KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.“ Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Prenumeruokite KrisTravel naujienlaiškį

Prašome palaukti...
Prenumeruokite KrisTravel naujienlaiškį ir nepraleiskite progos gauti puikius kelionių pasiūlymus, naujienas ir patarimus! Uždeda varnelę, kad sutinka gauti naujienlaiškius
Ar pasiruošę unikaliai patirčiai?
Image Alt

SMARAGDINĖS LIHADONISIA SALOS IR KARŠTOSIOS GYDOMOSIOS VERSMĖS. EVIJA. 2 dienų ekskursija

SMARAGDINĖS LIHADONISIA SALOS IR KARŠTOSIOS GYDOMOSIOS VERSMĖS. EVIJA. 2 dienų ekskursija

€110 žmogui

SMARAGDINĖS LIHADONISIA SALOS IR KARŠTOSIOS EDIPSO GYDOMOSIOS VERSMĖS

2 DIENŲ EKSKURSIJA (SU NAKVYNE)

 

Tik kelios valandos kelio nuo Chalkidos, žaliuojančios vulkaninės salos su mėlynais jų vandenimis ir auksiniais puošniais paplūdimiais, nukels jus į paslėptą rojų, kuris niekuo nesiskirs nuo egzotiškų kraštų.
Šis įspūdingas salų kompleksas, susidaręs tarp smaragdinių vandenų su balto smėlio paplūdimiais, buvo sukurtas prieš tūkstančius metų įvykus galingam žemės drebėjimui. „Lihades“ arba „Lihadonisia“ yra septynių mažų salų grupė, kurią sukūrė vulkaninė energija, o didelė jų dalis buvo nuskandinta 426 m. prieš Kr. Dauguma lankytojų palygina „Lihadonisia“ su Seišeliais dėl jų atogrąžų kraštovaizdžio. Papulti į šią oazę galima tik vandens keliu motorinėmis valtimis arba vandens taksi (atitinkamai iš Agios Georgios ir Kavos).
Turistus kiekvieną vasarą pasitinka „Strongili“ ir „Manolia“ (dvi didžiausios salos) paplūdimiai. Aplink salas turkio vandenys yra gana šilti ir seklus dugnas. Pietinėje salų dalyje yra saugomi kai kurie vulkaninės salos gyventojų namai, kurie paskelbti archeologine vietove. Stroggili viena iš salų, o ant jos dominuojantis švyturys mena išsibarsčiusio 12-ojo amžiaus vienuolyno griuvėsius ir garsųjį Saint Gregory Myrovlitis vienuolį. Taip pat yra išsaugoti ir Romėnų akveduko griuvėsiai.
Giluminio nardymo narai ir paprastieji „snorklintojai“ tiesiog myli šį jūros dugną, o vaikai dievina šias salas, nes pajūryje tarp minios plaukioja ruoniai! Taip taip…ruoniai… Retas ir labai gražus šou – tai grakščios Monacho ruonių šeimynėlės pasirodymas. Būtinai su savimi turėkite fotokameras, nes jeigu net ir nepamatysime jų pasirodymo, pasistengsime priplaukti ir prisiartinti bei susipažinti su jais kuo artimiau.
Salų vardas siejamas su didžia Heraklio legenda, bet…. apie salų mitus ir istoriją plačiau papasakosime ekskursijos metu.

 

Edipso karštieji šaltiniai. Atvykę į šią vietą jūs atsisveikinsite su stresu. Išsimaudę karštuose šaltiniuose jūs pajusite atjaunėjimą, jūsų psichologinis lygis bus atkurtas ir grįšite namo su spindinčiomis akimis. Šiame Evijos salos dovanotame kampelyje yra daugiau kaip 80 skirtingų temperatūrų šaltinių (vandens temperatūra svyruoja nuo 35 iki 90 laipsnių pagal C), kai kurie iš jų tarsi sultinga augalija driekiasi iki jūros ir krenta mažais kriokliais, taip sušildydami jūros vandenį netgi ir žiemos metu. Šiame mineralų prisotintame vandenyje daugelis žmonių atrado išsigydimą nuo lėtinių negalavimų. Tai tarsi dovanų iš Graikijos Dievų. Vandenų terapija – nemokamai, nes tai tiesiogiai virsta iš gamtos gelmių.

Šių vandenų terapinės savybės buvo mitologijos įkvėpimo šaltinis, o apie juos iš arčiau – atvykus į šią nuostabią vietą…
Tai sveikatinimosi terapija, kuriai pagal jūsų pageidavimus bus galima skirti ir daugiau dienų. Svarbiausia iš anksto, prieš užsakant šią ekskursiją, susiderinti, kiek dienų tiksliai norėsite praleisti šiame karštųjų vandenų kurorte.

 

Dviejų dienų ekskursijos metu pasirūpinkite lengva ir patogia avalyne ir apranga. Su savimi turėkite rankšluosčius, maudynėms skirtą aprangą, nuo saulės apsaugantį kremą, galvos apdangalą ir akinius, rūbus persirengti, higienos priemones. Norintys „pasnorklinti“ tarp Lihadonisia salų su savimi pasiimkite tam skirtą įrangą.
Ekskursijos metu ne tik keliausime keliais, bet ir kelsimės kateriais į salas. Keliaujant apie pora valandų per šiaurinę Evijos dalį, išgirsite mitų ir istorijos apie aplinkinius kaimelius bei būtinai stabtelsime nusifotografuoti įžymiose vietose, o nuplaukę į salas, mėgausimės auksiniais paplūdimiais, šiltu jūros vandeniu, saulės voniomis ir visomis kitomis gėrybėmis, kuriomis dalinsis su mumis šis atogrąžų kampelis.

Į ekskursiją vykstama nuo 8 asmenų.

 

EKSKURSIJOS KAINA: skaičiuojama individualiai

Į kainą įskaičiuota:
kelionių vadovas – gidas (lietuviškai kalbantis),
transportas,

plaukimas į Lihadonisia salas su kateriu,

Apgyvendinimas viešbutyje su pusryčiais.

Į kainą neįskaičiuota:
maitinimas, gėrimai ir visos kitos jūsų asmeninės išlaidos.

 

Ši ekskursija – autorinis „KrisTravel“ kelionių vadovo maršrutas. Kopijuoti, sudarinėti ar pardavinėti analogišką ekskursiją be „KrisTravel“ kelionių vadovo sutikimo draudžiama!

Saugumo taisyklės ekskursijų metu

Įvedant savo elektroninį paštą, jūs patvirtinate, kad susipažinote su saugos taisyklėmis.
Atsisiųsti taisykles

Įveskite el.paštą, kad gautumėte taisykles:

s
You don't have permission to register