KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.” Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Susisiekti su mumis!

Prašome palaukti...
Iškilus klausimams planuojant savo atostogas Graikijoje arba jau esant pačioje Graikijoje galite visada susisiekti su mumis! Greičiausiai mus rasite tel.: +370 6300 6007 Kristina +30690 8444460 Kristina +30693 2663818 Vaida +370 6846 3104 Vaida Arba rašykite el.paštu, arba į facebook!
Image Alt

PROFESIONALIŲ GIDŲ RENGIMO KURSAI

PROFESIONALIŲ GIDŲ RENGIMO KURSAI

€400 žmogui

Keliavimo būdas visame pasaulyje per paskutinius metus labai stipriai keičiasi – naujėja, darosi inovatyvus, teminis ir nišinis. Šių dienų turistams nebeužtenka tik sauso „pabėgiojimo“ po miesto centrą su gidu. Keliautojai nori betarpiško bendravimo, vietinių „pletkų“, glaudesnio bendravimo, nori aplankyti ne tik pagrindines turistines vietas, bet ir mažiau žinomas, išragauti tradicinius patiekalus, apsipirkti vietiniuose turgeliuose, netgi sudalyvauti talkoje su vietiniais derliaus nuėmime (agro tuzimas). Ir apie visa tai turi pasirūpinti gidas. Netgi ir prabangiausią kelionę gidas gali lengvai sugadinti, o pačią pigiausią ir paprasčiausią kelionę gidas gali praturti „nuo žemės iki dangaus“.

Dažniausiai gidų mokymuose per daug reikšmės skiriama teorijai, metodikai, tačiau trūksta praktinių užsiėmimų, kur būsimi gidai realiai susidurtų su situacijomis, taip pat per mažai skiriama dėmesio teminiams, nišiniams gidams. Taip pat pagrindinė daugelio gidų problema – lankstumo nebuvimas. Dažnas gidas išmano istoriją ir savo pasiruoštą programą, tačiau paklausus, kaip gi žmonės gyvena šiandien –  dauguma gidų susierzina, kad reikia nukrypti nuo savo pasiruoštukų.

Profesionalūs gidai turi turėti daug daugiau socialinių įgūdžių, noro ne tik pasakoti istorinius faktus, bet supažindinti keliautojus su šiandienos gyvenimu, priimti kritiką, keistis ir tobulėti kiekvienais metais.

VŠĮ „Baltijos gidas“ įkūrėjos – savo sričių profesionalės ir paskaitų lektoriai – tikisi sudominti būsimus gidus ne vien tik konkrečiomis istorijos ar architektūros žiniomis, bet ir kaip tas žinias pateikti patraukliai ir profesionaliai.

Didelį dėmesį skirsime gidų psichologijai, komunikacijai ir praktinėms užduotims, mokysimės, kaip paruošti nestandartines ekskursijas.

„Baltijos Gidas“ rengia ir kelionių vadovų kursus, kurie skiriasi nuo gido profesijos. Šioje profesijoje ypač reikia praktinių žinių ir gero psichologinio pasiruošimo darbui su grupe.

Pas mus BALTIJOS GIDE didžiausias dėmesys yra skiriamas praktikai. Esame vieninteliai Lietuvoje, kurie suteikia galimybę, tiek gidams, tiek ir kelionių vadovams atlikti savaitės ar dviejų laiko praktiką išvykstamosiose kelionėse į užsienį ir kartu su profesionale gide savaitę arba dvi padirbėti su keliautojų grupe ir iš arti pačiupinėti visas gido vingrybes kelionės metu.

Praktika tik vasaros sezono metu ir tik pabaigus gido ar kelionių vadovo kursus. Jos metu jūs gausite tikrų praktinių žinių ir tikrai gerai įsisavinsite visas reikalingas žinias gido darbe. Pačiupinėsite tikrą gido darbą iš pačių pagrindų.

Praktikos mokestis yra papildomas. Praktikos laikas ir vieta, kur bus atliekama, derinamas individualiai mokslų metu.

PROFESIONALIŲ GIDŲ RENGIMO KURSAI RENGIAMI VIENĄ KARTĄ METUOSE, LAPKRIČIO – BALANDŽIO MĖNESIAIS.

MOKYMŲ DATA:  2023 LAPKRIČIO 15. PRIĖMIMAS GALIMAS IKI GRUODŽIO MĖNESIO

 

GIDŲ IR KELIONIŲ VADOVŲ KURSŲ TRUKMĖ:  5 mėn. (250 akademinių valandų)

Mokslai vyksta nuotoliniu būdu.

GIDŲ MOKSLŲ KAINA – 400 EUR

APMOKĖJIMAI UŽ KURSUS: Į BALTIJOS GIDAS SĄSKAITĄ.

 

Norintiems lankyti gidų kursus būtina:

-Aukštojo mokslo diplomas (kolegijos ar universiteto), gali būti baigiamjo kurso studentas/-ė;

-Noras tobulėti ir pastoviai pildyti žinių bagažą;

-Meilė pažintinėms kelionėms ir noras dalintis turimomis žiniomis su keliautojais.

 

GIDŲ IR KELIONIŲ VADOVŲ RENGIMO KURSUOSE DĖSTOMI DALYKAI :

-Gidų profesinė etika ir veiklos teisinis reguliavimas;

-Lietuvos kultūros pagrindai;

-Lietuvos istorijos pagrindai;

-Lietuvos geografijos pagrindai;

-Pasaulio ir Lietuvos architektūros bei dailės raidos pagrindai;

-Gido komunikacija ir retorika;

-Bendravimo psichologijos pagrindai;

-Ekskursijų rengimo ir vedimo metodika.

 

Išsamesnė informacija: tel. +370 698 86956, el.p. ramute.milusauskiene@gmail.com, www.baltijosgidas.lt

 

Užbaigus mokymus ir išlaikius dalyko „Ekskursijų rengimo ir vedimo metodika“ egzaminą bei apsigynus savo vedamą ekskursiją, išduodamas Gidų rengimo programos baigimo pažymėjimas, pagal kurį Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba išduoda gido pažymėjimą.

Kursų lankymo galimybes: nuotoliniu būdu, eksternu.

SUSITIKSIME PROFESIONALIŲ GIDŲ RENGIMO KURSUOSE!

Daugiau apie mokymus galite rasti čia…
s
You don't have permission to register