Graikijos regionai ir salos:
FILTRUOTI

Graikija. Kelionės grupėms, kolektyvams!

Graikija
Jūsų asmeninis licencijuotas gidas ir kelionių vadovas keliaujant Graikijoje! Nesvarbu ar keliaujate vienas, ar su šeima ar visas kolektyvas - licencijuotas gidas Graikijoje jūsų paslaugoms! Norite aplankyti daugelį įdomių istorinių, gamtinių ir kultūrinių vietų Graikijoje ir sužinoti visą tiesą apie šios šalies istoriją, mitus bei kultūrinį jos gyvenimą nuo...iki. Nenorite vargti tyrinėdami žemėlapius ar ieškodami kelio, kaip patekti prie lankomų objektų. O gal tie..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
10 dienų kelionė grupei (nuo 8 asmenų)
Evijos salos vardą rasite tik mūsų tinklalapyje, nes mes pirmieji iš Lietuvos, kurie gyvenome ten daug metų, o vėliau pradėjome dirbti su šia sala ir iki šiol organizuojame ten keliones. Tai užslėptas graikų turtas. Joje dažniausiai ilsisi patys graikai, ypač atėniečiai, kai tuo tarpu kitas salas yra ištisai „okupavę“ svetimšaliai. O gaila, nes ši sala tiesiog pakeri savo grožiu ir yra puikiausia vieta atostogoms bet kuriuo metų laiku. Evija ..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
8 dienų kelionė grupei nuo 8 asmenų
8 dienų kelionė į Evijos salą – Edipsso kurortą (karštieji sieros šaltiniai).   Siūlome jums 8 dienų pažintinę - poilsinę kelionę Graikijoje – Evijos saloje,  Edippso kurortiniame miestelyje. Skrydis Vilnius – Atėnai - Vilnius. Apgyvendinimas – Evijos saloje, Edippso kurorte 3 ekskursijos   Kelionės privalumai 7 nakvynės prie Egėjo jūros, karštomis mineralinėmis versmėmis garsėjančiuose paplūdimiuose. Edipsso miestelis gars..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
8 dienų kelionė grupei nuo 6 asmenų
Evia ir Sporadų salos
Jėgos aitvarų sportas Graikijoje ir Graikijos salose tampa vis populiaresnis! Šis vandens sportas yra lengviau išmokstamas nei burlenčių sportas, todėl pastaraisiais metais pradėjo veikti daugybė jėgos aitvarų sporto centrų Graikijoje, kurie pritraukia daugybę turistų, norinčių sustiprinti adrenaliną! Graikijoje, jėgos aitvarų sporto centruose, esančiuose daugelyje Graikijos salų paplūdimių, tarp jų ir mūsų Evijos saloje, galite išsinuomoti reikiamą jėgos aitvarų sporto įra..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
8 dienų kelionė grupei nuo 6 asmenų
Į Šiaurę, Centrą ar į Pietūs? Kad ir kokį kursą jūs pasirinksite, keliauti aplink Evią bus vienas džiaugsmas. Šiaurėje jūs surasite be galo kvapnius pušynus, senus vienuolynus tokius kaip Galataki ir Osios David, tinkamas sprendimas būtų pamatyti Limni Evias žvejų kaimelį, Drimonas krioklius ir Edipsos karštuosius sieros šaltinius. Centrinėje Evios dalyje yra Dirfi kalnas ir jo alpiniai peizažai bei unikalūs paplūdimiai salos šia..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
15 d įspūdingos atostogos grupei (nuo 8 asmenų)
Graikija neabejotinai yra viena labiausiai turistų pamėgtų pasaulio šalių. Lankytojus traukia ne tik įspūdingos salos (jų Graikijoje – per 2000!), žiemą slidinėjimo kurortai, visus metus žaliuojantys aukšti dievų kalnai, bet ir istorinės vietovės, alsuojančios tūkstantmečius išsaugotomis antikos paslaptimis, o taip pat skanus maistas, turtingas kultūrinis palikimas ir nuoširdūs žmonės. Jeigu norite tikrai labai gerai pailsėti ir giliai pažinti šią &scaro..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
8 dienų kelionė 10 - 30 asmenų grupei
