PATRINO KARNAVALAS - PAVASARINĖ GRAIKIJA!

Varšuva - Segedas - Patra - Patros Karnavalas - Budapeštas. 2020 03
Prekės kodas:
Ar turime: Sandėlyje
0.00 EUR
(0.00 Lt) Kaina su PVM
Kiekis:  
8 dienų kelionė autobusu į Graikiją sudalyvauti Patros miesto Didžiąjame Karnavale!
"KrisTravel" kartu su kelionių organizatoriumi "Kelionės Jums" ir "Gama - Tour" siūlo jums šią išskirtinę kelionę į Graikiją!

Ištroškai tikrų naujų įspūdžių? Keliaujam į spalvingąjį Patros karnavalą vykstantį Graikijoje! Taip taip...būtent, Graikijoje! Siūlome jums naują, dar neatrastą ir nepažintą  autobusinę kelionę į Graikiją, į Patros miesto karnavalą, kuris vyksta tik kartą per metus, tik viename Graikijos mieste ir tik ribotą laiką. "Patros Karnavalas", dar kitaip vadinamas "Patrino Karnavalu" yra ypatingas. Jo skleidžiama energija, spalvingos kaukės, tuo metu vykstantys renginiai ir dalyvių lygis leidžia jam konkuruoti su didžiausiais pasaulio karnavalais.
 • Trys nakvynės viešbutyje su pusryčiais Graikijoje. Keturios nakvynės viešbutyje su pusryčiais kituose miestuose kelionės metu. Iš viso 7 nakvynės su pusryčiais.
 • 5 ekskursijos. Pamatysime Lenkijoje Varšuvos senamiestį, Serbijoje aplankysime Segedo senamiestį, Graikijoje lankysimės Aleksandro Makedoniečio vaikystės kraštuose, o sekančią dieną tyrinėsime Patros miesto grožybes ir mūsų šią pažintinę kelionę vainikuosime su ekskursija Liublino mieste.
 • Graikijoje dalyvausime nepakartojamame spalvingame ir didingame Patros Karnavale, vakarais paslaptinguose renginiuose apie kuriuos sužinosite kelionės metu, o paskutinę Graikijoje dieną šėlsime aitvarų šventėje ir žinoma, taip pat leisime aitvarus, gražiausioje Patros miesto pakrantėje. Aitvarais mes pasirūpinsime, jums beliks tik juos pakelti į viršų!
 • Turėsite galimybę grožėtis vakariniu didingu Budapešto miesto senamiesčiu ir pasilepinti garsiomis Budapešto miesto pirtimis ir SPA karštomis versmėmis.
 • Nauji įsimintini įspūdžiai!
 Naujiena!
Pavasarinė Graikija (8 d.) - Patrino Karnavalas!!!
 
Kelionės programa:
1 diena: Kaunas/Marijampolė – Varšuva (450 km) – “Jonušek” Restoranas (120 km) – Bratislava (600 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją.  Apžvalginė ekskursija po Varšuvos senamiestį. „Jonušek“ restorane – pietūs arba laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje netoli Bratislavos.
2 diena: Bratislava – Šegedas (400 km) – Predejanie (520 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Šegedą. Ekskursija po Šegedo senamiestį: pagrindinė miesto vieta – Kupolo aikštė, neoromantinio stiliaus Katedra ir Vyskupų rūmai. Pietūs arba laisvas laikas Šegedo centre prie Tisos upės. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje Serbijoje.
3 diena: Predejanie – Vergina (400 km) – Patra (420 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Graikijos miestą Verginą, vadinamą Aleksandro Makedoniečio „Visko pradžia“. Ekskursija po Aigai antikinį miestą. Tai lopšys vienos garsios dinastijos, kuri vadovavo Makedonijai 3,5 šimtmečius ir davė žmonijai Pilypą II –ąjį ir jo sūnų Aleksandrą Makedonietį, kuris išvyko iš Aigai ir pakeitė Graikijos ir pasaulio istoriją. Laisvas laikas arba pietūs Verginos mieste, autentiškoje graikiškoje tavernėje. Išvykimas į Patros miestą. Nakvynė viešbutyje Patroje.
4 diena: Patrai
Pusryčiai. Ekskursija po Patros miestą. Aplankysime unikalią Šv.Andrėjaus katedrą, kurioje pasak istorijos Šv. Andrėjus buvo nukryžiuotas. Užlipsime ir apžvelgsime Patros miestą nuo garsiosios Patrų Tvirtovės. Šis gynybinis Fortas buvo naudojamas net iki Antrojo pasaulinio karo. Pasigėrėsime Antikiniu Patros Odeonu – Romos imperijos palikimu. Susipažinsime su Mikėnų civilizacijos kovotojų kapais, kuriems jau daugiau nei 3000 metų. Dienos ekskursijas vainikuosime garsioje vyninėje degustuodami pasakiško skonio vynus ir klausydamiesi įdomaus pasakojimo apie vyno kelią.  Vakare laisvas laikas. Apie Karnavalo išvakarių pramogas daugiau informacijos pateiks kelionių vadovas.
5 diena: Patrai. Karnavalas
Pusryčiai. Laisvas laikas. Poilsis prie jūros arba ruošiatės (karnavaliniai rūbai) ir vykstate į pagrindinį Paradą. Šėlstate visą dieną ir toliau tyrinėjate Patros miestą.
6 diena: Patrai. „Švarusis Pirmadienis“ –  aitvarų šventė. Išvykimas. Patrai – Predejanie (800 km) 
Pusryčiai. Išvykstame iš viešbučio ir vykstame į aitvarų leidimo šventę. Leisite aitvarus ir klausysitės įdomių istorijų, legendų susijusių su šia diena. Vėliau laisvas laikas arba pietūs - degustacija, už papildomą mokestį, tradicinės graikiškos virtuvės tavernoje, kurioje paragausite ypatingų Šv. Pirmadienio patiekalų.  Kelionė per Graikiją, Makedoniją ir Serbiją. Nakvynė Serbijoje.
7 diena: Predejanie – Budapeštas (700 km)
Pusryčiai. Vykstame į Budapeštą. Laisvas laikas vakariniame Budapešte  arba apsilankymas už papildomą mokestį SPA centre su karštomis pirtimis, masažais ir baseinais. Nakvynė Budapešte.
8 diena: Budapeštas – Liublinas (635 km) – Kaunas (520 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Liubliną. Ekskursija Liubline, kurios metu susipažinsite su Liublino senamiesčiu. Laisvas laikas arba vakarienei skirtas laikas. Kelionė per Lenkiją į Kauną.
 
