KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.” Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Susisiekti su mumis!

Prašome palaukti...
Iškilus klausimams planuojant savo atostogas Graikijoje arba jau esant pačioje Graikijoje galite visada susisiekti su mumis! Greičiausiai mus rasite tel.: +370 6300 6007 Kristina +30690 8444460 Kristina +30693 2663818 Vaida +370 6846 3104 Vaida Arba rašykite el.paštu, arba į facebook!
Image Alt

Keliauk saugiai

KELIAUK SAUGIAI!

KONSULINĖ INFORMACIJA 

         Besiruošiantiems į kelionę, Užsienio reikalų ministerija pristatė mobiliąją programėlę „Keliauk saugiai“. Programėlė sukurta siekiant padidinti konsulinės informacijos prieinamumą, ypač keliaujant ten, kur nėra interneto ar įvykus nelaimei. Programėlėje pateikiamos URM kelionių rekomendacijos ir atvykimo sąlygos visoms pasaulio valstybėms, konsulinė informacija ir atstovybių kontaktai, taip pat pateikiama interaktyvi kelionių atmintinė, kurioje pateikiamas sąrašas dalykų, kuriais būtina pasirūpinti prieš išvykstant. Keliaujantiems ir ieškantiems artimiausios Lietuvos atstovybės padės automatinis artimiausios atstovybės nustatymas pagal buvimo vietą. Taip pat galima suplanuoti kelionę iki bet kurios atstovybės bei matyti visų Lietuvos atstovybių pasaulyje žemėlapį. Galiausiai, jei šalyje, kurioje keliaujate, įvyks krizė, URM galės siųsti tiesioginius pranešimus (push notifications) programėlės turėtojams.

Programėlę mobiliųjų įrenginių su „Android“ operacine sistema naudotojai gali parsisiųsti čia :
https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.kryptis.keliauk

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ATĖNUOSE

 

 

SAUGAUS ELGESIO REIKALAVIMAI IR TAISYKLĖS
EKSKURSIJŲ (IŠVYKŲ, KELIONIŲ, TURISTINIŲ ŽYGIŲ IR T.T.) METU

Data:
Kelionės maršrutas:
Planuojama kelionės trukmė (nuo – iki):
Kelionės vadovas:

Bendrieji saugaus elgesio reikalavimai ir taisyklės

 • Prieš ekskursiją kelionės dalyvis įsipareigoja atidžiai išklausyti ir atsakingai laikytis kelionės vadovo nurodymų ir instruktažo (jei jis yra privalomas).
 • Kelionės dalyvis įsipareigoja  tinkamai laikytis saugaus elgesio reikalavimų:
 • einant pėsčiomis, kopiant į kalnus, apžiūrint lankytinas vietas;
 • vykstant transportu ir iš jo išlipus laikytis saugaus eismo taisyklių (eiti per gatvę su visa grupe ir  tik tam skirtose vietose: pėsčiųjų perėjose, degant žaliam šviesoforo signalui);
 • prie vandens telkinių ir atviruose vandens telkiniuose, plaukimo įvairiomis vandens transporto priemonėmis taisyklių;
 • gamtoje – priešgaisrinių ir aplinkosaugos reikalavimų;
 • kitose kelionės maršruto vietose.
 • Kelionės dalyvis įsipareigoja elgtis taip, kad nesukeltų pavojaus sau ir kitiems asmenims.
 • Be kelionės vadovo leidimo neleidžiama atsiskirti nuo kelionės dalyvių arba atsilikti nuo grupės.
 • Kelionės dalyvis įsipareigoja užtikrinti savo asmeninio turto saugumą. Kelionės dalyvio asmeninio turto vagystės ar sunaikinimo atveju, kelionės vadovas atsakomybės neprisiima.
 • Kelionės dalyvis, dalyvaudamas kelionės metu su nepilnamečiu (-ais) vaiku (-ais), prižiūri jį, atsako už jo elgesį, saugumą, veiksmus ir iš jų kilusią žalą, kurią privalo atlyginti ir padengi visus nuostolius. Jei ekskursijos metu dalyvis neprižiūri nepilnamečio vaiko ar įvykus nelaimingam įvykiui, tai kelionės vadovui atsakomybė netaikoma.
 • Už sugadintą ar dingusią grupinę įrangą atsako kaltas asmuo, tačiau tuo atveju, jei neįmanoma nustatyti kalto asmens, tada atsako visa kelionės grupė solidariai.
 • Kelionės dalyvis, pasijutęs prastai ir / ar pastebėjęs kito kelionės dalyvio prastą sveikatos būklę, ir / ar įvykus nelaimingam atsitikimui, nedelsdamas informuoja kelionės vadovą.
 • Kelionės dalyvis, sugadinęs ar netekęs turto, susižalojęs ar netekęs gyvybės, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ar kitų psichiką veikiančių medžiagų yra visiškai atsakingas už jam įvykusias pasekmes, o taip pat privalo atlyginti kelionės vadovui bei grupei dėl savo veiksmų sukeltą žalą (nuostolius), o taip pat atlyginti neturtinę žalą.

Aš, būdamas kelionės dalyviu, prisiimu sau bet kokią riziką, susijusią kelionės metu, kuri gali nutikti dėl mano kaltės, nesilaikant kelionės vadovo instruktažo (jei jis buvo privalomas) ir  saugaus elgesio taisyklių, ir už sugadintą inventorių ir kitą asmeninę įrangą bei turtą, savo sveikatos būklės riziką, kontaktų su kitais kelionės dalyviais riziką, bei riziką, kuri gali kilti dėl aplinkinių neapdairumo, aplaidumo bei dėl trečiųjų asmenų veiksmų.
Atsisakau nuo bet kokių pretenzijų kelionės vadovui, susijusių su mano sveikatos, gyvybės ar turto klausimais.
Patvirtinu, kad esu susipažinęs su saugaus elgesio reikalavimais ir taisyklėmis kelionės metu bei išklausiau kelionės vadovo instruktažą (jei jis yra būtinas), man yra žinoma apie visas aukščiau nurodytas rizikas mano turtui ir mano sveikatai, ir gyvybei.
Aš, pasirašydamas šį dokumentą, ar pasirašydamas į kelionių žurnalą tvirtinu, kad perskaičiau šį dokumentą, suprantu jo turinį ir pasižadu jį vykdyti.

Kelionės vadovas: Kelionės dalyvis, pasirašantis už saugaus elgesio reikalavimus ir taisykles
______________________________________ ______________________________________
(vardas, pavardė, parašas) (vardas, pavardė, parašas)
You don't have permission to register