Graikijos regionai ir salos:
Miestai:
FILTRUOTI

Graikija. Kruizai, jachtos, kateriai.

Mykonos - Santorini - Koufonisi. Trys Kikladų salos
Kikladų salos
      Kelionių pardavimo agentas „KrisTravel“ siūlo aplankyti Graikijoje Kykladų salas - vienas iš nuostabiausių Europos salų, turtingų savo praeitimi ir istorija. Unikalaus salų architektūrinio stiliaus, senovės pastatų griuvėsių, paplūdimių žydrumo, alyvmedžių giraičių ir nuostabaus, kvapą gniaužiančio kraštovaizdžio derinys bei draugiškas vietinių gyventojų paslaugumas Jūsų atostogas pavers vienomis iš įsimintiniausių.   ..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Kikladų salos arba Sarono įlankos salos. Graikija. Egėjo jūra
Siūlome Jums paįvairinti savo poilsį Graikijoje ir pristatome kelionę kruizą – „Atrask Graikijos salas buriuodamas!“. Tai puiki galimybė suderinti poilsį Graikijos salose su nepamirštamais įspūdžiais plaukiojant po Egėjo jūrą, patogia burine jachta -  „Koala IV“. Šilti saulės spinduliai, kurie šį kraštą šildo net 300 dienų per metus, neaplenkia nei vienos iš tūkstančiais skaičiuojamų Graikijos salų. Tarp jų yra ir dide..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Kikladų salos, Saroniko įlanka. Graikija
Atika , Pirėjas
Greitas plaukimas ir inkaravimas ramiose įlankose! Koala VI – tai medžio ir anglies 15 m ilgio šliupas, sukurtas Italijoje dviejų profesionalų architekto ir buriuotojo , kad būtų greitu lenktyniniu kreiseriu ir taptų aukščiausios klasės lenktynių jachta! Šis 15 metrų šliupas  buvo sukurtas būti greitu lenktyniniu kreiseriu. Jo pirmieji  sąvininkai ir kūrėjai : žymus Graikijos architektas ir ekspertas buriuotojas, Andrea Vallicelli ir prof Pierlui..
277.75 EUR
(959.00 Lt)
Mūsų partneriai