KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.“ Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Prenumeruokite KrisTravel naujienlaiškį

Prašome palaukti...
Prenumeruokite KrisTravel naujienlaiškį ir nepraleiskite progos gauti puikius kelionių pasiūlymus, naujienas ir patarimus! Uždeda varnelę, kad sutinka gauti naujienlaiškius
Ar pasiruošę unikaliai patirčiai?
Image Alt

SKIATHOS SALA – MAMA MIA!

SKIATHOS SALA – MAMA MIA!

žmogui

Skiathos sala yra labiausiai kosmopolitinė Šiaurės Sporadų sala. Nepaisant spartaus turizmo augimo pastaraisiais dešimtmečiais, ji vis dar turi savo žavesio ir yra vaizdinga ir nepralenkiama. Daugiau nei 60 paplūdimių didžiuojasi savo krištolo skaidrumo vandeniu. Garsiausias jų – Koukounaries. Šis paplūdimys paskelbtas trečiuoju gražiausiu Viduržemio jūros paplūdimiu ir mes jį būtinai aplankysime. O dar  pridėkite triukšmingą ir gyvybingą naktinį gyvenimą, taigi natūralu, kad ši sala kasmet pritraukia tūkstančius lankytojų!

Svečiuodamiesi šioje saloje aplankysime sostinę Skiatosą, kuris mus žavės akmeniniu grindiniu prisiderinusiu prie baltų namų sienų; siauromis pėsčiųjų gatvelėmis; vaizdingu uostu, apsuptu keturiomis mažomis salelėmis; gražiuoju „Bourtzi“- pusiasaliu su sodria augmenija, kuriame stovi Venecijiečių tvirtovės griuvėsiai. Aplankysime graikų autoriaus Aleksandro Papadiamančio namą, dabar tapusį muziejumi ir būtinai duris praversime garsėjančiu visoje Graikijoje Mergelės Marijos Paskelbimo vienuolyno duris. Pasivaikščiosime po miestą, kvapą gniaužiančiais keliukais, ištyrinėsime salos grožį ir pažinsime jos subtilybes.

Ši ekskursija – tai visos dienos kruizas laivu į Skiathos salą. Skambant muzikai ir laive vykstant smagiai programai, plauksite iki vienos gražiausių ir žinomiausių Graikijos salų – Skiathos. Maudynės auksinio smėlio ir turkio vandens paplūdimyje. Lankysitės Skiathos mieste ir grįšite vakare namo pilni įspūdžių ir atsiminimų aplankę dar vieną nuostabią Graikijos dievų sukurtą salą! Pageidaujantiems – pietūs tavernoje (už papildomą mokestį).

EKSKURSIJOS METU LANKOMOS VIETOS


Garsusis Koukounaries paplūdimys. Skiathos salos sostinę ir joje esantį pusiasalį su Venecijiečių tvirtovės liekanomis, uosto ruožą, Aleksandro Papadiamančio namą, Mergelės Marijos Paskelbimo vienuolyną.

Ekskursija trunka apie 12 valandų.
Į ekskursiją vykstama kelionių vadovo automobiliu arba specialiai ekskursijai skirtu autobusu.

Ekskursijos metu pasirūpinkite lengva patogia avalyne ir apranga. Su savimi turėkite rankšluosčius, maudynėms skirtą aprangą, nuo saulės apsaugantį kremą, galvos apdangalą, akinius ir būtinai fotoaparatus.

Ekskursija/pramoga vedama lietuvių, anglų, rusų kalba.

IŠVYKIMAS: Kelionių vadovas su automobiliu jus paims nuo jūsų gyvenamos vietos sutartą valandą (pirmoje dienos pusėje) ir po ekskursijos gražins jus atgal.

Į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 6 asmenys. Ekskursijoje gali būti prijungiami ir kiti turistai, netgi iš kitų šalių.

EKSKURSIJOS KAINA: skaičiuojama individualiai kiekvienai grupei

Į kainą įskaičiuota:
gidas – kelionių vadovas,
vežėjai, kuras,
keltas, kelio mokesčiai

Į kainą neįskaičiuota:
lankomi objektai (kuriems turėti apie 10 ΕUR)
maitinimas ir gėrimai ekskursijos metu,
suvenyrai ir kiti pirkiniai,
pietūs tavernoje ir visos kitos jūsų asmeninės išlaidos

s
You don't have permission to register