Apie KrisTravel

„Pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmą puslapį.“
 Šventasis Augustinas.

           „KrisTravel“ įkūrėja,  Kristina, nuo 2000 m gyveno ir dirbo Graikijoje nenutrūkstamai apie 14 metų, kol įkūrė MB "KRISTURAS" - KrisTravel kelionių agentūrą. Įgijusi aukštąjį išsilavinimą turizmo srityje ir apsigynusi turizmo vadybos magistro laipsnį, iki šiolei keliauja po šią šalį, atrasdama vis naujų ir įdomių vietų, tam, kad galėtų jas visas parodyti kitiems ir kurios džiugintų turisto akį. Graikijoje, ne vienus metus pradirbusi turizmo sektoriuje, puikiai išmano turizmo organizavimo darbą. Labai gerai kalba graikų,    anglų ir rusų kalbomis. Turi "auksinės" patirties dalykinės komunikacijos ypatumuose su Graikijos šalies verslo atstovais. Daugelį metų praleido „graikiško gyvenimo virtuvėje“, įsisavino daugumą rašytinių bei nerašytinių „įstatymų“,        nuostatų ar paprasčiausių papročių. Tiek poilsio, tiek darbo reikalais yra keliavusi po daugelį Europos valstybių. Turėdama licencijuoto gido pažymėjimą ir ilgametės patirties išmano ekskursijų vedimo ir kelionių organizavimo sritį. Jau nuo 2010 m. individualiai ir Kristinos suplanuotomis atostogomis  Graikijoje džiaugiasi mūsų turistai. Komentarus ir atsiliepimus apie jau įvykusias "KrisTravel" keliones bei atostogas galima rasti FB socialiniame      tinkle – Kristravel Greece, ir šioje internetinėje svetainėje – komentarų ir atsiliepimų skyrelyje.

 „Po dvidešimties metų tu būsi labiau nusivylęs dalykais, kurių nedarei, negu tais, kuriuos darei. Taigi, išplauk iš ramybės uosto. Pagauk pasatą savo burėms. Tyrinėk. Svajok. Atrask.“
   Markas Tvenas.

 

– išskirtinumas (mūsų arkliukas), tai kelionių ekspertas, patarėjas, profesionalus licencijuotas gidas skirtas keliaujantiems į Centrinę Graikiją, Peloponesą ir Atikos regioną, o ypač į mūsų atrastą ir mūsų pirmūjų Lietuvos rinkai pasiūlytą Evijos (Euboea island) salą. Lietuvoje siūlantis ir parduodantis įvairias turizmo paslaugas planuojantiems atostogauti Centrinėje Graikijoje, Atikos regione ir Evijos saloje (Euboea island).   Esame vienintelė įmonė Lietuvoje,  kuri labai ilgą laiką specializavosi būtent turizmo po Centrinės Graikijos ir Evijos salos srityje. Sukaupę daugiametę patirtį, šiandien galime jums pasiūlyti didelį įvairų turizmo paslaugų asortimentą susijusį su šias regionais.
Vėjyje žaidžiančios jachtų baltosios burės, tarp smaragdinių jūrų vandenų besislepiančios salos, didingos, mitais apipintos archeologinės šventyklos,  saulės išbučiuoti ir įsimylėjėlius glaudžiantys slapti rojaus paplūdymiai..... ir dar daugiau, žodžiais neapsakomų Graikijos šalies siūlomų turtų.. Visa tai - „KrisTravel“ įkvėpimo šaltinis. Visuomet esame pasirengę jums parodyti gražiausias ir paslaptingiausias šios šalies vietoves, netgi tokias, kur kiti turistai nelabai  užklysta. Supažindinsime su tūkstančių metų Graikijos istorija ir jos mitais, pasiūlysime įkvėpti iš arčiau šios šalies kultūros kvapo. Jūs privalote visa tai patirti, pajausti ir paragauti. Pakeliavę su mumis garantuojame, kad vėl sugrįšite į Graikiją. O mes jūsų lauksime ir visada būsime pasirengę jus sutikti su naujais įspūdingais Graikijos turtais.


„Visos kelionės turi slaptų vietų, apie kurias keliautojas nenutuokia.“
 Martin Buber

    Siekdami geriausio kliento aptarnavimo ir įvairiausių paslaugų pasiūlymų    bendradarbiaujame su dauguma Graikijos ir Lietuvos šalies atstovų siūlančių įvairias kokybiškas turizmo paslaugas. Stengiamės patenkinti  kiekvieno iš jūsų, visus kelionės lūkesčius, ir atostogas paversti svajonių atostogomis. Mūsų internetinėje svetainėje galite išsirinkti ne tik siūlomas apgyvendinimo paslaugas, pažintines  ekskursijas po Graikiją, bet ir sudaryti savo individualų atostogų paketą į kitas siūlomas šalis . Taip pat galite išsirinkti autobusinę kelionę. Iš didelio paslaugų pasiūlymo sąrašo galite susiorganizuoti tikrai puikias individualias, grupines su šeima ar  draugų kompanija ir netgi verslo keliones skirtas įmonėms, darbo kolektyvams.
„KrisTravel“ siūlomos paslaugos:

