KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.“ Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Prenumeruokite KrisTravel naujienlaiškį

Prašome palaukti...
Prenumeruokite KrisTravel naujienlaiškį ir nepraleiskite progos gauti puikius kelionių pasiūlymus, naujienas ir patarimus! Uždeda varnelę, kad sutinka gauti naujienlaiškius
Ar pasiruošę unikaliai patirčiai?
Image Alt

KELIONĖ APLINK PELOPONESO PUSIASALĮ 8 d

KELIONĖ APLINK PELOPONESO PUSIASALĮ 8 d

€600 žmogui

8 dienų intensyvi pažintinė kelionė aplink Peloponeso pussiasalį! Graikija.  

Kelionė skirta kolektyvui nuo 10 asmenų.

Paminklai, iš kiekvieno įvykių kupino, Peloponeso istorijos laikotarpio, puikios archeologinės vietos, tokios kaip senovės Olimpija, Epidavras, Mykėnai ir Tirintas, Bizantijos bažnyčios, unikalios gyvenvietės ir nuostabios pilys, gamtos grožybės: tokios kaip kalnai, miškai, upės ir urvai, apsupti jūros, gražūs paplūdimiai, smėlėtas ir lygios pakrantės vakaruose – uolėtos ir ištuštėjusios rytuose – daro šį Graikijos žemės lopinėlį idealiu atostogoms, keliautojams, sportui ir artimam susipažinimui su istorija ir kultūra. Tikrai neatsitiktinai, ypač vasaros sezono metu, daugybė turistų iš viso pasaulio atvyksta apkeliauti Peloponesą. Ši kelionė yra labai populiari ir gerai žinoma! Peloponesas savo įlankų dėka (Korinto įl., Patros įl., Saroniko įl., Messinios įl., Argolidos įl. ir Lakonijos įl.) atrodo kaip plokštuminis medžio lapas, todėl jis anksčiau buvo vadinamas „Morias“. Siūlome jums keliauti kartu su mumis ir išnagrinėti šį nuostabų klevo lapą!

Šios kelionės metu:

aplankysite Korinto kanalą, Antikinį Korintą, Epidavros amfitetrą, kuris garsėja savo unikalia akustika. Taip pat lankysimės Nafplio mieste – pirmoji Graikijos sostinė. Pagerbsime Spartą ir jos karalių Leonidą su 300 šimtais spartiečių. Aplankysime Mistrą ir Senovinę Monemvasiją, įsikūrusią saloje. Leisimės žemyn į Dirou stalagmitų ir stalaktitų urvus, poilsiausime ir grožėsimės Gerolimano miestelyje, Tenaro iškišulyje ir Vathia kraštuose. Aplankysime romantiškąjį Pylos ir jo pakrante, keliausime pro Methoni, Koroni ir Kalamatos teritorijas. Klausysimės istorijos vaikštinėdami po antikinę Olimpiją, ragausime vyną garsioje Achaia Clauss vyninėje bei važinėsimės Vouraikos traukinuku po Kalavritos apylinkes. Ir žinoma, vyšnia ant pyrago, tai garsieji Atėnai. Visą dieną skirsime Atėnų pažinimui bei Akropolio kompleksui. Jūsų laukia intensyvi, išsami pažintinė kelionė! Grįšite ne tik su dideliu žinių bagažu, bet ir pilnomis kišenėmis įspūdžių bei šiltų graikiškų atsiminimų!!!

 

Skrydis Vilnius – Atėnai – Vilnius (neįskaičiuota)
Apgyvendinimas Peloponeso pussiasalyje. 7 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais.
Dviviečiai, triviečiai kambariai (įskaičiuota į kainą)
6 dienos pilnos ekskursinių programų, nuo ryto iki vakaro, su lietuviškai kalbančiu gidu.
Vežėjų paslaugos – komfortabilus autobusas su vairuotoju.

 

KELIONĖS KAINA ASMENIUI: nuo 600 EUR

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 7 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais
  • Vežėjų paslaugos
  • kelionės vadovo – gido paslaugos ir ekskursinės programos
 Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
  • (*) – bilietai į mokamus objektus ekskursijų metu,  ~ 100 EUR asmeniui
  • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
  • avialinijų bilietai, skrydis Vilnius – Atėnai – Vilnius
  • visos kitos jūsų asmeninės išlaidos
 PASTABOS:
  1. pirkdami kelialapį, reikalaukite išsamios kelionės atmintinės, kuri yra suplanuota būtent jūsų grupei;
  2. objektų lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  3. dėl oro sąlygų ar kitų nenumatytų ir mums nekontroliuojamų dalykų, gali keistis ekskursinės programos eiga ir laikas.