KELIONĖS KAINA ASMENIUI : 580 EUR

 
Kelionės data: dažniausiai vyksta kovo mėn., vienintelė metuose!
 
       Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • kelionė turistinės klasės autobusu,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • gido paslaugos Graikijoje ekskursijų metu, lankytinuose objektuose,
 • ekskursinė programa,  
 • truistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais kelionės metu,
 • turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais Graikijoje,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • degalų mokestis.

  Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • lankomi mokami (*) objektai ekskursinių programų metu. Asmeniui turėti apie 40.00 EUR,
 • apsilankymas ir degustacija garsioje Patros miesto vyninėje. Kaina asmeniui apie 10.00 EUR ,
 • Budapešte įėjimas į SPA, pirtis ir baseinus. Kaina asmeniui (iki 4 val abonementas) apie 25.00 EUR
 •  arbatpinigiai, maitinimasis per pietus, vakarienes, viešasis transportas miestuose ar taksi paslaugos, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

  Pastabos:
 • išvykimas iš Kauno ir Marijampolės,
 • išvykimas iš kitų Lietuvos miestų – už papildomą mokestį,
 • ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
 • kelionės vadovas ekskursijų mokamuose lankytinuose objektuose, bažnyčiose ir kt. muziejuose neveda,
 • kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
 • prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometrai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.
 • Šeštadienį, didžiojo parado išvakarėse (ketvirta kelionės diena) jums bus išdalinti Patros miesto žemėlapiai su jame pažymėtomis vykstančių renginių vietomis.
 • Sekmadienį, per didįjį paradą Patroje (penkta kelionės diena), autobusas išvyks iš viešbučio 11.00 val. ryte ir nuveš jus į centrą – Parado vietą. Vakare iš miesto centro į viešbutį autobusas išvyks 22.00 val. Norintys vykti kitomis valandomis, transportu rūpinasi patys. Nuo viešbučio iki centro apie 10 km.
Atmintinė keliautojui
Mes jums patariame į kelionę pasiimti:
 • Pledą, pagalvėlę, jei yra numatyta nakvynė autobuse.;
 • drabužius pagal kelionės sezoną. Vasarą drabužiai turėtų būti lengvi, avalynė patogi ir lengva. Į bažnyčias su šortais ir apnuogintais pečiais neįleidžiama. Patartina turėti šiltą megztinį ar striukę;
 • vykstant į keliones, kurių metu bus išvykos į kalnus ar plaukimas su jachta: avalynė turėtų būti speciali, patogi ir lengva, į kalnus patartina storesniu padu, o į jachtas baltu ir neslidžiu padu. Tiek kalnuose, tiek jūroje dažnai keičiasi oro sąlygos, kartais lyja, sninga, būna vėjuota - tad reikia turėti šiltesnius drabužius, striukę, patartina turėti ir pirštines bei kepuraitę;
 • rankšluostį, patiesalą, maudymosi aprangą, basutes pliažui, akinius nuo saulės, galvos apdangalą;
 • peilį, siūlų, adatą, žirklutes;
 • kelionei skirtų stalo įrankių, puodelį (autobuse bus karšto geriamo vandens, arbatos ir kavos);
 • maisto greitai negendančio: karštu vandeniu užpilamos sriubos, duona, konservai, mėsos produktus pasiimti greitai negendančius arba suvartoti kelionės pradžioje. Maisto produktus patartina vynioti į popierių, foliją, duona – maišelyje;
 • fotoaparatą, kamerą ir jiems reikalingas apsaugas nuo vandens, lietaus ar dūžių;
 • higienos reikmenis: muilą, dantų pastą ir šepetėlį, šampūną, kremą nuo saulės ir kt.;
 • būtiniausių medikamentų: nuo savų ligų, dėl kurių gali kilti nepatogumų kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, jūros ligos (ja sergama ne tik jūroje, bet ir važiuojant per serpentinų kalnus), virškinimo sutrikimų ir kt.;
 • Lietuvos bankuose iš anksto galite įsigyti šalių į kurias vyksite pinigų. Vykstant į Europos Sajungos šalis įsigykite eurų. Patartina turėti eurų mažesnės vertės banknotais bei turėti kiekvienos šalies smulkių pinigų (tualetui, gėrimams ir kt.);
 • kreditinėmis kortelėmis galima atsiskaityti ne visose šalyse. Mokamiems objektams reikia turėti grynų pinigų.
Dokumentai:

