KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.“ Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Susisiekti su mumis!

Prašome palaukti...
Iškilus klausimams planuojant savo atostogas Graikijoje arba jau esant pačioje Graikijoje galite visada susisiekti su mumis! Greičiausiai mus rasite tel.: +370 6300 6007 Kristina +30690 8444460 Kristina +30693 2663818 Vaida +370 6846 3104 Vaida Arba rašykite el.paštu, arba į facebook!
Ar pasiruošę unikaliai patirčiai?
Image Alt

GIDŲ KELIAS Į TURIZMO RINKĄ

GIDŲ KELIAS Į TURIZMO RINKĄ

€150 žmogui

Šių mokymų paskirtis – suteikti reikiamų žinių ir praktikos gidų ir kelionių vadovų mokymų programos dalyviams apie web kelioninių tekstų ir skelbimų kūrimą, maketavimą, vizualų kūrimą, savo socialinių tinklų administravimą. Taip pat suteikti interneto rinkodaros ir viešųjų ryšių pagrindus. Dėstant šias temas siekiama, kad gidų ir kelionių vadovų mokymų programos dalyviai gerai mokėtų save pristatyti ir parodyti turizmo rinkai internetiniame pasaulyje, kad gidai ir kelionių vadovai mokėtų pozicionuoti, sudominti savo turizmo paslaugu verslo ar veiklos klientą gražiais tekstais ir parduoti savo sukurtas turizmo paslaugas. Taip pat, kad gidai ir kelionių vadovai aprašydami visas savo turizmo paslaugas tai darytų teisiškai teisingai, pagal visus nustatytus ir rekomenduojamus Lietuvos Vartotojų teisių reikalavimus. Keliaujant koja kojon su inovatyviu pasauliu ir inovatyviu turizmo verslu, šia mokymosi programa siekiama, kad gidų ir kelionių vadovų veikla/verslas taptų inovatyvia turizmo veikla/verslu!

 

Mokymų programos tikslas – savo turizmo veiklos/verslo protingas valdymas internete!

 

PROGRAMOS UŽDAVINIAI: Išmanyti ir suprasti kas tai yra socialiniai tinklai, internetinė svetainė ir kaip tai išnaudoti savo turizmo veikloje/versle. Gebėti tinkamai, teisiškai ir etiškai elgtis internetinėse platybėse, socialiniuose tinkluose. Gebėti susikurti ir valdyti savo asmeninius socialinius tinklus, juos tvarkyti ir naudoti savo turizmo darbo reikmėms. Gebėti kurti įdomius, pagal turizmo įstatymą atitinkančius ir tvarkingus skelbimus, vizualus apie savo turizmo paslaugas. Mokėti susirasti savo „kelioninį’ klientą, jį sudominti, išlaikyti ir parduoti jam savo paslaugas. Gebėti pačiam surasti naujos informacijos, reikalingos gidui ir kelionių vadovui, internete, tobulėti ir eiti į priekį su vis atsinaujinančiomis internetinėmis technologijomis. Mokėti taikyti kuo labiau šiuolaikiškesnę rinkodarą.

 

PROGRAMOS UŽDAVINIAI ATITINKA ŠIUOS REIKALAVIMUS:

  • padėti spręsti integravimosi į darbo rinką problemas
  • tobulinti tam tikros srities žinias, gebėjimus ir įgūdžius, suteikti asmeniui papildomų dalykinių kompetencijų
  • ugdyti ir plėtoti kompetencijas per saviraiškos poreikio tenkinimą
  • spręsti socialinės integracijos problemas: mažiau galimybių turinčių (esančių iš kultūriškai, geografiškai, socialiai ir ekonomiškai nepalankios aplinkos ar turinčių specialiųjų poreikių), ypatingų poreikių (itin gabių ir talentingų) vaikų, iškritusių iš švietimo sistemos, integravimas į visuomeninį gyvenimą, socialinių problemų sprendimas.

 

ŠIE KURSAI RENGIAMI GIDAMS IR KELIONIŲ VADOVAMS DU KARTUS METUOSE, GEGUŽĖS IR  GRUODŽIO MĖNESIAIS.

2021 METŲ PRASIDEDANČIŲ MOKYMŲ DATOS:

GEGUŽĖS 4  – 27

GRUODŽIO 7 – 30

ŠIŲ KURSŲ TRUKMĖ: 1 mėn (12 teorinių valandų + praktiniai namų darbai ir atsiskaitymai)

PASKAITŲ LAIKAS: du kartus per savaitę (antradienį ir ketvirtadienį) 18:00 – 19:30 val.

Galimybė paskaitas klausyti nuotoliniu būdu.

Jei negalėsite prisijungti konkrečiu paskaitų metu, gausite paskaitų įrašymus ir galėsite jas išklausyti jums patogiu metu.

 

Vieta: PRIENAI, J. Basanavičiaus g. 15. „BALTIJOS GIDAS“ mokymosi patalpose.

Karantino metu paskaitos vyksta nuotoliniu būdu. Pasibaigus karantinui rekomenduojama į paskaitas atvykti „gyvoms“ paskaitoms, nes taip turėsite daugiau galimybių užduoti jums aktualius, rūpimus klausimus, bei praktiką atlikinėti mokymosi klasėje (naudojantis savo nešiojamais kompiuteriais). Jeigu galimybės dalyvauti „gyvai“ neturėsite, tai ir toliau galėsite mokytis nuotoliniu būdu.

 

APMOKĖJIMAI UŽ KURSUS: derinama individualiai

KURSŲ KAINA – 150 EUR

 

ŠIŲ 2021 METŲ VISŲ KURSŲ KAINOS (DĖL GYVENTOJAMS SUSIKLOSČIUSIOS SUNKIOS PADĖTIES LIETUVOJE) PASKAIČIUOTOS JAU SU 50% NUOLAIDA.

NUO 2022 METŲ KURSŲ KAINOS KILS. TAIGI PASKUBĖKITE REGISTRUOTIS DAR Į ŠIUOS METUS, KAD PASINAUDOTUMĖTE TIKRAI GERA MOKYMŲ KAINA!

 

Kursų lankymo galimybės: vakariniai ir nuotoliniai kursai.

 

DĖL ŠIŲ KURSŲ TEIRAUTIS AR REGISTRUOTIS TEL.: +370 6300 6007 Kristina

ARBA UŽPILDYKITE REZERVACIJOS LENTELĘ IR MES SU JUMIS SUSISIEKSIME.

 

SUSITIKSIME GIDO IR KELIONIŲ VADOVO PASLAUGŲ KELIAS Į RINKĄ KURSUOSE!

s
You don't have permission to register