KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.“ Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Prenumeruokite KrisTravel naujienlaiškį

Prašome palaukti...
Prenumeruokite KrisTravel naujienlaiškį ir nepraleiskite progos gauti puikius kelionių pasiūlymus, naujienas ir patarimus! Uždeda varnelę, kad sutinka gauti naujienlaiškius
Ar pasiruošę unikaliai patirčiai?
Image Alt

JĖGOS AITVARAI. KAITUOK EVIJOS SALOJE

JĖGOS AITVARAI. KAITUOK EVIJOS SALOJE

€100 žmogui

Jėgos aitvarų sportas Graikijoje, o ypač jos salose tampa vis populiaresnis!
Šis vėjo ir vandens sportas yra lengviau išmokstamas nei burlenčių sportas, todėl pastaraisiais metais pradėjo veikti daugybė jėgos aitvarų sporto centrų Graikijoje, kurie pritraukia daugybę turistų, norinčių sustiprinti adrenaliną!

Graikijoje, jėgos aitvarų sporto centruose, esančiuose daugelyje Graikijos salų paplūdimių, tarp jų ir mūsų Evijos saloje, galite išsinuomoti reikiamą jėgos aitvarų sporto įrangą ir gauti pradžiamokslio jėgos aitvarų treniruotes su profesionaliais treneriais! Siūlome jums savaitės laiko adrenalino pilnas atostogas, kurių metu tikrai „pamesite galvas“ ir grįšite kaip „iš naujo gimę“!

 

Šią kelionę galite rinktis nuo birželio mėn iki spalio mėn.

 

MARMARIO JĖGOS AITVARŲ KLUBAS

„Marmario“ klubas ir paplūdimio baras yra nepakartojamo grožio ir neprilygstamų vėjo sąlygų vietoje. Visas šis centras įsikūręs paplūdimyje ir tik penkios minutės kelio automobiliu nuo mažo žvejų kaimelio Marmario. Priešais banglentininkų klubą yra didelis smėlio paplūdimys, kuriame yra daug vietos paruošti savo įrangą ir paleisti aitvarą. Vietos akcentas – nuostabus saulėlydis ir vaizdas į Petali salų kompleksą.

Mažasis Marmari kaimelis Evijos salos pietuose yra turistų lankoma vieta, kurią neseniai atrado Europos banglentininkai. Čia džiaugsmo atras ne tik „kaituotojai“, bet ir tie, kurie labiausiai nori atsipalaiduoti ramioje įvairiapusėje veikloje, mėgautis šviežia ir gardžia graikų virtuve bei gryna gamta.

Naktinis gyvenimas Marmario apylinkėse yra gana gražus ir nelabai triukšmingas. Yra keli barai, grojantys tarptautinę muziką ir tiekiantys šviežius kokteilius. Karystos mieste, esančiame 15 minučių kelio automobiliu nuo Marmari, yra daug barų ir daugybė žmonių, tiek turistų, tiek vietinių, kurie vakaroja iki saulėtekio. Marmario klubui priklausančiame paplūdimio bare yra rengiami saulėlydžio renginiai kiekvieną penktadienį ir šeštadienį, bei keletą didesnių muzikos renginių vasaros metu.

 

VĖJO SĄLYGOS

„Marmario“ banglenčių klubas ir paplūdimio baras yra viena iš garantuojamiausių vietų, susijusių su vėjais Graikijoje. Kalnai, supantys Marmario kaimą, jų sutverta forma ir maža tiesė, esanti tarp Evijos salos ir Petali salų, sukuria Venturi efektą. Tai daugiausia sąveikauja su Meltemiu (šiaurės) vėju.

Galite tikėtis vėjo nuo 15 iki 35 mazgų. Taigi aitvarai nuo 12 iki 7 metrų būtų geras pasirinkimas, tačiau dažniausiai naudojami 9 m. Šioje vietoje taip pat stiprai papučia ir pietų, vakarų ir šiaurės vakarų vėjai. Svarbus akcentas yra tai, kad Karistos miestas, kuris yra didžiausias pietų Evijos rajono miestas ir randasi už 10 minučių kelio automobiliu nuo Marmario, siūlo 20 km ilgio pakrantės liniją su nuostabiais mėlynais vandenimis ir gražiomis bangomis, kai papučia pietų vėjas.

 

PAPILDOMOS EKSKURSIJOS: jei norėsite pakeliauti ir pamatyti Graikiją, galite išsirinkti ekskursijas čia…

 

Kelionė:

Skrydis:  Vilnius – Atėnai – Vilnius.

Apgyvendinimas turistinės klasės viešbutyje esančiame šalia „kaitavimo“ centro – Evijos saloje (3 – 10 nakvynės).
Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas
Kaitavimo įranga, instruktorių pamokos.
3 – 10 dienų kaitavimo stovykla
Ekskursijos (pagal pageidavimą)

 

KELIONĖS KAINA ASMENIUI: skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo sezono, viešbučio nakvynių skaičiaus ir jėgos aitvarų sporto paketo pasirinkimo.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 3 – 10 nakvynės viešbutyje,
 • pervežimai iš oro uosto į viešbutį
 • ekskursinės programos su gide pagal pageidavimą
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • jėgos aitvarų sporto inventoriaus nuoma, instruktorių pamokos, treniruočių įvairūs pasiūlymai.
 • spec. medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
 • avialinijų bilietai, skrydis Vilnius – Atėnai – Vilnius
 • visos kitos jūsų asmeninės išlaidos

Vietoje visų dienų kaitavimo, galite rinktis tiesiog atostogas Graikijoje ir vieną dieną ar kelias skirti jėgos aitvarų išbandymui.

 

PASTABOS:

 1. pirkdami kelialapį, reikalaukite išsamios kelionės atmintinės, kuri yra suplanuota būtent jūsų grupei;
 2. objektų lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 3. jei į kelionę vykstate vienas, -a ir norėsite apsigyventi  po vieną, tai už kelionę dar teks primokėti papildomai.
 4. Ekskursijų eiliškumas gali kisti dėl tam tikrų priežasčių. Pvz.: oro sąlygos, streikų ar kitų nenumatytų įvykių).

 

Saugumo taisyklės ekskursijų metu

Įvedant savo elektroninį paštą, jūs patvirtinate, kad susipažinote su saugos taisyklėmis.
Atsisiųsti taisykles

Įveskite el.paštą, kad gautumėte taisykles:

 • Įskaičiuota
  Avia bilietai
 • Neįskaičiuota
  Ekskursijos
  Kita
  Maitinimas
  Transportas
  Viešbutis
1

1 diena

Atvykstate. Vykstame į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje. Supažindinimas su kaitavimo meistrais ir kolektyvu. Laisvas laikas.
2

2-7 dienos

Mokotės kaituoti, dalyvaujate stovykloje arba mėgaujatės poilsiu prie jūros ir Graikijos teikiamais malonumais, arba užsisakote ekskursiją aplankyti kitas Graikijos grožybes kartu su lietuviškai kalbančiu gidu - kelionių vadovu.
3

8 diena

Pusryčiai. Išvykstate į oro uostą arba liekate toliau pratęsti savo atostogas.
s
You don't have permission to register