Į užsienį galima vykti turint tiek tapatybės kortelę,  tiek ir galiojantį pasą. Tačiau visada rekomenduojama vežtis pasą. Daugelio šalių reikalavimu paso galiojimo terminas neturi baigtis anksčiau kaip likus 6 mėnesiams po kelionės pabaigos. Pasas turi būti tvarkingas, su laisva vieta vizoms ir pasienio tarnybų spaudams skirtuose lapuose. Tikslesnę informaciją gali suteikti pasų tvarkymo tarnybos. Asmenys iki 18 metų, vykstantys į kelionę, privalo turėti notaro patvirtintą kartu nevykstančių tėvų ar globėjų sutikimą ir jo kopiją.
Kelionės sutartis, pasas, asmens tapatybės kortelė ir sveikatos draudimas turi būti saugomi visos kelionės metu.
Jei kelionėje pasienio tarnybos patikrinimo metu asmuo yra sulaikomas dėl netvarkingų savo dokumentų ar toje šalyje padarytų nusikaltimų, ar dėl neleistinų  vežamų prekių, visa tai yra jo asmeninė atsakomybė.

Kita informacija:
 • Vykstantiems į kelionę autobusu rekomenduojama atvykti į išvykimo vietą 30 min prieš išvykimą.;
 • Užsirašykite ar įsidėmėkite susitikimo vietas, viešbučio adresus, jei ketinate grįžti savarankiškai.
 • Užsirašykite ir kelionės metu su savimi visur turėkite kontaktus kelionių vadovo, kuris jus lydi kelionėje ir bet kokiai pagalbai prireikus susisiekite su juo!
 
Jūsų kelionių vadovo budintis telefonas: +370 63006007

Dėl kelionės teirautis telefonais:
Kristina +370 63006007  (KrisTravel)

 
8 dienų kelionė autobusu į Graikiją sudalyvauti Patros miesto Didžiąjame Karnavale!
"KrisTravel" kartu su kelionių organizatoriumi "Kelionės Jums" ir "Gama - Tour" siūlo jums šią išskirtinę kelionę į Graikiją!

Ištroškai tikrų naujų įspūdžių? Keliaujam į spalvingąjį Patros karnavalą vykstantį Graikijoje! Taip taip...būtent, Graikijoje! Siūlome jums naują, dar neatrastą ir nepažintą  autobusinę kelionę į Graikiją, į Patros miesto karnavalą, kuris vyksta tik kartą per metus, tik viename Graikijos mieste ir tik ribotą laiką. "Patros Karnavalas", dar kitaip vadinamas "Patrino Karnavalu" yra ypatingas. Jo skleidžiama energija, spalvingos kaukės, tuo metu vykstantys renginiai ir dalyvių lygis leidžia jam konkuruoti su didžiausiais pasaulio karnavalais.
 • Trys nakvynės viešbutyje su pusryčiais Graikijoje. Keturios nakvynės viešbutyje su pusryčiais kituose miestuose kelionės metu. Iš viso 7 nakvynės su pusryčiais.
 • 5 ekskursijos. Pamatysime Lenkijoje Varšuvos senamiestį, Serbijoje aplankysime Segedo senamiestį, Graikijoje lankysimės Aleksandro Makedoniečio vaikystės kraštuose, o sekančią dieną tyrinėsime Patros miesto grožybes ir mūsų šią pažintinę kelionę vainikuosime su ekskursija Liublino mieste.
 • Graikijoje dalyvausime nepakartojamame spalvingame ir didingame Patros Karnavale, vakarais paslaptinguose renginiuose apie kuriuos sužinosite kelionės metu, o paskutinę Graikijoje dieną šėlsime aitvarų šventėje ir žinoma, taip pat leisime aitvarus, gražiausioje Patros miesto pakrantėje. Aitvarais mes pasirūpinsime, jums beliks tik juos pakelti į viršų!
 • Turėsite galimybę grožėtis vakariniu didingu Budapešto miesto senamiesčiu ir pasilepinti garsiomis Budapešto miesto pirtimis ir SPA karštomis versmėmis.
 • Nauji įsimintini įspūdžiai!
 Naujiena!
Pavasarinė Graikija (8 d.) - Patrino Karnavalas!!!
 
