KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.” Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Susisiekti su mumis!

Prašome palaukti...
Iškilus klausimams planuojant savo atostogas Graikijoje arba jau esant pačioje Graikijoje galite visada susisiekti su mumis! Greičiausiai mus rasite tel.: +370 6300 6007 Kristina +30690 8444460 Kristina +30693 2663818 Vaida +370 6846 3104 Vaida Arba rašykite el.paštu, arba į facebook!
Image Alt

PELOPONESAS PER SAVAITĘ. GRAIKIJA

PELOPONESAS PER SAVAITĘ. GRAIKIJA

€1260 žmogui

PAŽINTINĖ KELIONĖ APLINK PELOPONESĄ! GRAIKIJA. 

8 dienų pažintinė kelionė. Peloponesas

Data: Jūsų pasirinkta. Kelionė skirta nuo 12 asmenų.

PELOPONESAS

Paminklai, iš kiekvieno įvykių kupino, Peloponeso istorijos laikotarpio, puikios archeologinės vietos, tokios kaip senovės Olimpija, Epidavras, Mykėnai ir Tirintas, Bizantijos bažnyčios, unikalios gyvenvietės ir nuostabios pilys, gamtos grožybės: tokios kaip kalnai, miškai, upės ir urvai, apsupti jūros, gražūs paplūdimiai, smėlėtas ir lygios pakrantės vakaruose – uolėtos ir ištuštėjusios rytuose – daro šį Graikijos žemės lopinėlį idealiu atostogoms, keliautojams, sportui ir artimam susipažinimui su istorija ir kultūra. Tikrai neatsitiktinai, ypač vasaros sezono metu, daugybė turistų iš viso pasaulio atvyksta apkeliauti Peloponesą. Ši kelionė yra labai populiari ir gerai žinoma!

Peloponesas savo įlankų dėka (Korinto įl., Patros įl., Saroniko įl., Messinios įl., Argolidos įl ir Lakonijos įl.) atrodo kaip plokštuminis medžio lapas, todėl jis anksčiau buvo vadinamas „Morias“. Siūlome jums keliauti kartu su mumis ir išnagrinėti šį nuostabų lapą!

Skrydis Vilnius – Atėnai – Vilnius (skrendame tiesioginiu reisu su Ryanair avia linijomis, bilieto kaina neįskaičiuota, bilietas kainuoja maždaug nuo 100 EUR pirmyn atgal.)

Apgyvendinimas Peloponeso pussiasalyje, visos nakvynės skirtinguose viešbučiuose. 7 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais.
Dviviečiai, triviečiai kambariai (įskaičiuota į kainą)

 

KELIONĖS PRIVALUMAI:

6 dienos pilnos ekskursinių programų, nuo ryto iki vakaro, su lietuviškai kalbančiu gidu. Jų metu aplankysime: Korinto kanalą – Antikinį Korintą – Epidavros – Antikinius Mikėnus – Nafplio miestą – Spartą – Mistrą – Monemvasią – Gerolimeną – Tenaro iškišulį – Vathią – Dirou urvus – Kalamatą – Koroni – Methoni – Pylos – Antikinę Olimpiją – Achaia Clauss vyninę – Kalavritą – Vouraikos traukinuką – Atėnų miestą.

Vežėjų paslaugos – komfortabilus autobusas su vairuotoju.

 

KELIONĖS KAINA ASMENIUI – 1260 EUR

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais
 • Vežėjų paslaugos
 • lietuviškai kalbančio gido paslaugos ir ekskursinės programos

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus ekskursijų metu,  ~ 100 EUR asmeniui
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
 • avialinijų bilietai, skrydis į Atėnų Tarptautinį Elefterios Venizelos oro uostą
 • visos kitos jūsų asmeninės išlaidos

PASTABOS:

 1. pirkdami kelialapį, reikalaukite išsamios kelionės atmintinės, kuri yra suplanuota būtent jūsų grupei;
 2. objektų lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 3. dėl oro sąlygų ar kitų nenumatytų ir mums nekontroliuojamų dalykų, gali keistis ekskursinės programos eiga ir laikas.
 • Įskaičiuota
  Ekskursijos
  Transportas
  Viešbutis
 • Neįskaičiuota
  Avia bilietai
  Kita
  Maitinimas
1

1 diena. Atvykimas į Graikiją

Skrydis Vilnius – Atėnai. Atvykstate į Graikiją, Atėnų Tarptautinį Oro Uostą. Čia jus pasitiks lietuviškai kalbantis gidas. Vykstame į viešbutį esantį Atėnuose, centre. Jūsų laisvas laikas.
2