 

 

 

 

Saugumo taisyklės ekskursijų metu

Įvedant savo elektroninį paštą, jūs patvirtinate, kad susipažinote su saugos taisyklėmis.
Atsisiųsti taisykles

Įveskite el.paštą, kad gautumėte taisykles:

8 dienos
1

1 diena. Atvykimas į Graikiją

Atvykstate į Graikiją, Atėnų Tarptautinį Oro Uostą. Čia jus pasitiks lietuviškai kalbantis gidas. Vykstame į viešbutį esantį Atėnuose, centre. Jūsų laisvas laikas.
2

2 diena. Korinto kanalas – Antikinis Korintas – Epidavros – Mikėnai – Nafplio

Ankstyvi pusryčiai. Vykstame link Korinto miesto. Pirmas sustojimas – įžimusis KORINTO KANALAS, jungiantis Jonijos jūrą su Egėjo jūra. Dabartinis 6,4 km ilgio ir tik 21 m pločio kanalas buvo sukurtas maždaug prieš 100 metų, tačiau jo statybos idėja buvo minima dar prieš mūsų erą. Laisvas laika nuotraukoms. Antrasis sustojimas - apsilankymas ANTIKINIAME KORINTE, pasak legendos, įkurtame mitologinio Sizifo. II a.pr.Kr. pab. Korintą užkariavo romėnai. Archeologinių kasinėjimų vietoje galima grožėtis Romos Agora, Graikijos Apolono šventykla ir Pejrene fontanu. Laisvas laikas. Vykstame toliau per Argolidą į EPIDAVROS amfiteatrą. Trečiojo sustojimo lankytinos vietos: didžiausias išlikęs senovinis amfiteatras ir šventasis gydytojų Dievo Asklepios ratas, įrašytas į UNESCO sąrašą. Ketvirtas sustojimas – MIKĖNAI. Tai labaigarsūs XIX a. atradimai: kapai pilni auksinių lobių, iš kurių garsiausia yra vadinamoji Agamemnono kaukė. Apsilankymas senovės Mikėnų citadelėje su Liūto vartais, Karališkieji rūmai, Atreides lobis. Mikėnų archeologinis stendas buvo įtrauktas į UNESCO sąrašą. Po Mikėnų keliaujame į NAFPLIO miestą. Pasivaikščiosite po žavų, romantišką Venecijos miestelį, buvusią Graikijos sostinę, kurioje didžiausią įspūdį palieka ant kalvos įsikūrusi Palamidi tvirtovė. Įsikursime ir liksime nakvynei Nafplio mieste. Visas vakaras – jūsų laisvas laikas.
3

3 diena. Sparta – Mistras – Monemvasia

Ankstyvi pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykstame apsilankyti į SPARTĄ, kažkada buvusiame labai galingame mieste, turinčiame turtingą istoriją ir tradicijas. Garsusis „Spartos išsilavinimas“ atėjo iš griežtos karinės tarnybos, į kurią buvo įtraukti jau net maži berniukai. Antras sustojimas - apsilankymas gretimame MISTRO mieste. Tajgeto šlaituose ant trijų kalvų stovi miestelio griuvėsiai. Kiekviena kalva vis dar su išlikusimis gynybinėmis sienomis. Mistros miestas priklauso didžiausioms, istorinių viduramžių, Bizantijos stiliaus vietovėms. Čia yra tokie įspūdingi pastatai kaip „The Despots Palace“, Agia Sofia bažnyčia, Mitropolis ir Pandanassa bei Wrontochion vienuolynai. Keliaujame toliau link trečiojo sustojimo – MONEMVASSIA. Lankomės žaviame, ant uolos esančiame, mieste, vadinamame „Graikijos Gibraltaru“. Miestas turi Bizantijos, Turkijos ir Venecijos palikimo. Jūsų laisvas laikas. Vykstame į viešbutį. Poilsis, laisvas laikas.
4

4 diena. Gerolimenas – Tenaro iškišulys – Vathia – Dirou urvai

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykstame į vaizdingą GEROLIMENO kaimą, Manio regione. Siaurose gatvelėse kyla akmeniniai namai. Atmosfera, unikali architektūra ir kraštovaizdis yra siejami su tipišku Sicilijos kaimu. Laisvas laikas. Antras sustojimas - TENARO ŠALYJE, piečiausiame Peloponeso taške. Antrojo pasaulinio karo metu šiame rajone vyko jūrų mūšis. Panoraminis pasivažinėjimas per VATHIA kaimą, esantį ant kalvos šlaito, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į Vathia pilies pakrantę ir pilies griuvėsius. Vykstame toliau į DIROU URVUS, kurie yra laikomi vieni gražiausių pasaulyje. Apsilankymas, priešistoriniais laikais apgyvendintuose, požeminiuose ežeruose ir urvuose. Vykstame į viešbutį. Poilsis, jūsų laisvas laikas.
5