Kelionės programa:
1 diena: Kaunas/Marijampolė – Varšuva (450 km) – “Jonušek” Restoranas (120 km) – Bratislava (600 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją.  Apžvalginė ekskursija po Varšuvos senamiestį. „Jonušek“ restorane – pietūs arba laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje netoli Bratislavos.
2 diena: Bratislava – Šegedas (400 km) – Predejanie (520 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Šegedą. Ekskursija po Šegedo senamiestį: pagrindinė miesto vieta – Kupolo aikštė, neoromantinio stiliaus Katedra ir Vyskupų rūmai. Pietūs arba laisvas laikas Šegedo centre prie Tisos upės. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje Serbijoje.
3 diena: Predejanie – Vergina (400 km) – Patra (420 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Graikijos miestą Verginą, vadinamą Aleksandro Makedoniečio „Visko pradžia“. Ekskursija po Aigai antikinį miestą. Tai lopšys vienos garsios dinastijos, kuri vadovavo Makedonijai 3,5 šimtmečius ir davė žmonijai Pilypą II –ąjį ir jo sūnų Aleksandrą Makedonietį, kuris išvyko iš Aigai ir pakeitė Graikijos ir pasaulio istoriją. Laisvas laikas arba pietūs Verginos mieste, autentiškoje graikiškoje tavernėje. Išvykimas į Patros miestą. Nakvynė viešbutyje Patroje.
4 diena: Patrai
Pusryčiai. Ekskursija po Patros miestą. Aplankysime unikalią Šv.Andrėjaus katedrą, kurioje pasak istorijos Šv. Andrėjus buvo nukryžiuotas. Užlipsime ir apžvelgsime Patros miestą nuo garsiosios Patrų Tvirtovės. Šis gynybinis Fortas buvo naudojamas net iki Antrojo pasaulinio karo. Pasigėrėsime Antikiniu Patros Odeonu – Romos imperijos palikimu. Susipažinsime su Mikėnų civilizacijos kovotojų kapais, kuriems jau daugiau nei 3000 metų. Dienos ekskursijas vainikuosime garsioje vyninėje degustuodami pasakiško skonio vynus ir klausydamiesi įdomaus pasakojimo apie vyno kelią.  Vakare laisvas laikas. Apie Karnavalo išvakarių pramogas daugiau informacijos pateiks kelionių vadovas.
5 diena: Patrai. Karnavalas
Pusryčiai. Laisvas laikas. Poilsis prie jūros arba ruošiatės (karnavaliniai rūbai) ir vykstate į pagrindinį Paradą. Šėlstate visą dieną ir toliau tyrinėjate Patros miestą.
6 diena: Patrai. „Švarusis Pirmadienis“ –  aitvarų šventė. Išvykimas. Patrai – Predejanie (800 km) 
Pusryčiai. Išvykstame iš viešbučio ir vykstame į aitvarų leidimo šventę. Leisite aitvarus ir klausysitės įdomių istorijų, legendų susijusių su šia diena. Vėliau laisvas laikas arba pietūs - degustacija, už papildomą mokestį, tradicinės graikiškos virtuvės tavernoje, kurioje paragausite ypatingų Šv. Pirmadienio patiekalų.  Kelionė per Graikiją, Makedoniją ir Serbiją. Nakvynė Serbijoje.
7 diena: Predejanie – Budapeštas (700 km)
Pusryčiai. Vykstame į Budapeštą. Laisvas laikas vakariniame Budapešte  arba apsilankymas už papildomą mokestį SPA centre su karštomis pirtimis, masažais ir baseinais. Nakvynė Budapešte.
8 diena: Budapeštas – Liublinas (635 km) – Kaunas (520 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Liubliną. Ekskursija Liubline, kurios metu susipažinsite su Liublino senamiesčiu. Laisvas laikas arba vakarienei skirtas laikas. Kelionė per Lenkiją į Kauną.
 