2 diena. Korinto kanalas – Antikinis Korintas – Epidavros – Mikėnai – Nafplio

Ankstyvi pusryčiai. Vykstame link Korinto miesto. Pirmas sustojimas – įžimusis KORINTO KANALAS, jungiantis Jonijos jūrą su Egėjo jūra. Dabartinis 6,4 km ilgio ir tik 21 m pločio kanalas buvo sukurtas maždaug prieš 100 metų, tačiau jo statybos idėja buvo minima dar prieš mūsų erą. Laisvas laika nuotraukoms. Antrasis sustojimas - apsilankymas ANTIKINIAME KORINTE, pasak legendos, įkurtame mitologinio Sizifo. II a.pr.Kr. pab. Korintą užkariavo romėnai. Archeologinių kasinėjimų vietoje galima grožėtis Romos Agora, Graikijos Apolono šventykla ir Pejrene fontanu. Laisvas laikas. Vykstame toliau per Argolidą į EPIDAVROS amfiteatrą. Trečiojo sustojimo lankytinos vietos: didžiausias išlikęs senovinis amfiteatras ir šventasis gydytojų Dievo Asklepios ratas, įrašytas į UNESCO sąrašą. Ketvirtas sustojimas – MIKĖNAI. Tai labai garsūs XIX a. atradimai: kapai pilni auksinių lobių, iš kurių garsiausia yra vadinamoji Agamemnono kaukė. Apsilankymas senovės Mikėnų citadelėje su Liūto vartais, Karališkieji rūmai, Atreides lobis. Mikėnų archeologinis stendas buvo įtrauktas į UNESCO sąrašą. Po Mikėnų keliaujame į NAFPLIO miestą. Pasivaikščiosite po žavų, romantišką Venecijos miestelį, buvusią Graikijos sostinę, kurioje didžiausią įspūdį palieka ant kalvos įsikūrusi Palamidi tvirtovė. Įsikursime ir liksime nakvynei Nafplio mieste. Visas vakaras – jūsų laisvas laikas.
3

3 diena. Sparta – Mistras – Monemvasia

Sparta – Mistras – Monemvasia Ankstyvi pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykstame apsilankyti į SPARTĄ, kažkada buvusiame labai galingame mieste, turinčiame turtingą istoriją ir tradicijas. Garsusis „Spartos išsilavinimas“ atėjo iš griežtos karinės tarnybos, į kurią buvo įtraukti jau net maži berniukai. Antras sustojimas - apsilankymas gretimame MISTRO mieste. Tajgeto šlaituose ant trijų kalvų stovi miestelio griuvėsiai. Kiekviena kalva vis dar su išlikusimis gynybinėmis sienomis. Mistros miestas priklauso didžiausioms, istorinių viduramžių, Bizantijos stiliaus vietovėms. Čia yra tokie įspūdingi pastatai kaip „The Despots Palace“, Agia Sofia bažnyčia, Mitropolis ir Pandanassa bei Wrontochion vienuolynai. Keliaujame toliau link trečiojo sustojimo – MONEMVASSIA. Lankomės žaviame, ant uolos esančiame, mieste, vadinamame „Graikijos Gibraltaru“. Miestas turi Bizantijos, Turkijos ir Venecijos palikimo. Jūsų laisvas laikas. Vykstame į viešbutį. Poilsis, laisvas laikas.
4

4 diena. Gerolimenas – Tenaro iškišulys – Vathia – Dirou urvai

Gerolimenas – Tenaro iškišulys – Vathia – Dirou urvai Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykstame į vaizdingą GEROLIMENO kaimą, Manio regione. Siaurose gatvelėse kyla akmeniniai namai. Atmosfera, unikali architektūra ir kraštovaizdis yra siejami su tipišku Sicilijos kaimu. Laisvas laikas. Antras sustojimas - TENARO ŠALYJE, piečiausiame Peloponeso taške. Antrojo pasaulinio karo metu šiame rajone vyko jūrų mūšis. Panoraminis pasivažinėjimas per VATHIA kaimą, esantį ant kalvos šlaito, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į Vathia pilies pakrantę ir pilies griuvėsius. Vykstame toliau į DIROU URVUS, kurie yra laikomi vieni gražiausių pasaulyje. Apsilankymas, priešistoriniais laikais apgyvendintuose, požeminiuose ežeruose ir urvuose. Vykstame į viešbutį. Poilsis, jūsų laisvas laikas.
5

