KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.” Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Susisiekti su mumis!

Prašome palaukti...
Iškilus klausimams planuojant savo atostogas Graikijoje arba jau esant pačioje Graikijoje galite visada susisiekti su mumis! Greičiausiai mus rasite tel.: +370 6300 6007 Kristina +30690 8444460 Kristina +30693 2663818 Vaida +370 6846 3104 Vaida Arba rašykite el.paštu, arba į facebook!
Image Alt

ATIKOS ZOOLOGIJOS SODAS

ATIKOS ZOOLOGIJOS SODAS

€45 žmogui

Suprasti pasaulį ir aplinką, kurioje gyvename, svarbu mums visiems. Būtina apsaugoti biologinę įvairovę ir supažindinti žmones su gyvūnų keliamais pavojais. Atsižvelgiant į visą tai, zoologijos sodo darbuotojai ir įkūrėjai jau daugelį metų stengiasi informuoti tiek vaikus, tiek suaugusiuosius sudarytomis įvairiomis pramogomis su gyvūnais ir tuo pačiu mokydami apie keletą gražiausių ir rečiausių pasaulio rūšių, kurias visas galima sutikti lankantis Atikos zoologijos parke.

Tai puikus laiko praleidimas ir pažintis su įvairiaspalve fauna ir jums ir jūsų mažiesiems!

Atikos Zoologijos sodas tai savo lėšomis finansuojama įstaiga „Attica“ zoologijos parkas, kurio bendras plotas yra 20 hektarų, talpina daugiau nei 2000 gyvūnų iš 290 skirtingų rūšių.

Zoologijos sodas buvo atidarytas 2000 m. Gegužės mėn. kaip Paukščių parkas, kuriame buvo 3-ioji pagal dydį paukščių kolekcija pasaulyje (1.100 paukščių iš 300 skirtingų rūšių), taip pat parke sukiojosi ūkiniai gyvūnai jaunesniems lankytojams.

2001 m. prie Atikos zoologijos parko buvo pridėtas „Roplių pasaulis“ir nuo tada prasidėjo nuolatiniai plėtojimai ir papildymai, įskaitant skyrius „Graikijos fauna“, Graikijoje retai matomus gyvūnus, „Afrikos Savaną“ su gyvūnais iš Afrikos, beždžionių ir lemūrų skyrius pas kuriuos galima užeiti į vidų ir net paglostyti, „Didžiųjų kačių“, „Gepardų žemė“, kur 4 gepardai laikomi dideliame aptvare, kurį lankytojai gali pereiti specialiu koridoriumi, šimpanzių ir gibonų sekcija ir galiausiai „Sausringos žemės“ skyrius, kuriame laikomi gyvūnai, tokie kaip kupranugariai, Somalio laukiniai asilai ir kt. Be to, 2010 m. Gegužę atkeliavo 2 balti raganosių patinai, o 2010 m. zoologijos sodą papildė ir 4 delfinai bei 2 Kalifornijos jūrų liūtai. Beje, prieš keletą metų į šį Atikos Zoologijos sodą buvo atgabenti ir visi mūsų lietuviški delfinai ir čia gyveno, kol buvo remontuojamas Lietuvos Delfinariumas.

Visų gyvūnų netgi neįmanoma išvardinti. Paprasčiau pasakyti, jog atvykę į šį zoologijos sodą čia praleisite tikrai apie 5 – 6 valandas kol viską apeisite ir sudalyvausite gyvūnų pristatomosiose programose.

Zoologijos sode yra veikiančios kavinukės, kuriose galėsite atsipūsti, užvalgyti ir pasistiprinti, kad galėtumėte tęsti savo ekskursiją. Kartu su jumis visada bus gidas, kuris prireikus išvers informaciją, daugiau papasakos ar padės įvairiais klausimais.

 

Kilometras nuo zoologijos sodas yra didelis „vardinių” ir ne tik parduotuvių miestelis. Jeigu atsiranda norinčių, užsukame ir į jį. Apsipirkimams skiriamos dvi valandos. Taigi pramogų šią dieną būna ne tik mažiesiems, bet ir mamytėms.

Ekskursija trunka apie 8 val.

Ekskursija vedama lietuvių kalba su licencijuotu gidu

Į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 6 asmenys. Ekskursijoje gali būti prijungiami ir kiti turistai, netgi iš kitų šalių (ne daugiau 8 asmenys).
Į ekskursiją dažniausiai vykstama mažomis grupėmis, 9 vietų automobiliu.

EKSKURSIJOS KAINA ASMENIUI: nuo 45 EUR

 

Į kainą įskaičiuota:
gidas,
ekskursinė programa,
vežėjų paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:
maitinimas ir gėrimai ekskursijos metu,
suvenyrai ir kiti pirkiniai.

 

 

Saugumo taisyklės ekskursijų metu

Įvedant savo elektroninį paštą, jūs patvirtinate, kad susipažinote su saugos taisyklėmis.
Atsisiųsti taisykles

Įveskite el.paštą, kad gautumėte taisykles:

s
You don't have permission to register