Graikijos regionai ir salos:
Miestai:
Ekskursijos/pramogos
FILTRUOTI

Kristravel eskursijos

 KrisTravel
ekskursijos  - tai kitokios, išskirtinės ekskursijos Graikijos šalyje.


KrisTravel ekskursijos vyksta ne tik masinėse turizmo vietose, bet ir kituose šalies kampeliuose, kurie prieinami ne kiekvienam turistui.
KrisTravel siūlo artimiau susipažinti su Graikija ne tik keliaujant po turistinės traukos vietas, bet klausant įdomių pasakojimų bei mitų apie šią  šalį.
KrisTravel ekskursijos vyksta nedidelėmis grupelėmis, taigi visi puikiai girdėsite kas yra pasakojama, galėsite kiekvienas pasikalbėti su           kelionių vadovu, užduoti klausimų, nereiks niekur skubėti, kad spėtumėte viską apžiūrėti, nufotografuoti.
Visos KrisTravel siūlomos ekskursijos yra mūsų pačių patikrintos ir įvertintos.
KrisTravel ekskursijų metu suteikia galimybę artimai susipažinti su Graikijos kultūra, pabendrauti su pačiais graikais, apsilankyti jų namuose, išgirsti pasakojimų istorijų iš pačių graikų lūpų.
KrisTravel turi ką pasiūlyti įvairiausių poreikių klientams.

Keliavę kartu su KrisTravel, jūs būsite tikri, kad susipažinote su Graikijos dvasia ir tikrai norėsite sugrįžti!
 
