KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.” Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Susisiekti su mumis!

Prašome palaukti...
Iškilus klausimams planuojant savo atostogas Graikijoje arba jau esant pačioje Graikijoje galite visada susisiekti su mumis! Greičiausiai mus rasite tel.: +370 6300 6007 Kristina +30690 8444460 Kristina +30693 2663818 Vaida +370 6846 3104 Vaida Arba rašykite el.paštu, arba į facebook!
Image Alt

D.U.K.

KAIP NUSKRISTI Į ATĖNUS?

Skrendam į ATHENS INTERNATIONAL AIRPORT ELEFTHERIOS VENIZELOS – didžiausias ir pagrindinis Atėnų oro uostas.
VYKSTANTIEMS IŠ LIETUVOS
1 variantas.
Skrendant iš Vilniaus avia bilietų į Atėnus galite ieškoti su RYANAIR, WIZAIR, LOT, AIRBALTIC, LUFTHANSA, UIA (Ukrainos avialinijos), TURKISH AIRLINES, AEGEAN ir kt. Skrydis vasaros sezono metu (nuo balandžio iki lapkričio mėn) gali būti tiesioginis Vilnius – Atėnai, tačiau žiemos sezono metu dažniausiai bus su vienu ar keliais persėdimais.
2 variantas. Galite rinktis tiesioginį skrydį iš Latvijos Rygos oro uosto į Atėnus su AIRBALTIC avialinijomis. Šis skrydis yra tiesioginis visus metus. Iki Rygos oro uosto dažnai kursuoja autobusai, arba galite vykti automobiliu.
3 variantas. Galite užsisakyti  tiesioginį skrydį iš Lenkijos Varšuvos su LOT arba AEGEAN avialinijomis arba su Ryanair avialinijomis, Varšuva – Atėnai. Tačiau iki Varšuvos teks vykti automobiliu, autobusu Vilnius, Kaunas – Varšuva, arba traukiniu Vilnius, Kaunas – Varšuva.

Jeigu keliauja grupė nuo 15 asmenų, pas mus galite užsisakyti vežimo paslaugą!

 

KAIP NUKELIAUTI IŠ LIETUVOS Į VARŠUVOS ORO UOSTUS (LENKIJA)? 

Jeigu keliauja grupė nuo 15 asmenų, pas mus galite užsisakyti vežimo paslaugą!

Renkantis keliones iš Varšuvos dažną poilsiautoją neramina šie klausimai: „Kaip nuvažiuoti iki Varšuvos oro uosto?”, „Ar bus kur parkuoti automobilį?”, „Kiek laiko truks kelionė iki Varšuvos oro uosto?”, „Kada turėtume išvažiuoti iš Lietuvos, kad nepavėluotume į lėktuvą?” ir pan.
Šiame tekste rasite atsakymus į visus su kelione į Varšuvos oro uostą susijusius klausimus. Taip pat žemiau pamatysite naudingas nuorodas, kur užsisakyti autobuso bilietus, ar rezervuoti vietą automobiliui stovėjimo aikštelėje.
Dėmesio! Vertėtų žinoti, kad Varšuvos miestas turi DU oro uostus, NE VIENĄ!!!

Pagrindinis Varšuvos oro uostas yra Šopeno (Chopin) žinomas kaip WAW. Iš šio oro uosto į Atėnus pagrinde be persėdimų vykdomi skrydžiai su LOT arba su AEGEAN avialinijomis. Tiesioginiai skrydžiai vyksta kasdien.
Kartais iš šio oro uosto galite rasti avia bilietus ir su persėdimu iki Atėnų, kurie bus daug pigesni nei, kad skristi iš Vilniaus su persėdimu iki Atėnų. Taigi jei jau nuspręsite skristi su persėdimu, tai nepatingėkite pasižiūrėti bilietų ir iš Varšuvos Šopeno oro uosto, nes galite rasti daug pigesnę kelionę, netgi įskaičiavus ir kelio išlaidas iki Varšuvos.
Daugelio pamėgta oro linijų bendrovė RYANAIR iš Šopeno oro uosto, deja, dar skrydžių nevykdo.
Antrasis Varšuvos oro uostasModlino (Modlin) žinomas kaip WMI. Iš šio oro uosto vykdomi pigių aviakompanijų skrydžiai, daugiausia – RYANAIR. Su Ryanair vyksta tiesioginiai skrydžiai iki Atėnų.
Tačiau nors ir Ryanair avia linijos vadinamos pigiausiomis, NEPATINGĖKITE pasižiūrėti skrydžių su kitomis avia linijomis (Pvz.: LOT ir AEGEAN) iš Varšuvos pagrindinio Šopeno oro uosto į Atėnus. Kartais pasitaiko, kad šių avia linijų bilietai būna pigesni už Ryanair avialinijų  bilietus.
Dėmesio! Abu Varšuvos oro uostai yra skirtinguose miesto pusėse, todėl supainioti nevertėtų.