5 diena. Kalamata – Koroni – Methoni – Pylos

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Keliaujame aplankyti vieną didžiausių Peloponneso pusiasalio miestų KALAMATĄ, kuris yra minima Homero darbuose. Šis regionas labiausiai garsėja aliejaus spaudyklomis, o regiono smuklės garsėja savo patiekiamais vietiniais delikatesais. Jūsų laisvas laikas. Antras sustojimas - mažame KORONI miestelyje, kadaise vadintame „Venecijos akimis“. Įmantri vieta ant kalvos leido sekti laivų judėjimą tarp Graikijos ir Italijos. Koroni garsėja vaizdingais peizažais. Čia yra viduramžių tvirtovė ir moterų vienuolynas Timiou Predromou. Vykstame toliau į METHONI - žavų uostamiestį, žinomą dėl didžiulės tvirtovės. Čia rasime namų griuvėsių, katedrą, turkiškas pirtis ir akmeninį kelią, jungiantį su gerai išsilaikiusiu fortu. Ir paskutinis šios dienos sustojimas - vaizdingasis PYLOS. Laisvas laikas. Vykstame į viešbutį, apgyvendinimas Olimpijoje arba netoli jos. Poilsis, jūsų laisvas laikas.
6

6 diena. Antikinė Olimpija – Achaia Clauss vyninė – Kalavrita – Vouraikos traukinukas

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Ekskursija po ANTIKINĘ OLYMPIJĄ. Tai viena iš svarbiausių archeologinių Graikijos vietų, įrašytų į UNESCO sąrašą - tai pirmosios 776 m. Pr. Kr. Olimpinės žaidynės ir Dzeuso garbinimo vieta. Įspūdingiausias paminklas yra olimpinis stadionas, kuriame telpa 35 tūkstančiai žiūrovų. Toliau seka alyvuogių giraitė, kurioje buvo šventyklų, tarp kurių yra viena su Dzeuso ir Fidijo statulomis, ir kita -  seniausia šventovė Graikijoje - Hera šventykla. Jos liekanomis galime grožėtis ir šiandien. Antras sustojimas - apsilankymas seniausioje Graikijos vyno darykloje „ACHAIA CLAUSS“. Joje gausu gėrimų atsargų, kurių apytiksliai yra apie 7,500 tonų. Čia buvo pirmas kartas pirmas kartas, kai vyno gamybos procesas buvo pritaikytas vėlesniam jo komerciniam naudojimui. Šią įspūdingą vyninę aplankė tokios garsenybės kaip Austrijos imperatoriai Sisi ir Aleksandras Flemingai bei Ottonas von Bismarckas. Keliaujant į KALAVRITĄ, kelias veda šalia istoriškai svarbių vienuolynų, tokių kaip Agias Lavras ir Megalo Spileo. Siaurasis geležinkelis vinguriuoja VOURAIKOS kanjonu, keliuku nuo Diakofto iki Kalavrytos. Traukinukas važiuoja maždaug 700 m aukštyje virš jūros lygio. Bėgius pastatė italai XIX a.,ja buvo gabenami mineralais iškasti kalnuose. Visą šį gamtos ir žmogaus rankų sutvertą grožį turėsite galimybę gerai patyrinėti. Vykstame į viešbutį. Apgyvendinimas Loutraki mieste. Poilsis, jūsų laisvas laikas.
7

7 diena. Atėnai

Pusryčiai. Keliaujame į ATĖNUS. Lankomės virš miesto iškilusiame Akropolio pastatų ansamblyje, įrašytame į UNESCO sąrašą. Ant kalkakmenio kalvos gėrimės šventyklų kompleksu: Partenonas, Erechtionas, Atėnės Nikės šventykla, Propilėjai. Visa tai buvo atstatyta Periklio iniciatyva po Persijos karų. Taip pat lankysimės Akropolio muziejuje. Naujame nuostabiame pastate stūkso skulptūros, pastatų fragmentai ir artefaktai rasti šalia esančiame Akropolyje, be kita ko, čia rasite 5 iš 6 Kariatidžių skulptūrų, kurios palaikė Erechtiono stogą. Panoraminė ekskursija autobusu po miestą. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): vakarienė su vaizdu į Akropolį. Vykstame į viešbutį esantį centre, nakvynė Atėnuose. Vakare jūsų laisvas laikas, poilsis arba galimybė išeiti pėsčiomis pasivaikčioti po vakarinį Atėnų centrą.
8

8 diena. Skrydis namo

Pusryčiai. pervežimas į oro uostą ir išvykimas į Lietuvą.
s
You don't have permission to register