KELIONĖS KAINA ASMENIUI : 580 EUR

 
Kelionės data: dažniausiai vyksta kovo mėn., vienintelė metuose!
 
       Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • kelionė turistinės klasės autobusu,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • gido paslaugos Graikijoje ekskursijų metu, lankytinuose objektuose,
 • ekskursinė programa,  
 • truistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais kelionės metu,
 • turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais Graikijoje,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • degalų mokestis.

  Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • lankomi mokami (*) objektai ekskursinių programų metu. Asmeniui turėti apie 40.00 EUR,
 • apsilankymas ir degustacija garsioje Patros miesto vyninėje. Kaina asmeniui apie 10.00 EUR ,
 • Budapešte įėjimas į SPA, pirtis ir baseinus. Kaina asmeniui (iki 4 val abonementas) apie 25.00 EUR
 •  arbatpinigiai, maitinimasis per pietus, vakarienes, viešasis transportas miestuose ar taksi paslaugos, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

  Pastabos:
 • išvykimas iš Kauno ir Marijampolės,
 • išvykimas iš kitų Lietuvos miestų – už papildomą mokestį,
 • ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
 • kelionės vadovas ekskursijų mokamuose lankytinuose objektuose, bažnyčiose ir kt. muziejuose neveda,
 • kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
 • prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometrai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.
 • Šeštadienį, didžiojo parado išvakarėse (ketvirta kelionės diena) jums bus išdalinti Patros miesto žemėlapiai su jame pažymėtomis vykstančių renginių vietomis.
 • Sekmadienį, per didįjį paradą Patroje (penkta kelionės diena), autobusas išvyks iš viešbučio 11.00 val. ryte ir nuveš jus į centrą – Parado vietą. Vakare iš miesto centro į viešbutį autobusas išvyks 22.00 val. Norintys vykti kitomis valandomis, transportu rūpinasi patys. Nuo viešbučio iki centro apie 10 km.
Atmintinė keliautojui
Mes jums patariame į kelionę pasiimti:
 • Pledą, pagalvėlę, jei yra numatyta nakvynė autobuse.;
 • drabužius pagal kelionės sezoną. Vasarą drabužiai turėtų būti lengvi, avalynė patogi ir lengva. Į bažnyčias su šortais ir apnuogintais pečiais neįleidžiama. Patartina turėti šiltą megztinį ar striukę;
 • vykstant į keliones, kurių metu bus išvykos į kalnus ar plaukimas su jachta: avalynė turėtų būti speciali, patogi ir lengva, į kalnus patartina storesniu padu, o į jachtas baltu ir neslidžiu padu. Tiek kalnuose, tiek jūroje dažnai keičiasi oro sąlygos, kartais lyja, sninga, būna vėjuota - tad reikia turėti šiltesnius drabužius, striukę, patartina turėti ir pirštines bei kepuraitę;
 • rankšluostį, patiesalą, maudymosi aprangą, basutes pliažui, akinius nuo saulės, galvos apdangalą;
 • peilį, siūlų, adatą, žirklutes;
 • kelionei skirtų stalo įrankių, puodelį (autobuse bus karšto geriamo vandens, arbatos ir kavos);
 • maisto greitai negendančio: karštu vandeniu užpilamos sriubos, duona, konservai, mėsos produktus pasiimti greitai negendančius arba suvartoti kelionės pradžioje. Maisto produktus patartina vynioti į popierių, foliją, duona – maišelyje;
 • fotoaparatą, kamerą ir jiems reikalingas apsaugas nuo vandens, lietaus ar dūžių;
 • higienos reikmenis: muilą, dantų pastą ir šepetėlį, šampūną, kremą nuo saulės ir kt.;
 • būtiniausių medikamentų: nuo savų ligų, dėl kurių gali kilti nepatogumų kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, jūros ligos (ja sergama ne tik jūroje, bet ir važiuojant per serpentinų kalnus), virškinimo sutrikimų ir kt.;
 • Lietuvos bankuose iš anksto galite įsigyti šalių į kurias vyksite pinigų. Vykstant į Europos Sajungos šalis įsigykite eurų. Patartina turėti eurų mažesnės vertės banknotais bei turėti kiekvienos šalies smulkių pinigų (tualetui, gėrimams ir kt.);
 • kreditinėmis kortelėmis galima atsiskaityti ne visose šalyse. Mokamiems objektams reikia turėti grynų pinigų.
Dokumentai:

