. Mūsų internetinėje svetainėje galite išsirinkti ne tik siūlomas apgyvendinimo paslaugas, pažintines  ekskursijas po Graikiją, bet ir sudaryti savo individualų atostogų paketą į kitas siūlomas šalis . Taip pat galite išsirinkti autobusinę kelionę. Iš didelio paslaugų pasiūlymo sąrašo galite susiorganizuoti tikrai puikias individualias, grupines su šeima ar  draugų kompanija ir netgi verslo keliones skirtas įmonėms, darbo kolektyvams.

„Visos kelionės turi slaptų vietų, apie kurias keliautojas nenutuokia.“
Martin Buber

You don't have permission to register