Graikijos regionai ir salos:
Miestai:
Ekskursijos/pramogos
FILTRUOTI

Keliauk Lietuvoje!

 
    
Dviejų dienų kelionė į Kuršių Neriją - "Stintapūkio" šventė (tik vasario mėnesį)
„BUMBINAM“ Į STINTAPŪKĮ!!!             Vasario mėnesį Neringos kurortas kviečia susipažinti su žiemiškomis Kuršių Nerijos žvejų tradicijomis ir gyvenimo būdu. Poledinės baidomosios žvejybos – bumbinimo garsai skambės vyksiančios „Stintapūkio“ šventės metu, kurioje žūklavimo įgūdžius žvejai galės pasitikrinti vyksiančiose poledinės žūklės varžybose,  naujos patirties pasisemti – stebi..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Moksleiviams skirta edukacinė kelionė (1 - 4 klasės mokiniams)
Vyksime į Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centrą, kur dalyvausite edukacijoje „Ką atnešei, bitele“. Edukacinės programos metu moksleiviai klausysis pasakojimo apie bičių ir žmogaus draugystę, ragaus bičių duonelės, žiedadulkių, uostys pikį ir sužinos kaip bitės pagamina vašką. Moksleiviai edukacijos metu sužinos kaip žmonės mokėsi panaudoti vašką, pamatys kaip žvakės gaminamos seniausiu būdu ir patys mokysis pasigaminti  žvakę pačiu lengviausiu būdu-..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Dviejų dienų kelionė po Kuršių Neriją su vietiniu gidu
Dvi dienos skirtos KURŠIŲ NERIJAI - Lietuvos pajūrio karalienei. Dar 1809 metais Vokiečių mokslininkas, Prūsijos švietimo ministras Wilhelm von Humboldt rašė: „Kuršių nerija yra tokia savita, jog ją būtinai reikia pamatyti kaip Italiją arba Ispaniją, idant siela nestokotų nuostabaus grožio vaizdų“. Būdingiausias ir įspūdingiausias nerijos gamtos elementas - kopos. Tačiau Kuršių nerijos unikalumo vertė slypi ne atskiruose jos gamtos komponentuose, ..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
 
    
Mūsų partneriai