KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.” Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Susisiekti su mumis!

Prašome palaukti...
Iškilus klausimams planuojant savo atostogas Graikijoje arba jau esant pačioje Graikijoje galite visada susisiekti su mumis! Greičiausiai mus rasite tel.: +370 6300 6007 Kristina +30690 8444460 Kristina +30693 2663818 Vaida +370 6846 3104 Vaida Arba rašykite el.paštu, arba į facebook!
Image Alt

ATĖNAI – MIESTO ŠIRDIS

ATĖNAI – MIESTO ŠIRDIS

€50 žmogui

PAŽINTINĖ APŽVALGINĖ EKSKURSIJA

…Susiginčino karo deivė Atėnė su jūrų dievu Poseidonu, kuriam atiteks Atikos apylinkės. Užlipo Atėnė ant uolos su šalmu, skydu ir egide, krestelėjo savo ietį ir giliai įsmeigė ją į žemę. Iš žemės išaugo šventas alyvmedis. Dievai nugalėtoja paskelbė Atėnę, pripažinę jos dovaną vertingesne. Taip ši deivė tapo Atikos globėja ir Atėnų miesto įkūrėja…

Didžiausias Graikijos miestas – Atėnai, tiesiog sutvertas istorijos, meno ir kultūros mylėtojams. Kartu su KrisTravel gide kviečiame išgirsti įdomių pasakojimų bei mitų apie Atėnų miestą, išvysti antikos laikus menančių statinių, apžiūrėti Romos laikų palikimą, užbėgti į Bizantinius objektus ir prisiliesti prie pačios, dabartinio miesto, širdies. Pasibaigus ekskursijai šį Europos kultūros lopšį ilgai nešiosite savo atmintyje. Atėnai, tai graikų miestas, kuriame senovės atėniečiai puoselėjo filosofiją ir demokratiją. Šiame mažame žemės kampelyje graikų gyvybingumas buvo išreikštas visose kūrybinėse srityse, o jų mintys padėjo transformuotis Vakarų žmogui. Tai nemirtinga ir puiki civilizacijos palėpė.

 

KĄ PAMATYSIME EKSKURSIJOS METU?

Monastirakio aikštė – Senojo miesto rajono aikštė, kurioje persipina osmanų ir bizantinė palikta įtaka.
Adriano biblioteka – Statybų trukmė 132 m.
Romos agora ir Vėjų bokštas – antikinis vandens laikrodis ir vėjarodis
Monastirakio, Plakos ir Anafiotikos gatvelės – Blusų turgus, Atėnų  senamiestis
Atėnų Akropolis – Partenonas ir Akropolio Architektūrinis ansamblis
Naujasis Akropolio muziejus
Adriano arka
Dzeuso Olimpiečio Šventykla – didžiausia šventykla Graikijoje
Zappeion – Kongresų ir parodų rūmai
Kallimarmaro (Panathinaiko) stadionas – Pirmosios moderniosios Olimpininės Žaidynės
Atėnų Nacionalinis parkas – 16 ha karališkasis parkas įkurtas XIX a. penktame dešimtmetyje karalienės Amelijos paliepimu
Syntagma Aikštė ir Graikijos Parlamento rūmai, Nežinomo kareivio kapas

Ekskursijos metu bus trumpai apžvelgiama istorija apie kiekvieną iš lankomų objektų, bei įdomūs faktai ir mitai susiję su Atėnų miestu.

 

Ekskursija vyksta pėsčiomis. Vaikščiosime tikrai daug ir ilgai. Pasirūpinkite patogia, lengva avalyne bei apranga, galvos apdangalu, akiniais nuo saulės. Nepamirškite fotoaparatų. 😊
Ekskursijos trunka visą dieną.

Į ekskursiją vykstama nuo 4 asmenų. Asmenys į ekskursiją kartais yra jungiami prie kitos grupelės.

 

EKSKURSIJOS KAINA ASMENIUI – apie 50 EUR, tačiau skaičiuojama individualiai, priklausomai kiek asmenų dalyvauja ekskursijoje.

Į kainą įskaičiuota:
ekskursinė programa ir licencijuota lietuviškai kalbanti gidė

Į kainą neįskaičiuota:
lankomi mokami objektai:
Akropolis – 20 EUR
Akropolio muziejus – 15 EUR
Olimpinis stadionas – 5 EUR
Objektų kainos gali skirtis dėl įvairių aplinkybių! Nenorintiems eiti į lankomų objektų vidų, galimybė pabūti kavinėje, kol kita grupės dalis aplankys objektus.

 

Ši ekskursija – autorinis „KrisTravel“ kelionių vadovo maršrutas. Kopijuoti, sudarinėti ar pardavinėti analogišką ekskursiją be „KrisTravel“ kelionių vadovo sutikimo draudžiama!

Saugumo taisyklės ekskursijų metu

Įvedant savo elektroninį paštą, jūs patvirtinate, kad susipažinote su saugos taisyklėmis.
Atsisiųsti taisykles

Įveskite el.paštą, kad gautumėte taisykles:

s
You don't have permission to register