Į užsienį galima vykti turint tiek tapatybės kortelę,  tiek ir galiojantį pasą. Tačiau visada rekomenduojama vežtis pasą. Daugelio šalių reikalavimu paso galiojimo terminas neturi baigtis anksčiau kaip likus 6 mėnesiams po kelionės pabaigos. Pasas turi būti tvarkingas, su laisva vieta vizoms ir pasienio tarnybų spaudams skirtuose lapuose. Tikslesnę informaciją gali suteikti pasų tvarkymo tarnybos. Asmenys iki 18 metų, vykstantys į kelionę, privalo turėti notaro patvirtintą kartu nevykstančių tėvų ar globėjų sutikimą ir jo kopiją.
Kelionės sutartis, pasas, asmens tapatybės kortelė ir sveikatos draudimas turi būti saugomi visos kelionės metu.
Jei kelionėje pasienio tarnybos patikrinimo metu asmuo yra sulaikomas dėl netvarkingų savo dokumentų ar toje šalyje padarytų nusikaltimų, ar dėl neleistinų  vežamų prekių, visa tai yra jo asmeninė atsakomybė.

Kita informacija:
 • Vykstantiems į kelionę autobusu rekomenduojama atvykti į išvykimo vietą 30 min prieš išvykimą.;
 • Užsirašykite ar įsidėmėkite susitikimo vietas, viešbučio adresus, jei ketinate grįžti savarankiškai.
 • Užsirašykite ir kelionės metu su savimi visur turėkite kontaktus kelionių vadovo, kuris jus lydi kelionėje ir bet kokiai pagalbai prireikus susisiekite su juo!
 
Jūsų kelionių vadovo budintis telefonas: +370 63006007

Dėl kelionės teirautis telefonais:
Kristina +370 63006007  (KrisTravel)

 
8 dienų kelionė autobusu į Graikiją sudalyvauti Patros miesto Didžiąjame Karnavale!
"KrisTravel" kartu su kelionių organizatoriumi "Kelionės Jums" ir "Gama - Tour" siūlo jums šią išskirtinę kelionę į Graikiją!

Ištroškai tikrų naujų įspūdžių? Keliaujam į spalvingąjį Patros karnavalą vykstantį Graikijoje! Taip taip...būtent, Graikijoje! Siūlome jums naują, dar neatrastą ir nepažintą  autobusinę kelionę į Graikiją, į Patros miesto karnavalą, kuris vyksta tik kartą per metus, tik viename Graikijos mieste ir tik ribotą laiką. "Patros Karnavalas", dar kitaip vadinamas "Patrino Karnavalu" yra ypatingas. Jo skleidžiama energija, spalvingos kaukės, tuo metu vykstantys renginiai ir dalyvių lygis leidžia jam konkuruoti su didžiausiais pasaulio karnavalais.
 • Trys nakvynės viešbutyje su pusryčiais Graikijoje. Keturios nakvynės viešbutyje su pusryčiais kituose miestuose kelionės metu. Iš viso 7 nakvynės su pusryčiais.
 • 5 ekskursijos. Pamatysime Lenkijoje Varšuvos senamiestį, Serbijoje aplankysime Segedo senamiestį, Graikijoje lankysimės Aleksandro Makedoniečio vaikystės kraštuose, o sekančią dieną tyrinėsime Patros miesto grožybes ir mūsų šią pažintinę kelionę vainikuosime su ekskursija Liublino mieste.
 • Graikijoje dalyvausime nepakartojamame spalvingame ir didingame Patros Karnavale, vakarais paslaptinguose renginiuose apie kuriuos sužinosite kelionės metu, o paskutinę Graikijoje dieną šėlsime aitvarų šventėje ir žinoma, taip pat leisime aitvarus, gražiausioje Patros miesto pakrantėje. Aitvarais mes pasirūpinsime, jums beliks tik juos pakelti į viršų!
 • Turėsite galimybę grožėtis vakariniu didingu Budapešto miesto senamiesčiu ir pasilepinti garsiomis Budapešto miesto pirtimis ir SPA karštomis versmėmis.
 • Nauji įsimintini įspūdžiai!
 Naujiena!
Pavasarinė Graikija (8 d.) - Patrino Karnavalas!!!
 
