KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.” Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Susisiekti su mumis!

Prašome palaukti...
Iškilus klausimams planuojant savo atostogas Graikijoje arba jau esant pačioje Graikijoje galite visada susisiekti su mumis! Greičiausiai mus rasite tel.: +370 6300 6007 Kristina +30690 8444460 Kristina +30693 2663818 Vaida +370 6846 3104 Vaida Arba rašykite el.paštu, arba į facebook!
Image Alt

VOULIAGMENI EŽERAS. SVEIKATINIMASIS. ATIKOS PAKRANTĖ

VOULIAGMENI EŽERAS. SVEIKATINIMASIS. ATIKOS PAKRANTĖ

€40 žmogui

Unikalus turistinis maršrutas keliaujantis į slaptąją ledynmečio palikimo užuominą, Atėnų Rivjeroje tūnantį pasislėpusį Vouliagmeni ežerą. Vouliagmeni  natūralusis SPA – tai vieta skirta atsipalaidavimui ir atjaunėjimui, idealus pasirinkimas susitikimams ir laisvalaikio praleidimui –  Vouliagmeni ežeras tai viskas viename ir dar daugiau. Maudynės jo šiltuose mineraliniuose vandenyse, nepaprastai skanūs kokteiliai paruošti profesionalių barmenų ir unikali graikiška virtuvė  sužavės net įžvalgiausią ieškotoją. Praleidę kelias valandas šioje pasakiškoje vietoje jausitės ne tik atjaunėję ir įgavę naujų jėgų bet ir atradę kažką nuostabaus ir naujo..

 

Vouliagmeni ežeras – unikalus sveikatingumo ir laisvalaikio lobis.. Tai išskirtinis Atikos gamtos reiškinys laukiantis jūsų Atėnų Rivjeros širdyje, visai netoli Atėnų centro.
Tai nėra vien tik ežeras, tai garsi turizmo traukos vieta skirta kiekvienam. Tai labai retas geologinis fenomenas, ledynmečio palikimas, idiliška vieta labai tinkama mistiškiems malonumams.

 

Abejingų nepaliekanti Faskomilia (Išminties) uola, šiltieji mineralų pilni vandenys Vouliagmeni ežere, povandeninių tunelių labirintas, stalagmitai, šviežias ir vis atsinaujinantis ežerų vanduo įtekantis tiek iš jūros tiek iš požeminių šaltinių, sodri augalija – visa tai sukuria unikalų geologinį reiškinį. Šiltai sūrūs ežero vandenys yra sukūrę idealų terminį SPA po atviru Atikos dangumi. Šio nepaprasto  ežero prisotintas sieros, kalio, natrio, amonio, geležies, chloro, jodo, ličio ir kalcio vanduo jau seniai naudojamas ne tik grožio industrijoje bet ir reumato sukeltam skausmui malšinti, o jo povandeniniame pasaulyje apsigyvenusios mums labai gerai žinomos Garra Rufa žuvytės, skirtos natūraliam mūsų odos šveitimui, ne tik linksmina kutendamos bet ir atlieka natūralias ir reikšmingas SPA procedūras.
Ežeras yra įtrauktos į nacionalinį sąrašą „Natura 2000” kaip išskirtinio gamtos grožio teritorija.

 

Vouliagmeni ežero teritorijoje jūs galėsite mėgautis maudynėmis šiltame terminiame ežero vandenyje, žuvyčių Garra Rufa procedūromis, saulės voniomis ant patogių gultų, „snorklindami“ susipažinti su paslaptinguoju povandeniniu pasauliu, užlipti ant Faskomilia uolos ir pasigėrėti ežero peizažais, o taip pat pasimėgauti ten esančių baro bei  restorano tiekiamais skanumynais, graikiška virtuve. Kuom užsiimti čia ras kiekvienas, nuo pačių mažiausių iki vyriausių.

 

Ekskursijos metu pasirūpinkite lengva ir patogia avalyne ir apranga. Su savimi turėkite rankšluosčius, maudynėms skirtą aprangą, nuo saulės apsaugantį kremą, galvos apdangalą ir akinius. Norintys „pasnorklinti“ Vouliagmeni ežere su savimi pasiimkite tam skirtą įrangą.

 

Sveikatinimosi išvyka trunka iki 8 val. Maudynėms skiriama apie 5 val.

Į ekskursija vykstama nuo 8 asmenų.

 

EKSKURSIJOS KAINA: skaičiuojama individualiai

 

Į kainą įskaičiuota:
gidas, ekskursinė programa, vežėjų paslaugos.

 

Į kainą neįskaičiuota:

Mokestis už įėjimą į „Vouliagmeni Lake“ :
Nuo pirmadienio iki penktadienio – 12 EUR
Šeštadienis/sekmadienis – 13 EUR
Vaikams nuo 0 iki 5 metų – nemokamai
Vaikams nuo 5 iki 12 metų – 5.50 EUR

Ir visos kitos jūsų asmeninės išlaidos.

Pastaba: įėjimo kainos gali kisti.

 

 

Saugumo taisyklės ekskursijų metu

Įvedant savo elektroninį paštą, jūs patvirtinate, kad susipažinote su saugos taisyklėmis.
Atsisiųsti taisykles

Įveskite el.paštą, kad gautumėte taisykles:

s
You don't have permission to register