Autobusinės kelionės po Lietuvą, po Graikiją ir į kitas Europos šalis. Bendradarbiaujame kartu su patikimais Lietuvos partneriais: kelionių organizatoriumi "Kelionės Jums", vežėjais "Gama Tour" ir kitais turizmo paslaugų tiekėjais, taip pat bendradarbiaujame ir su Graikijos patikimais partneriais tokias kaip: kelionių organizatoriumi ir vežėju iš Graikijos "Tsotras Travel" , M.S. "Kollias Travel", "Discover Evia Island" bei su dauguma kitais turizmo paslaugų tiekėjais ir kartu organizuojame išskirtines, komfortabilias keliones.
Poilsinės - pažintinės ir egzotinės kelionės į dauguma pasaulio šalių. Bendradarbiaudami su kitais kelionių organizatoriais jums galime pasiūlyti įvairių kelioninių krypčių. Visos atrinktos ir patikrintos. Vadovaujamės darbo logika - ne kiekybė, o kokybė!
Kolektyvinės darbo, draugų grupių kelionės suplanuotos individualiai tik Jums! (ir ne tik į Graikiją). Mūsų skyrelyje Kelionės darbo kolektyvams, draugų grupėms - galite rasti pasiūlymų pavyzdžius, pagal kuriuos galite patys susidaryti jūsų grupei tinkamą maršrutą įterpdami ar išimdami papildomas ekskursijas, žygius ar kitas turizmo paslaugas. Ir mes jums padėsime šią kelionę įgyvendinti!
Kelionės - Pažink Lietuvą! (ir ne tik Lietuviams). Dirbame taip pat ir su atvykstamuoju turizmu.
Pažintinės, edukacinės kelionės skirtos ir pritaikytos moksleiviams bei studentams. Keliauk - pažink- išmok ir pasimėgauk!
Burinių jachtų/ katerių ir kt. vandens inventoriaus priemonių nuoma. Κapitonai. (Graikija ir Lietuva)
Viešbučių, vilų, kambarių nuoma ir kitos apgyvendinimo paslaugos (ir ne tik Graikijoje)
Ekskursijos  
Pramogos
Edukacinės išvykos
tiek suaugusiems tiek ir mažiesiems
Aktyvios, ekstremalios kelionės, ekskursijos ir žygiai.
Aktyvus poilsis entuziastams – individualios kelionės, skirtos entuziastų grupėms , kuriose dalyvaus ir jus apmokys ar tiesiog kartu dalyvaus bendruose užsiemimuose, dalindamiesi savo žiniomis, profesionalūs instruktoriai, mokytojai,    savo srities žinovai.
Slidinėjimas Graikijoje
Individualios kelionės maršruto sudarymas su detaliu planu, ką veikti atvykus į Graikiją.
Sveikatinimo atostogos Graikijoje ir ne tik... (apgyvendinimo paslaugos viešbučiuose, teikiančiuose sveikatinimo paslaugas ir/ar esančiuose šalia pačios gamtos duodančių sveikatinimo šaltinių, tokių kaip nuostabūs, ramybe alsuojantys paplūdymiai, karštieji sieros šaltiniai, druskos ežerai ir kt.)
Dovanų kuponai - įdomios suvenyrinės dėžutės, į kurias po kelionės galėsite susidėti visus parsivežtus suvenyrus.
Turistų pervežimai Graikijoje (iš atvykimo vietos į apgyvendinimo vietą ar pan.) (vežimo paslaugos skirtos atvykstantiems į žemyninę Graikiją)
Patarimai, įvairūs pasiūlymai ir kita informacija bei pagalba planuojant vestuves, sužadėtuves ir kitas šventes Graikijoje.

Ir mes visada esame atviri bendradarbiavimui su kitais turizmo paslaugų verslo atstovais!

Kiekviena mūsų paslauga yra patikrinta ir džiugins jus savo originalumu ir maloniomis staigmenomis.
 


„Mes gyvename nuostabiame pasaulyje, pilname grožio, žavesio ir nuotykių. Nuotykiai, kuriuos galime patirti, niekada nesibaigia, jei mes jų ieškome su plačiai atmerktomis akimis.“
 Jawaharial Nehru.
MB KRISTURAS - „KRISTRAVEL“ BIURAS :
Adresas:
Vaidoto g. 1,
LT - 45387, Kaunas
Lietuva
Τel.: +370 6300 6007
Tel.: +30 690 844 4460
        arba
Adresas:
Eretria Sun Rise Hotel Apartments
GR - 34 008, Eretria
Greece
Tel.: +370 6300 6007
Tel.: +30 690 844 4460

REKVIZITAI
MB "Kristuras"                                                      
Įmonės kodas: 303487915                                                        
PVM mokėtojo kodas:                                        
Šilagirio g. 67 - 1, Vijūkų km. Užliedžių sen., Kauno raj.                                                 
Atsiskaitomoji sąskaita: LT83 7300 0101 4154 6297          
SWEDBANK bankas                                                                    
BIC kodas – HABALT22XXX
Banko kodas – 73000                                                                                                       
Tel. +370 6300 6007
El. p. info@kristravel.eu , kristina@kristravel.eu 
www.kristravel.eu
www.kristravel.lt

 

 

 

Mūsų partneriai