Kelionės programa:
1 diena: Kaunas/Marijampolė – Varšuva (450 km) – “Jonušek” Restoranas (120 km) – Bratislava (600 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją.  Apžvalginė ekskursija po Varšuvos senamiestį. „Jonušek“ restorane – pietūs arba laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje netoli Bratislavos.
2 diena: Bratislava – Šegedas (400 km) – Predejanie (520 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Šegedą. Ekskursija po Šegedo senamiestį: pagrindinė miesto vieta – Kupolo aikštė, neoromantinio stiliaus Katedra ir Vyskupų rūmai. Pietūs arba laisvas laikas Šegedo centre prie Tisos upės. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje Serbijoje.
3 diena: Predejanie – Vergina (400 km) – Patra (420 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Graikijos miestą Verginą, vadinamą Aleksandro Makedoniečio „Visko pradžia“. Ekskursija po Aigai antikinį miestą. Tai lopšys vienos garsios dinastijos, kuri vadovavo Makedonijai 3,5 šimtmečius ir davė žmonijai Pilypą II –ąjį ir jo sūnų Aleksandrą Makedonietį, kuris išvyko iš Aigai ir pakeitė Graikijos ir pasaulio istoriją. Laisvas laikas arba pietūs Verginos mieste, autentiškoje graikiškoje tavernėje. Išvykimas į Patros miestą. Nakvynė viešbutyje Patroje.
4 diena: Patrai
Pusryčiai. Ekskursija po Patros miestą. Aplankysime unikalią Šv.Andrėjaus katedrą, kurioje pasak istorijos Šv. Andrėjus buvo nukryžiuotas. Užlipsime ir apžvelgsime Patros miestą nuo garsiosios Patrų Tvirtovės. Šis gynybinis Fortas buvo naudojamas net iki Antrojo pasaulinio karo. Pasigėrėsime Antikiniu Patros Odeonu – Romos imperijos palikimu. Susipažinsime su Mikėnų civilizacijos kovotojų kapais, kuriems jau daugiau nei 3000 metų. Dienos ekskursijas vainikuosime garsioje vyninėje degustuodami pasakiško skonio vynus ir klausydamiesi įdomaus pasakojimo apie vyno kelią.  Vakare laisvas laikas. Apie Karnavalo išvakarių pramogas daugiau informacijos pateiks kelionių vadovas.
5 diena: Patrai. Karnavalas
Pusryčiai. Laisvas laikas. Poilsis prie jūros arba ruošiatės (karnavaliniai rūbai) ir vykstate į pagrindinį Paradą. Šėlstate visą dieną ir toliau tyrinėjate Patros miestą.
6 diena: Patrai. „Švarusis Pirmadienis“ –  aitvarų šventė. Išvykimas. Patrai – Predejanie (800 km) 
Pusryčiai. Išvykstame iš viešbučio ir vykstame į aitvarų leidimo šventę. Leisite aitvarus ir klausysitės įdomių istorijų, legendų susijusių su šia diena. Vėliau laisvas laikas arba pietūs - degustacija, už papildomą mokestį, tradicinės graikiškos virtuvės tavernoje, kurioje paragausite ypatingų Šv. Pirmadienio patiekalų.  Kelionė per Graikiją, Makedoniją ir Serbiją. Nakvynė Serbijoje.
7 diena: Predejanie – Budapeštas (700 km)
Pusryčiai. Vykstame į Budapeštą. Laisvas laikas vakariniame Budapešte  arba apsilankymas už papildomą mokestį SPA centre su karštomis pirtimis, masažais ir baseinais. Nakvynė Budapešte.
8 diena: Budapeštas – Liublinas (635 km) – Kaunas (520 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Liubliną. Ekskursija Liubline, kurios metu susipažinsite su Liublino senamiesčiu. Laisvas laikas arba vakarienei skirtas laikas. Kelionė per Lenkiją į Kauną.
 
KELIONĖS KAINA ASMENIUI : 580 EUR

 
Kelionės data: dažniausiai vyksta kovo mėn., vienintelė metuose!
 
       Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • kelionė turistinės klasės autobusu,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • gido paslaugos Graikijoje ekskursijų metu, lankytinuose objektuose,
 • ekskursinė programa,  
 • truistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais kelionės metu,
 • turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais Graikijoje,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • degalų mokestis.

  Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • lankomi mokami (*) objektai ekskursinių programų metu. Asmeniui turėti apie 40.00 EUR,
 • apsilankymas ir degustacija garsioje Patros miesto vyninėje. Kaina asmeniui apie 10.00 EUR ,
 • Budapešte įėjimas į SPA, pirtis ir baseinus. Kaina asmeniui (iki 4 val abonementas) apie 25.00 EUR
 •  arbatpinigiai, maitinimasis per pietus, vakarienes, viešasis transportas miestuose ar taksi paslaugos, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

