Graikijos regionai ir salos:
FILTRUOTI

Kelionės Mokykloms!

4 dienų pažintinė - kultūrinė kelionė
TIKSLAI, UŽDAVINIAI: Formuoti pažintines, bendravimo ir bendradarbiavimo socialines kompetencijas. Ugdyti gebėjimus atskirti ir lyginti Europos ir Lietuvos kultūros paveldą.   KĄ PAMATYSIME: Berlyno miestą. Kadaise buvęs Prūsijos imperijos sostine ir trečiojo dešimtmečio kultūros centru, Berlynas šiomis dienomis yra antra pagal dydį sostinė Vakarų Europoje, didžiausias Vokietijos miestas ir milžiniškas turistų traukos centras. Berlyne nerasite antikos laikus menan..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Sankt Peterburgas - Puškinas - Peterhofas. 5 dienų kelionė
ΚĄ PAMATYSIME: Narva – Estijos miestas – tarsi tiltas iš vieno pasaulio į kitą. Stovint ant upės kranto Estijos mieste Narvoje, galima stebėti už keliasdešimties metrų esančios Rusijos kasdienį gyvenimą. Narva (est. Narva) – įsikūręs Rusijos pasienyje, šiaurės rytų Estijoje. Metraščiuose Narvos gyvenvietė pirmąkart paminėta 1171 m., o miestą įkūrė danai XIII a. II Pasaulinio karo metu Narvos senamiestis buvo beveik visiškai sugriautas...
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Kaunas – Minskas – Kijevas – Černobylis. 4 d. pažintinė kelionė.
Dniepro upės krantuose išsidėstęs Kijevas – vienas seniausių Rytų Europos miestų, įkurtas maždaug V amžiuje. Remiantis legenda, miestą įkūrė trys broliai, Kyi, Shchekas bei Khorivas, ir sesuo Lybida. Šiame mieste ką nuveikti ir ką pamatyti atras visi keliaujantys - čia pilna, netgi ir labai įmantrių objektų, patenkinančių turisto akį. Slaviška dvasia alsuojančiame Kijeve netrūksta saulės spinduliuose blizgančių auksinių cerkvių stogų, įvairių monumentų pasakojančių api..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Veličkos – Aukštieji Tatrai– Liublinas – Balstogė (Bialystok) 4 dienų pažintinė kelionė
  Jei kas paklaustų, kuo Tatrų  kurortai vilioja keliautojus, vieningą atsakymą rasti vargu ar pavyktų. Vieniems jie asocijuojasi tiesiog su kalnais, kuriuose savo maršrutus atranda ir žygių mėgėjai, ir alpinizmo entuziastai, ir norintys pasigrožėti požeminiu pasauliu – stalagmitų, stalaktitų bei ledo urvais, ir mėgstantys slidinėti. Kitiems šios kalnuotos platybės – įspūdingų pilių, jaukių miestukų, etnografinių kaimų, mineralinių vandenų kurortų šali..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Varšuva - Poznanė - Gnieznas - Torunė - Gdanskas - Malborkas - Šv.Lipka
Didžioji Lenkija (lenk. Wielkopolska) – istorinis regionas vidurio vakarų Lenkijoje, tarp Vyslos ir Odros upių. Svarbiausias miestas – Poznanė. Didžioji Lenkija yra ankstyvosios Lenkijos valstybės šerdis, dar vadinama Lenkijos lopšiu. Senovėje regionas buvo apgyvendintas polianų genčių. Būtent jų valdovai vėliau tapo ir visos Lenkijos karaliais. Taigi leiskimės kartu į šią istoriškai svarbią ir garsią kelionę, kurioje susipažinsime ne tik su Didž..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Liublinas - Lvovas - Luckas - Počajivo Lavra - Zamostė.
4 dienų  kelionė autobusu. Lvove karaliauja bohemiška dvasia ir tai nesunkiai pastebima apsilankius vos keliose žymesnėse vietose. Tai gražus, senovinis ukrainietiškas miestas su gerai išlaikytu ir gražiai sutvarkytu senamiesčiu. Lvovas kažkada priklausė Austrijos imperijai, o tai lėmė, kad miestas yra artimesnis europietiškajam nei rusiškajam pasauliui. Dėl to, skirtingai nei kitų Ukrainos didmiesčių, Lvovo senamiesčio architektūra labiau mena Vilniaus,..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Varšuva - Segedas - Patra - Patros Karnavalas - Budapeštas. 2020 03
8 dienų kelionė autobusu į Graikiją sudalyvauti Patros miesto Didžiąjame Karnavale! "KrisTravel" kartu su kelionių organizatoriumi "Kelionės Jums" ir "Gama - Tour" siūlo jums šią išskirtinę kelionę į Graikiją! Ištroškai tikrų naujų įspūdžių? Keliaujam į spalvingąjį Patros karnavalą vykstantį Graikijoje! Taip taip...būtent, Graikijoje! Siūlome jums naują, dar neatrastą ir nepažintą  autobusinę kelionę į Graikiją, į Patros miesto k..
0.00 EUR
(0.00 Lt)
Mūsų partneriai