KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.” Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Susisiekti su mumis!

Prašome palaukti...
Iškilus klausimams planuojant savo atostogas Graikijoje arba jau esant pačioje Graikijoje galite visada susisiekti su mumis! Greičiausiai mus rasite tel.: +370 6300 6007 Kristina +30690 8444460 Kristina +30693 2663818 Vaida +370 6846 3104 Vaida Arba rašykite el.paštu, arba į facebook!
Image Alt

ANTIKINIAI MIKĖNAI IR NAFPLIAS. PELOPONESAS

ANTIKINIAI MIKĖNAI IR NAFPLIAS. PELOPONESAS

€50 žmogui

ANTIKINIAI MIKĖNAI IR NAFPLIAS – BUVUSI GRAIKIJOS SOSTINĖ. PELOPONESAS

 

Nafplijas – vienas iš gražiausių žemyninės Graikijos miestų. Jis žavus savo marmuriniais šaligatviais, dunksančiomis tvirtovėmis, stebėtinai vientisa namų architektūra ir ryškiausiomis gėlėmis apsodintais balkonais. Iki XIII a. miestas buvo nežinomas. Vėliau jį daug kartų buvo apsupę venecijiečiai ir turkai, kovodami dėl Peloponesso uostų. Nafplijas buvo pirmoji išlaisvintos Graikijos sostinė. Jis įsikūręs prie Argo įlankos. Iš dviejų pusių šį miestą saugo Akronafplijos ir Palamidi tvirtovės, o iš šiaurės – Bourtzi salelės fortas, kuriame iki 1930 m. gyveno vietinis budelis. Ekskursijos metu pamatysite įžymias šio miesto vietas, išgirsite Nafplio miesto istoriją, bandysime įveikti 999 – nis laiptelius.   Pasivaikščiojus Nafplio promenada, jus sužavės šio miesto jaukumas, o suvalgius pačių skaniausių ledų – norėsite čia sugrįžti dar kartelį. Šis miestas dar nė vieno keliautojo nepaliko abejingu. Po ekskursijos turėsite apie 2 val. savo laisvo laiko suvenyrams, nuotraukoms ir pan…

Prakeikta Atrėjo giminė, Karaliaus Agamemnono ir jo žmonos Klitaimnestros tragedija, Oresto ir Elektros gyvenimo subtilybės ir dar daug kitų mitų slepiantys Mikėnai. Gynybinėmis sienomis apsuptas Mikėnų rūmų kompleksas, kurį 1874 m. atrado archeologas Heinrichas Schliemannas  – vienas iš ankstyviausių sudėtingos tvirtovių architektūros pavyzdžių. Tai vėlyvojo bronzos amžiaus, 1700 – 1100 m.pr.Kr., gyvavusi kultūra. Patys graikai tikėjo, kad šio komplekso sienos yra pastatytos pačių kiklopų, nes jos siekė 14 m. plotį ir buvo neįveikiamos. O žvalgantis po Mikėnų slaptas kapavietes, supranti, kokį aukštą Mikėnų statybos lygį buvo pasiekusi ši kultūra, jau maždaug prieš 4000 metų. Vaikštant šio komplekso archeologinėmis gatvelėmis jums tikrai bus įdomu sužinoti, kas čia dėjosi prieš tiek daug metų.

KĄ PAMATYSIME EKSKURSIJOS METU?
Mikėnai: Liūtų vartai, Slaptieji laiptai vedantys link cisternų, Kiklopų sienos, Karalių rūmai (ar bent jau kas iš jų liko), garsiosios kapavietės –viena iš jų Atrėjo lobynas.
Nafplijas: Bourtzi salelės fortas, Syntagmos aikštė, Agios Georgios katedra, Akronafplija ir Palamidi tvirtovė. Pasivaikščiosime Nafplio promenada.

Ekskursija vyksta visą dieną, daug vaikščiosime. Pasirūpinkite patogia, lengva avalyne bei apranga.

Su savimi turėti eurų smulkioms išlaidoms, įėjimams į lankomus objektus suvenyrams ir maitinimuisi.

 

Į ekskursiją vykstama nuo 8 asmenų.

EKSKURSIJOS KAINA – skaičiuojama individualiai

Į kainą įskaičiuota:
gidas,
ekskursinė programa
vežėjų paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:
bilietai į mokamus objektus ~ 20 eur
visos kitos asmeninės jūsų išlaidos

 

 

Saugumo taisyklės ekskursijų metu

Įvedant savo elektroninį paštą, jūs patvirtinate, kad susipažinote su saugos taisyklėmis.
Atsisiųsti taisykles

Įveskite el.paštą, kad gautumėte taisykles:

s
You don't have permission to register