  Pastabos:
 • išvykimas iš Kauno ir Marijampolės,
 • išvykimas iš kitų Lietuvos miestų – už papildomą mokestį,
 • ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
 • kelionės vadovas ekskursijų mokamuose lankytinuose objektuose, bažnyčiose ir kt. muziejuose neveda,
 • kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
 • prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometrai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.
 • Šeštadienį, didžiojo parado išvakarėse (ketvirta kelionės diena) jums bus išdalinti Patros miesto žemėlapiai su jame pažymėtomis vykstančių renginių vietomis.
 • Sekmadienį, per didįjį paradą Patroje (penkta kelionės diena), autobusas išvyks iš viešbučio 11.00 val. ryte ir nuveš jus į centrą – Parado vietą. Vakare iš miesto centro į viešbutį autobusas išvyks 22.00 val. Norintys vykti kitomis valandomis, transportu rūpinasi patys. Nuo viešbučio iki centro apie 10 km.
Atmintinė keliautojui
Mes jums patariame į kelionę pasiimti:
 • Pledą, pagalvėlę, jei yra numatyta nakvynė autobuse.;
 • drabužius pagal kelionės sezoną. Vasarą drabužiai turėtų būti lengvi, avalynė patogi ir lengva. Į bažnyčias su šortais ir apnuogintais pečiais neįleidžiama. Patartina turėti šiltą megztinį ar striukę;
 • vykstant į keliones, kurių metu bus išvykos į kalnus ar plaukimas su jachta: avalynė turėtų būti speciali, patogi ir lengva, į kalnus patartina storesniu padu, o į jachtas baltu ir neslidžiu padu. Tiek kalnuose, tiek jūroje dažnai keičiasi oro sąlygos, kartais lyja, sninga, būna vėjuota - tad reikia turėti šiltesnius drabužius, striukę, patartina turėti ir pirštines bei kepuraitę;
 • rankšluostį, patiesalą, maudymosi aprangą, basutes pliažui, akinius nuo saulės, galvos apdangalą;
 • peilį, siūlų, adatą, žirklutes;
 • kelionei skirtų stalo įrankių, puodelį (autobuse bus karšto geriamo vandens, arbatos ir kavos);
 • maisto greitai negendančio: karštu vandeniu užpilamos sriubos, duona, konservai, mėsos produktus pasiimti greitai negendančius arba suvartoti kelionės pradžioje. Maisto produktus patartina vynioti į popierių, foliją, duona – maišelyje;
 • fotoaparatą, kamerą ir jiems reikalingas apsaugas nuo vandens, lietaus ar dūžių;
 • higienos reikmenis: muilą, dantų pastą ir šepetėlį, šampūną, kremą nuo saulės ir kt.;
 • būtiniausių medikamentų: nuo savų ligų, dėl kurių gali kilti nepatogumų kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, jūros ligos (ja sergama ne tik jūroje, bet ir važiuojant per serpentinų kalnus), virškinimo sutrikimų ir kt.;
 • Lietuvos bankuose iš anksto galite įsigyti šalių į kurias vyksite pinigų. Vykstant į Europos Sajungos šalis įsigykite eurų. Patartina turėti eurų mažesnės vertės banknotais bei turėti kiekvienos šalies smulkių pinigų (tualetui, gėrimams ir kt.);
 • kreditinėmis kortelėmis galima atsiskaityti ne visose šalyse. Mokamiems objektams reikia turėti grynų pinigų.
Dokumentai:

Į užsienį galima vykti turint tiek tapatybės kortelę,  tiek ir galiojantį pasą. Tačiau visada rekomenduojama vežtis pasą. Daugelio šalių reikalavimu paso galiojimo terminas neturi baigtis anksčiau kaip likus 6 mėnesiams po kelionės pabaigos. Pasas turi būti tvarkingas, su laisva vieta vizoms ir pasienio tarnybų spaudams skirtuose lapuose. Tikslesnę informaciją gali suteikti pasų tvarkymo tarnybos. Asmenys iki 18 metų, vykstantys į kelionę, privalo turėti notaro patvirtintą kartu nevykstančių tėvų ar globėjų sutikimą ir jo kopiją.
Kelionės sutartis, pasas, asmens tapatybės kortelė ir sveikatos draudimas turi būti saugomi visos kelionės metu.
Jei kelionėje pasienio tarnybos patikrinimo metu asmuo yra sulaikomas dėl netvarkingų savo dokumentų ar toje šalyje padarytų nusikaltimų, ar dėl neleistinų  vežamų prekių, visa tai yra jo asmeninė atsakomybė.

Kita informacija:
 • Vykstantiems į kelionę autobusu rekomenduojama atvykti į išvykimo vietą 30 min prieš išvykimą.;
 • Užsirašykite ar įsidėmėkite susitikimo vietas, viešbučio adresus, jei ketinate grįžti savarankiškai.
 • Užsirašykite ir kelionės metu su savimi visur turėkite kontaktus kelionių vadovo, kuris jus lydi kelionėje ir bet kokiai pagalbai prireikus susisiekite su juo!
 
Jūsų kelionių vadovo budintis telefonas: +370 63006007

Dėl kelionės teirautis telefonais:
Kristina +370 63006007  (KrisTravel)

 
Atgal
Mūsų partneriai