KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.” Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Susisiekti su mumis!

Prašome palaukti...
Iškilus klausimams planuojant savo atostogas Graikijoje arba jau esant pačioje Graikijoje galite visada susisiekti su mumis! Greičiausiai mus rasite tel.: +370 6300 6007 Kristina +30690 8444460 Kristina +30693 2663818 Vaida +370 6846 3104 Vaida Arba rašykite el.paštu, arba į facebook!
Image Alt

GIDO PASLAUGOS

GIDO PASLAUGOS

€200 žmogui
Jūsų asmeninis licencijuotas gidas keliaujant Graikijoje!

Keliaujate su kolektyvu ar draugų grupe, bet nenorite ruošti namų darbus – licencijuotas gidas Graikijoje jūsų paslaugoms!

Licencijuotas gidas Graikijoje – tai gidas, kuris mokėsi, lankė seminarus, stažavosi ir apsigynė gido licenciją Graikijoje pagal Graikijos Kultūros Ministerijos ir Graikijos Turizmo Departamento nustatytus standartus ir gali laisvai vesti ekskursijas visose Graikijos archeologinėse vietose, muziejuose ir kituose lankomuose objektuose. O taip pat gali imti mokestį už pravestą Graikijoje ekskursiją.

Norite aplankyti Graikijoje daugelį įdomių istorinių, gamtinių ir kultūrinių vietų ir sužinoti daugiau apie šios šalies istoriją, mitus bei kultūrinį jos gyvenimą. Nenorite vargti tyrinėdami žemėlapius ar ieškodami kelio, kaip patekti prie lankomų objektų. O gal tiesiog turite kalbos barjerą ir baiminatės , kad nesusikalbėsite su vietiniais tavernose, vyninėse ar įvairiuose renginiuose……

Ši paslauga būtent jums!

Galite pasisamdyti savo asmeninį licencijuotą gidą Graikijoje ir keliauti be rūpesčių!

Gidas – padės jums suorganizuoti jūsų dieną ir lydės jus ekskursijų, žygių, apsipirkimų ir kitu kelionės momentu. Parodys įspūdingų vietų, kurių nemato dauguma turistų. Nereikės vargintis dėl kalbos barjero, nes gidas puikiai moka graikų kalbą, taigi visur ir viską jums išvers  – ar dalykinių susitikimų metu ar tiesiog, ką kalbės vietiniai. Su gidu kelyje jausitės saugiau, nes nebus baisūs jokie nenuspėjami nuotykiai ir klystkeliai. Restoranuose ir tavernose nereikės laužyti liežuvio ir galvos, nes gidas jums išvers ir paaiškins kas ir kaip yra užsakoma, gaminama ir valgoma.

Savo kelionės metu išgirsite įvairių graikiškų anekdotų, pasakojimų, mitų, istorijos ir kitos įdomios informacijos  apie Graikiją. Taip pat gidas jums papasakos ir atsakys į jūsų rūpimus klausimus apie šiandieninę Graikiją ir pačių graikų įpatumus bei kasdieninį gyvenimo būdą, įpročius ir papročius.

Gido paslaugos teikiamos visoje Graikijoje ir jos salose!
Gido paslaugos gali trukti nuo vienos dienos iki dviejų savaičių!

Jei planuojate vykti į kokias nors ekskursijas, galite jas išsirinkti iš jau pateiktų ekskursijų sąrašo. Arba tiesiog galite sudaryti savo naują maršrutą pasitarus kartu su gidu. Tik pasakykite , į kurią Graikijos pusę norite vykti ir jums gidas pasiūlys, ką galima pakeliui pamatyti ir aplankyti. Aplankysite ir apžiūrėsite kiekvieną įdomų objektą, paplūdimį ar istorinę vietą, kurie pasitaikys pakeliui.

Suorganizuotų ekskursijų aprašymus rasite čia…

Kitoks ekskursijų maršrutas planuojamas iš anksto, pasitarus su gidu.

Jei neturite savo transporto Graikijoje – pasirūpinsime ir vežimo paslauga, nes bendradarbiaujame su tikrai gerą reputaciją turinčiais  ir patikrintais vežėjais.

KAINA: Gido paslaugos skaičiuojamos individualiai, priklausant nuo asmenų skaičiaus ir lankomų vietų. Jeigu jūsų yra tik vienas ar du asmenys, tada siūlome jus prijungti prie kitų keliautojų. Viskas yra derinama ir suderinama, tereikia viską mums parašyti.

PRELIMINARI GIDO KAINA EKSKURSIJAI: (ekskursija gali trukti nuo 2 iki 6 val.)

Iki 4 asmenų – 200 EUR

4 – 10 asmenų – 250 EUR

10 – 20 asmenų – 300 EUR

nuo 20 asmenų – 350 EUR

 • Įskaičiuota
  Avia bilietai
  Kita
 • Neįskaičiuota
  Ekskursijos
  Maitinimas
  Transportas
  Viešbutis
s
You don't have permission to register