 
Atėnai. Graikija
Atika
        ...Susiginčino karo deivė Atėnė su jūrų dievu Poseidonu, kuriam atiteks Atikos apylinkės. Užlipo Atėnė ant uolos su šalmu, skydu ir egide, krestelėjo savo ietį ir giliai įsmeigė ją į žemę. Iš žemės išaugo šventas alyvmedis. Dievai nugalėtoja paskelbė Atėnę, pripažinę jos dovaną vertingesne. Taip ši deivė tapo Atikos globėja ir Atėnų miesto įkūrėja...         Didžia..
112.14 EUR
(387.20 Lt)
Evios sala. Graikija
Evia ir Sporadų salos
Norėtumėte įkvėpti begalybę gamtos į savo plaučius ir pamatyti jos tikrą natūralų grožį, kuriame susilieja dangų siekiantys kalnai, jūros mėlynė, žalias miškas, uolos, skardžiai ir akmenų dykvietė? Norėtumėte patirti ekstremalių akimirkų, pasivažinėti serpentinų keliais, išgirsti graikiškų mitų bei tikrų istorijų, susijusių su Evios sala? Norėtumėte pasimaudyti turkio spalvos paplūdimiuose, pasislėpusiuose nuo masinio turizmo, Egėjo jūros įlankose bei išragauti daugyb..
112.14 EUR
(387.20 Lt)
Evijos sala
Pasidarė nuobodu maudytis ir mėgautis saulute vien tik prie baseino ar savo viešbučio paplūdimyje, norėtumėte pamatyti ir kitų nuostabių Graikijos paplūdimių -  pasinaudokite šia, KrisTravel siūloma, pramoga!       Kalamos paplūdimys - tai nuostabus, ramus, romantiškas gamtos kampelis ir labai gerai žinomas Evios saloje (Euboea sala). Turkio spalvos atviri Egėjo jūros vandenys skalauja baltąjį krantą, kurio grožiui apibūdinti sunku surasti žodžius...
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Kserovouni kalnas. Evijos sala
Vidutinio sunkumo trasa. Žygis Kserovouni kalno takais. Kserovuoni kalnas randasi Evijos salos centre. Jis tarsi Dirfi kalno dešinioji ranka iš tolo mojanti žygeiviams ir rodanti kryptį į atvirą Egėjo jūrą. Šio kalno aukštis 1453 km. Kserovuoni išvertus iš graikų kalbos reiškia plikas kalnas. Tačiau neapsigaukite – tai tik pati viršūnė yra plika, o  kalnas visus žavi savo fantastiška augmenija, gyvūnija bei kalnų upelia..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Centrinė Graikija
           Norintiems linksmai ir turiningai praleisti dieną Graikijoje kartu su KrisTravel kelionių vadovu, rekomenduojame pramogą -  Mėlynųjų krabų žvejybą!            Krabai, sugaunami daugelyje jūrų, tačiau ant lietuvio ir kitų kai kurių tautų  stalo nėra dažni „svečiai“. Atvykę į Graikiją turite tokią puikią galimybę pasimėgauti krabais, nes jų mėsa laikoma gurmani&scar..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Tesalija
Meteoros (gr. Μετέωρα – „kybančios uolos“, „kybančios ore“) yra vienas didžiausių ir žymiausių Graikijos vienuolynų kompleksų. Vienuolynai yra pastatyti ant impozantiškų natūralių uolų stulpų, šiaurės vakariniame Tesalijos lygumos krašte, prie Peneios upės ir Pindo kalnų masyvo. Manoma, kad šis pilkas į dangų kylantys stalagmitų miškas prieš 60 milijonų metų susidarė iš smiltainio (ten a..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Centrinė Graikija
PENKIOS GARSIOS VIETOS PER VIENĄ DIENĄ!!! PARNASO KALNAI (gr. Παρνασσός) − kalnų masyvas Graikijoje, į šiaurę nuo Korinto įlankos. Šis 2457 m. aukščio klintinių kalnų masyvas yra didžiausias ir gražiausias vidurio Graikijos regione. Jo viršūnė uolėta, o šiaurinis šlaitas status. Iki 1000 m aukščio kalnas apaugęs krūmais, aukščiau − spygliuočių miškais ir kalnų pievomis. Šiu..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Dirfi kalnas. Evijos sala
Ištvermingas žygis į Dirfi kalno viršūnę! Alpinistų pradžiamokslis...           Evijos sala nepalieka abejingais kalnų mylėtojus ir žygeivius. Dirfi kalnas yra pageidaujamas tikslas, tiems, kurie galvoja, kad žygiai į viršūnes Evijos kalnuose yra paprastas reikalas...tačiau jis toks nėra... Reikia gerokai pavargti norint įkopti paskutiniuosius 800 metrų ir atsidurti ant pačios kalno keteros pavadinimu Delfi ir  esančios v..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Eretrija. Evijos sala. ir Megara. Atikos regionas. Grakija
PAŽINTINIS NARDYMAS MEGARA – ERETRIJA (DISCOVER SCUBA DIVING)        Turkio spalvos Egėjo jūros vandenys slepia daug įspūdingų turtų. Tiems, kurie trokšta sulaikę kvapą pasigrožėti povandeninio pasaulio augmenija bei gyvūnija ir sužinoti pirminius nardymo įpatumus, organizuojami pažintiniai nėrimai. Užsisakykite šią pramogą ir kartu su patyrusiu ir kvalifikuotu nardymo instruktoriumi pasinersite į pažintinę nardymo kelionę Evijos įlankos vandeny..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Evijos sala
       Tik kelios valandos nuo Eretrijos, žaliuojančios vulkaninės salos su mėlynais jų vandenimis ir auksiniais puošniais paplūdimiais, nukels jus į paslėptą rojų, kuris niekuo nesiskirs nuo egzotiškų kraštų.          Šis įspūdingas salų kompleksas, susidaręs tarp smaragdinių vandenų su balto smėlio paplūdimiais, buvo sukurtas prieš tūkstančius metų įvykus galingam žemės drebėjimui. "Lihad..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Atikos regionas
Keliaujame daugiau susipažinti su Atikos regionu!                                  LAVRIJAS – miestas Atikos regione žvelgiantis į Egėjo jūrą. Antikoje Lavrijas garsėjo sidabro kasyklomis. Tuo sidabru budavo pildomas Atėnu valstybės iždas. Sidabro ištekliai taip pat leido strategui Temistokliui pastatyti laivyna, sutriušk..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Centrinė Graikija
Filmas – “300”!  Ar matėte 2007 m išleistą ir visą pasaulį sužavėjusį stilingai nufilmuotą Spartos karaliaus Leonido ir jo vyrų istoriją, kai 300 spartiečių didvyriškai gynė savo šalį nuo persų armijos?  Jei nematėte – rekomenduoju pažiūrėti, o tada tikrai norėsite savo akimis pamatyti šią, graikams labai svarbią ir istorinę vietą, kurioje vyko mūšis. KrisTravel jums siūlo puikią ekskursiją į Termopilus! Termopilų perėja yra..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Mūsų partneriai