Pasiūlymai keliauti įmonių kolektyvams ir ne tik...

ΚELIONĖS SKIRTOS JŪSŲ VERSLUI!

Skirta aktyvioms įmonėms, organizacijoms ar žmonių grupėms.

Linksminkis, poilsiauk ir įveik" – pažintinė poilsinė kelionė su aukštos kokybės paslaugų paketu į Graikiją. „KrisTravel" specializuojasi ir padeda jums suorganizuoti kolektyvines keliones ir pramogas su iššūkiais. Galimas iššūkių pasirinkimas: išvykos į kalnus pėsčiomis, dviračiais ar visureigiais, buriavimas jachta tarp salų, ištvermingi žygiai į tarpeklius, giluminiai nardymai, žvejyba, jūrinių baidarių turas tarp uolų, slidinėjimas (sausio vasario mėn) ir dar dauguma kitų. Siūlome atrinktus maršrutus su ekspertų ir instruktorių komanda.

Mūsų siūlomos įdomios ir įtraukiančios veiklos:
Misija - iššūkiai, varžybos, bendri nutarimai, išeičių ieškojimas kartu. Organizuojama taip, kad tik komandinis darbas gali atnešti sėkmę. Visa tai dažniausiai darome neįprastose vietose, gamtoje toli nuo civilizacijos.
Realybė – grupė komunikuoja, tariasi tarpusavyje ieškodami lobio, prie kurio veda užšifruotos žinutės arba rungtyniauja su Graikijos atstovų komanda, kurie greičiau užkops, nuners, suras, sužvejos, įveiks įvairius galvosūkius, atliks sportinius uždavinius ir t.t. Mūsų idėja ta, kad norint pasiekti tikslą, kiekvienas komandos narys turi prisidėti sprendžiant galvosūkį. Šie žaidimai organizuojamas gamtoje ir ne tik. Tvyranti atmosfera kolektyve įveikinėjant įvairias užduotis skatina gerą nuotaiką, stiprina komandos narių ryšius, o tai skatina įžvalgas. Tik teigiama energija ir tarpusavio pagarba gali įveikti viską...
Мotyvacinės kelionės - oraganizuojamos pagal kliento reikalavimus ir poreikius, išlaikant aukštą kokybę ir saugumą. Jus, nuo pradinės idėjos iki pat pabaigos lydės ilgametę patirtį turintys graikai instruktoriai.
Perženkit ribas! Čia viskas atvira, viskas įmanoma! 
Siūlome tik kokybiškas apgyvendimo paslaugas naujuose apartamentų kompleksuose prie jūros, prabangiose vilose bei geriausiuose viešbučiuose.

NORINTIEMS RAMESNIŲ ATOSTOGŲ SIŪLOME:

Komandos formavimo ir motyvacinės kelionės!
„KrisTravel“ turi puikių pasiūlymų kelionėms ne tik pavieniams keliautojams ir grupėms, bet ir Lietuvos įmonėms, jų vadovybei, personalui ir partneriams. Mūsų komandos formavimo kelionės, motyvacinės kelionės ir kelionės grupėms yra puikus būdas stiprinti ryšius tarp įmonės narių, didinti darbuotojų lojalumą ir motyvaciją bei plėsti kompanijos narių akiratį.
Komandos formavimo (teambuilding) kelionės yra skirtos suvienyti kolektyvą į vieną kumštį ir padaryti jį vieningu bei draugišku. Dažniausiai tai įvairūs renginiai, sporto žaidimai ir kultūrinės patirtys – pažinimas savęs ir kolektyvo per muzikines, kulinarines ir aktyvias užduotis netradicinėje aplinkoje. Taip pat tai būdas pakeisti aplinką, galimybė atsidurti „už komforto zonos ribų“ ir šansas įvertinti save bei visą kolektyvą.
Be to, komandos formavimo bei kitos kelionės įmonėms gali būti suderintos su puikiu poilsiu. Galime pasiūlyti puikius viešbučius su nepriekaištingu aptarnavimu, unikalias patirtis, įspūdingus  renginius bei viliojančias kulinarines patirtis.
Visos komandinės kelionės organizuojamos tik į Graikiją!

 

Mūsų partneriai