Kaip nuvažiuoti iš Vilniaus ar Kauno į Varšuvos pagrindinį Šopeno oro uostą?
Patogiausia į Šopeno oro uostą keliauti automobiliu. Kauną ir Varšuvą skiria maždaug 450 kilometrų atstumas. Todėl geriausia kelionei į Varšuvą skirti apytiksliai 8-9 valandas. Juk niekada negalima nuspėti, kokių nesklandumų gali įvykti kelyje į Lenkiją. Tad neatidėliokite iki paskutinės minutės! Geriau anksčiau ir be jokio streso nei vėliau ir su įtampa!
Parkavimas Varšuvos Šopeno oro uoste automobiliui kainuoja nuo 1,8 EUR už parą. (Atsižvelgiant į tuometinį zloto kursą. Kaina gali kisti).

Kaip užsisakyti parkavimą automobiliui Varšuvos Šopeno oro uoste?

 • Įeikite internetiniu adresu į https://www.startparking.pl/  (reikės šiek tiek lenkų kalbos žinių);
 • Suvedę visus reikiamus duomenis, apmokėkite rezervaciją;
 • Sulaukite patvirtinimo el. paštu;
 • Nuvažiavę į parkavimo aikštelę Varšuvoje, privažiuokite prie šlagbaumo ir jis pasikels;
 • Autobusas nuo parkavimo aikštelės iki oro uosto kursuoja kas 15-20 min. Todėl nesibaiminkite, tikrai suspėsite nuvykti laiku!

Kaip nuvažiuoti į Varšuvos Šopeno oro uostą, jei neturite automobilio?
 Į Šopeno oro uostą kursuoja šių vežėjų autobusai:

 • Lux Express bilietų kainos į vieną pusę prasideda nuo 17 EUR asmeniui;
 • Eurolines bilietų kainos į vieną pusę prasideda nuo 17 EUR asmeniui;

Kaip nuvažiuoti iš Vilniaus ar Kauno į Modlino oro uostą?
Patogiausia į Modlino oro uostą keliauti automobiliu. Kauną ir Varšuvą skiria maždaug 450 kilometrų atstumas. Todėl geriausia kelionei į Varšuvą skirti apytiksliai 7-8 valandas. Juk niekada negalima nuspėti, kokių nesklandumų gali įvykti kelyje į Lenkiją. Tad neatidėliokite iki paskutinės minutės! Geriau anksčiau ir be jokio streso nei vėliau ir su įtampa!
Parkavimas Varšuvos Modlino oro uoste automobiliui kainuoja nuo 0,5 EUR už parą. (Atsižvelgiant į tuometinį zloto kursą. Kaina gali kisti).

Kaip užsisakyti parkavimą automobiliui Varšuvos Modlino oro uoste? 

 • Įeikite internetiniu adresu į  http://www.parkvia.com/en-GB (reikės šiek tiek lenkų kalbos žinių);
 • Suvedę reikiamus duomenis, apmokėkite rezervaciją;
 • Sulaukite patvirtinimo el. paštu ir BŪTINAI jį atsispausdinkite;
 • Nuvažiavę į automobilio parkavimo aikštelę Varšuvoje, parodykite atspausdintą lapą budinčiam. Jis įteiks Jums lapelį su numeriu ir nurodys automobilio parkavimo vietą. Jūsų lauks mikroautobusas, kuris nuveš į oro uostą;
 • Dėmesio! Grįžę iš atostogų, kai lėktuvas nusileis Varšuvos oro uoste, skambinkite nurodytu numeriu, parašytu ant lapelio, kurį Jums įteikė budintysis. Tada Jūsų atvažiuos mikroautobusas, į tą pačią vietą, kurioje Jus išleido prieš išvykstant.

Kaip nuvažiuoti į Varšuvos Modlino oro uostą, jei neturite automobilio?
Į Modlino oro uostą tiesioginio maršruto nėra, todėl, kol pasieksite savo kelionės tikslą, teks persėsti iš vieno autobuso į kitą.
Turite važiuoti tokiu maršrutu:
Kaunas arba Vilnius – Varšuvos centrinė autobusu stotis – Modlino oro uostas.
Iš Kauno arba Vilniaus į Varšuvos centrinę autobusų stotį veža:

Nuo Varšuvos centrinės stoties iki Modlino oro uosto veža:

Dėmesio! Tiksliai pažiūrėkite į autobusų išvykimo laikus! Autobusas nelaukia!

You don't have permission to register