KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.” Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Susisiekti su mumis!

Prašome palaukti...
Iškilus klausimams planuojant savo atostogas Graikijoje arba jau esant pačioje Graikijoje galite visada susisiekti su mumis! Greičiausiai mus rasite tel.: +370 6300 6007 Kristina +30690 8444460 Kristina +30693 2663818 Vaida +370 6846 3104 Vaida Arba rašykite el.paštu, arba į facebook!
Image Alt

NARDYMAS GRAIKIJOJE. MEGARA – ERETRIJA

NARDYMAS GRAIKIJOJE. MEGARA – ERETRIJA

€60 žmogui

NARDYMAS GRAIKIJOJE. MEGARA – ERETRIJA (DISCOVER SCUBA DIVING)

Turkio spalvos Egėjo jūros vandenys slepia daug įspūdingų turtų. Tiems, kurie trokšta sulaikę kvapą pasigrožėti povandeninio pasaulio augmenija bei gyvūnija ir sužinoti pirminius nardymo įpatumus, organizuojami pažintiniai nėrimai. Užsisakykite šią pramogą ir kartu su patyrusiu ir kvalifikuotu nardymo instruktoriumi pasinersite į pažintinę nardymo kelionę Evijos įlankos vandenyse. Šio nėrimo metu Jūs susipažinsite su narų įranga, suprasite, kad galima kvėpuoti po vandeniu, turėsite galimybę pamatyti povandeninį gyvenimą.  Tai paprasta, tai magiška ir tai vienas įdomiausių gyvenimiškų išbandymų apie kurį galbūt jau svajojate ilgai…
Jeigu jau esate susipažinę su nardymu ir turite pažymėjimus, rekomenduojame panardyti su gidu – instruktoriumi po žydruosius Egėjo jūros vandenis tarp uolų.

O gal norite išmokti gerai nardyti ir gauti nardymo pažymėjimus? Ir šiuo klausimu jums turime, ką psiūlyti!

 

PIRMASIS BANDYMAS – PAŽINTINIS NĖRIMAS

 

Pažintinio nėrimo programa trunka apie 40 min., kurią sudaro:

  1. 20 min. teorinė dalis apie įrangą ir patį nėrimą
  2. 20 min. praktinė dalis. Nėrimai į 6 – 8 m. gylį nuo paplūdimio kranto.

Už papildomą mokestį nėrimus galima atlikti tiesiai iš katerio vidurį jūros arba mažesnėje artimoje salelėje, į kurią instruktorius jus nuplukdys su kateriu ir kurioje nebus aplinkinių asmenų, kurie galėtų trukdyti jums susikaupti. Būsite tik jūs su instruktoriumi. Plaukti su kateriu galėsite pasiimti ir savo draugę ar antrąją pusę kurie įamžins jums svarbius jūsų nėrimo momentus nuotraukose.
Išduodamas pažintinio nardymo pažymėjimas.
Pažintinis nardymas galimas tik nuo 12 m amžiaus.

 

PAŽINTINIO NARDYMO PRAMOGA VYKSTA:

  1. Eretrija. Evijos sala. Graikija
  2. Varea paplūdimys (ΒΑΡΕΑ beach). Megara. Atikos regionas. Graikija

Nėrimo metu galite filmuotis ir vėliau gausite jūsų nėrimo filmavimo medžiagą atminčiai. Šios paslaugos kaina apie – 10 EUR visiems kartu neriantiems tuo pačiu metu. Ją rezervuoti reikia iš anksto.

 

PAŽINTINIO NĖRIMO PRAMOGOS KAINA:

Pažintinis nėrimas paplūdimyje asmeniui –  60 EUR
Pažintinis nėrimas išplaukus su kateriu asmeniui –  70 EUR

Vežėjų paslauga iki nardymo vietos.

Galite užsisakyti transporto paslaugą, jeigu nardyti vyksite į Megarą. Parvešime ir nuvešime nuo jūsų gyvenamos vietos iki vietos kur nardysite ir atgal. Vežimo kaina skaičiuojama kiekvieną kartą individualiai, priklausomai nuo grupės dydžio.

 

TURINTIEMS NARDYMO PAŽYMĖJIMĄ – EKSKURSIJA PO VANDENIU

 Jeigu esate baigę kursus ir jau turite nardymo pažymėjimą, tada siūlome jums ekskursiją po vandeniu aplankant povandeninius urvus, tarpeklius. Nerkite kartu su kvalifikuotu ir gerai pažįstančiu povandenines vietoves gidu – instruktoriumi, kuris jums parodys įvairiaspalvius žaviuosius Egėjo jūros turtus.

Povandeninės ekskursijos vyksta (išplauksite su kateriu į povandenines vietas po kurias nardysite):

  1. Eretrija. Evijos sala. Graikija
  2. Varea paplūdimys (ΒΑΡΕΑ beach). Megara. Atikos regionas. Graikija

Dėl ekskursijos kainos ir nardymo laiko tartis kiekvieną kartą individualiai.

 

NARDYMO KURSAI NORINTIEMS GAUTI PAŽYMĖJIMUS

Esate jau išbandę pažintinį nardymą ir svajojate įsigyti nardymo pažymėjimą, kad galėtumėte nardyti giliau ir dar labiau gėrėtis bei ištyrinėti povandeninį pasaulį. Jums galime pasiūlyti net ir tokią galimybę Graikijoje. Jei jūsų atostogos Graikijoje užtruks kiek ilgiau nei dvi savaites ir jūs pasiryšite paaukoti kasdieną keletą savo atostogų valandų mokymams tada šis pasiūlymas jums tinka.

Open Water Diver – atviro vandens naras. Tai pirma pakopa (pirma žvaigždė), supažindinanti su nardymo pagrindais. Išklausius šiuos kursus, suteikiamas sertifikatas, kurį išduoda Graikijos federalinis E.O.Y.D.A nardymo centras – prancūzų CMAS ir anglų ANDI tarptautiniai pažymėjimai, kiekvienas studentas gali pasirinkti.

 

Kursą sudaro:   5 teoriniai užsiėmimai;  5 nėrimai (nėrimų gali būti ir daugiau tiek baseine tiek ir atvirame vandenyje).
Įrangos nuoma įskaičiuota į kursų kainą.

 

Individualių kursų kaina prasideda nuo – 360 EUR asmeniui
Į šią kainą įskaičiuota:  instruktoriaus darbo valandos, pažymėjimas, baseinas, apranga, oras, nėrimai atvirame vandenyje. Kursų trukmė – apie 2 savaites.
Kursai vyksta: Megara. Atikos regionas. Graikija

Dėl tikslios kursų datos ir kainos tariamasi kiekvieną kartą individualiai.
Dėl kursų rašykite arba skambinkite KrisTravel.

Nardymo kursų metu parūpinsime jums ir gyvenamąją vietą.

 

Visos nardymo paslaugos teikiamos grupei nuo 4 asmenų.

 

 

 

Saugumo taisyklės ekskursijų metu

Įvedant savo elektroninį paštą, jūs patvirtinate, kad susipažinote su saugos taisyklėmis.
Atsisiųsti taisykles

Įveskite el.paštą, kad gautumėte taisykles:

s
You don't have permission to register