Blogas

Patros Karnavalas
"Patros karnavalas“, dar kitaip vadinamas "Patrino karnavalas" yra ypatingas. Jo skleidžiama energija ir dalyvių lygis leidžia jam konkuruoti su didžiausiais pasaulio karnavalais.
Bėgiais iš Evijos salos į Atėnų centrą
Trumpas pasakojimas, mano, kaip turistės, keliaujančios jau nebe pirmus metus su "KrisTravel" apie įdomią, mano šeimynai pasiūlytą ekskursiją traukiniu ir metro iš Evijos salos į Atėnus.
Iškelt bures! ...tarp Graikijos salų...
Trumpai iš mano, KrisTravel įkūrėjos ir vadovės, lūpų ir mano patirtimi remiantis, apie tai, kodėl verta rinktis tokį atostogavimo būdą – keliauti kruizinėmis jachtomis ar tiesiog suburti savo šauniąją kompaniją draugų, išsinuomoti jachtą ir pasileisti vėjo genamiems aplink įspūdingas Graikijos salas…
Linksmai apie buriavimą prie Dodekanisos salų
Labai įdomiai ir su humoro gaidele apie kruizą jachta po Dodekanisos salas iš lietuvio kapitono lūpų... Rekomenduoju paskaityti visą šios kelionės aprašymą... Informaciją kurią gausite, tikrai pravers tiems, kurie ruošiasi savo atostogas praleisti jachtoje, plazdenant burėmis tarp Graikijos krantų...
EVIA – VISA GRAIKIJA VIENOJE SALOJE
Eglės ir kėniai, įspūdingi kalnai ir nesibaigiantys paplūdimiai, žuvys ir žaidimai, "drakospita" (drakono namai) ir švyturiai, Edipso terminiai šaltiniai, seni vienuolynai, kriokliai, siauri tarpekliai, pramoniniai paminklai, iš akmenų pastatyti svečių namai, Cavo D‘oro Iškyšulys... ir salos sostinė, Chalkida, draugiška ir įperkama, ideali nesibaigiančiam pasivaikščiojimui prie jūros. Taip, Evia, viena iš įspūdingiausių Graikijos salų, unikali savo grožiu, žvelgia į Egėjo jūrą, savo krantų viduje laikydama visą Graikiją!
Mūsų partneriai