5 diena. Kalamata – Koroni – Methoni – Pylos

Kalamata – Koroni – Methoni – Pylos Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Keliaujame aplankyti vieną didžiausių Peloponneso pusiasalio miestų KALAMATĄ, kuris yra minimas Homero darbuose. Šis regionas labiausiai garsėja aliejaus spaudyklomis, o regiono smuklės garsėja savo patiekiamais vietiniais delikatesais. Jūsų laisvas laikas. Antras sustojimas - mažame KORONI miestelyje, kadaise vadintame „Venecijos akimis“. Įmantri vieta ant kalvos leido sekti laivų judėjimą tarp Graikijos ir Italijos. Koroni garsėja vaizdingais peizažais. Čia yra viduramžių tvirtovė ir moterų vienuolynas Timiou Predromou, kuriuos mes ir aplankysime. Vykstame toliau į METHONI - žavų uostamiestį, žinomą dėl didžiulės tvirtovės. Čia rasime namų griuvėsių, katedrą, turkiškas pirtis ir akmeninį kelią, jungiantį su gerai išsilaikiusiu fortu. Ir paskutinis šios dienos sustojimas - vaizdingasis PYLOS. Laisvas laikas. Vykstame į viešbutį, apgyvendinimas Olimpijoje arba netoli jos. Poilsis, jūsų laisvas laikas.
6

6 diena. Antikinė Olimpija – Achaia Clauss vyninė – Kalavrita – Vouraikos traukinukas

Antikinė Olimpija – Achaia Clauss vyninė – Kalavrita – Vouraikos traukinukas Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Ekskursija po ANTIKINĘ OLYMPIJĄ. Tai viena iš svarbiausių archeologinių Graikijos vietų, įrašytų į UNESCO sąrašą - tai pirmosios 776 m. Pr. Kr. Olimpinės žaidynės ir Dzeuso garbinimo vieta. Įspūdingiausias paminklas yra olimpinis stadionas, kuriame telpa 35 tūkstančiai žiūrovų. Toliau seka alyvuogių giraitė, kurioje buvo šventyklų, tarp kurių yra viena su Dzeuso ir Fidijo statulomis, ir kita - seniausia šventovė Graikijoje - Hera šventykla. Jos liekanomis galime grožėtis ir šiandien. Antras sustojimas - apsilankymas seniausioje Graikijos vyno darykloje „ACHAIA CLAUSS“. Joje gausu gėrimų atsargų, kurių apytiksliai yra apie 7,500 tonų. Čia buvo pirmas kartas pirmas kartas, kai vyno gamybos procesas buvo pritaikytas vėlesniam jo komerciniam naudojimui. Šią įspūdingą vyninę aplankė tokios garsenybės kaip Austrijos imperatoriai Sisi ir Aleksandras Flemingai bei Ottonas von Bismarckas. Keliaujant į KALAVRITĄ, kelias veda šalia istoriškai svarbių vienuolynų, tokių kaip Agias Lavras ir Megalo Spileo. Siaurasis geležinkelis vinguriuoja VOURAIKOS kanjonu, keliuku nuo Diakofto iki Kalavrytos. Traukinukas važiuoja maždaug 700 m aukštyje virš jūros lygio. Bėgius pastatė italai XIX a.,ja buvo gabenami mineralais iškasti kalnuose. Visą šį gamtos ir žmogaus rankų sutvertą grožį turėsite galimybę gerai patyrinėti. Vykstame į viešbutį. Apgyvendinimas Loutraki mieste. Poilsis, jūsų laisvas laikas.
7

7 diena. Atėnai

Atėnai Pusryčiai. Keliaujame į ATĖNUS. Lankomės virš miesto iškilusiame Akropolio pastatų ansamblyje, įrašytame į UNESCO sąrašą. Ant kalkakmenio kalvos gėrimės šventyklų kompleksu: Partenonas, Erechtionas, Atėnės Nikės šventykla, Propilėjai. Visa tai buvo atstatyta Periklio iniciatyva po Persijos karų. Taip pat lankysimės Akropolio muziejuje. Naujame nuostabiame pastate stūkso skulptūros, pastatų fragmentai ir artefaktai rasti šalia esančiame Akropolyje, be kita ko, čia rasite 5 iš 6 Kariatidžių skulptūrų, kurios palaikė Erechtiono stogą. Panoraminė ekskursija autobusu po miestą. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): vakarienė su vaizdu į Akropolį arba laisvas laikas. Vykstame į viešbutį esantį centre, nakvynė Atėnuose. Vakare jūsų laisvas laikas, poilsis arba galimybė išeiti pėsčiomis pasivaikčioti po vakarinį Atėnų centrą.
8

8 diena. Skrydis namo

Skrydis namo arba atostogų pratęsimas - poilsis, dar vienai savaite Evijos saloje už papildomą kainą. Pusryčiai. pervežimas į oro uostą ir išvykimas į Lietuvą. Tiems, kurie lieka dar vienai savaitei pailsėti: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį Evijos saloje. Po savaitės pervežimas iš viešbučio į oro uostą.
s
You don't have permission to register