8 dienų pažintinė kelionė aplink Peloponeso pussiasalį! Graikija.  10 – 30 asmenų grupei. Data: sekmadienis  - sekmadienis (Ryanair avialinijų tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Atėnai – Vilnius) Paminklai, iš kiekvieno įvykių kupino, Peloponeso istorijos laikotarpio, puikios archeologinės vietos, tokios kaip senovės Olimpija, Epidavras, Mykėnai ir Tirintas, Bizantijos bažnyčios, unikalios gyvenvietės ir nuostabios pilys, gamtos grožybės: tokios kaip kalnai, ..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
10 dienų kelionė skirta tik moterims. (8 - 20 moterys)
Evia ir Sporadų salos , Eretrija
GRAIKIJA DEIVĖMS - 10 dienų kelionė skirta tik moterims, patirsiančioms dieviškus malonumus. Mielos moterys, tos, kurios nežinojo, tos, kurios jau pamiršo, o ir tos, kurios visuomet jaučia savyje gaivališką deivės pradą, siūlome jums nuostabią patirtį – 10 -ies dienų atostogas Graikijoje, mažai žinomoje, Evijos saloje ir ne tik... Atostogų metu visą savo dėmesį skirsime sau pačioms: pažinsime, ilsėsimės, šoksime, išbandysime save, ragausime ir džiaug..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Skirta grupėms nuo 6 asmenų. Graikija
Teatras - kai kultūrinė dievų dovana žmonijai! Taigi KrisTravel sujungė šias dvi puikias galimybes - trumpą, valandos laiko, ekskursiją prieš spektaklį, supažindinimą, su tuo antikiniu teatru, į kurį vyksime ir , žinoma, pasaulinio lygio renginį ar spektaklį! Nuo viešbučio jus paims ir viso renginio metu, bei atgal iki viešbučio jus lydės licencijuotas ir laisvai graikiškai bei lietuviškai kalbantis gidas! Graikų drama atsirado VI a. pr. m. e. iš..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
5 dienų kelionė 8 - 20 asmenų grupei
Data: sekmadienis – ketvirtadienis (Ryanair avialinijų tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Atėnai – Vilnius) Skrydis Vilnius – Atėnai - Vilnius. (neįskaičiuota) Apgyvendinimas – Evijos saloje. Eretrijos kurortinis miestelis. Sun Rise Hotel 2* viešbutis. 4 nakvynės su pusryčiais.   Dviviečiai, triviečiai kambariai. (įskaičiuota į kainą) 4 ekskursinės programos su lietuviškai kalbančiu gidu. (įskaičiuota į kainą) Graikiškas vakaras su..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
5 dienų kelionė 8 - 20 asmenų grupei
Data: sekmadienis – ketvirtadienis ( Ryanair avialinijų tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Atėnai – Vilnius) Skrydis Vilnius – Atėnai - Vilnius. (neįskaičiuota) Apgyvendinimas – Evijos saloje. Eretrijos kurortinis miestelis. Sun Rise Hotel 2* viešbutis. 4 nakvynės su pusryčiais.   Dviviečiai, triviečiai kambariai. (įskaičiuota į kainą) 3 ekskursinės programos su lietuviškai kalbančiu gidu. (įskaičiuota į kainą) Graikiškas vakaras s..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
8 -12 dienų kelionė grupei nuo 6 asmenų...
Evia ir Sporadų salos , Eretrija
8 -12 dienų kelionė skirta grupei nuo 6 asmenų į Graikiją. Šios kelionės programa ir kaina gali kisti, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus, kuriuos galima koreguoti. Tai tik preliminarus pasiūlymas jūsų atostogoms!   Siūlome jums pažintinę - poilsinę kelionę Graikijoje – Evijos saloje. Skrydis Vilnius - Atėnai  - Vilnius Apgyvendinimas – Evijos saloje 2 ekskursijos - visos dienos į Graikijos žemyną, 2 ekskursijos – kelių valandų, pažintinės su Eretrijos kurortin..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Mūsų partneriai