KrisTravel

„Kai kuriems prireikia viso gyvenimo, kol pagaliau atranda Graikiją… Taigi rekomenduoju tai pradėti čia, dabar ir kartu su manimi!.” Kristina

Daugiau užfiksuotų nuotykių iš mūsų unikalių kelionių rasite čia:

Susisiekti su mumis!

Prašome palaukti...
Iškilus klausimams planuojant savo atostogas Graikijoje arba jau esant pačioje Graikijoje galite visada susisiekti su mumis! Greičiausiai mus rasite tel.: +370 6300 6007 Kristina +30690 8444460 Kristina +30693 2663818 Vaida +370 6846 3104 Vaida Arba rašykite el.paštu, arba į facebook!
Image Alt

ŠEIMOS ATOSTOGOS GRAIKIJOJE (PAVASARIO/RUDENS)

ŠEIMOS ATOSTOGOS GRAIKIJOJE (PAVASARIO/RUDENS)

€860 žmogui
8 dienų stovykla į Graikiją.

KELIAUJANČIOS ŠEIMOS!

ATĖNAI

DATA: Šv. Velykų mokslo atostogos.

2024 04 01 – 08

Ši stovykla taip pat numatoma vykti ir rudenį, per moksleivių rudens atostogas.

 • Kristravel Stovykla „Keliaujančios šeimos“ orentuota į šeimas su vaikučiais, norinčias pakeliauti per vaikų atostogas. Šioje stovykloje ne tik mėgausitės gražiais Graikijos vaizdais ar pažinsite artimiau šią šalį, bet ir jūsų mažieji bus užimti mažųjų reikalais!
 • Pažintis su Atėnais, o tiksliau su Atikos pakrante, nes įsikursite viešbutyje, labai gražioje vietoje ant jūros kranto ir visas dieneles leisite laiką Atėnų miesto pajūryje!
 • Atėnai – Graikijos ir visos Europos kultūros ir istorijos sostinė. Pažinsite Atėnų miestą artimiau, o jūsų mažiesiems pažintinės ekskursijos bus pritaikytos pagal jų amžių, kad būtų įdomu klausyti ir kad tikrai atsimintų šį didingą miestą.
 • Apgyvendinimas: 3* viešbutis su gražiais vaizdais Atikos pakrantėje. Dviviečiai triviečiai kambariai su pusryčiais.
 • 4 ekskursinės programos su lietuviškai kalbančia gide: Atėnai su Akropoliu, Antikinis ir Akro Korintas, Antikinė Nemėja, Sunijo Poseidono šventykla
 • Šeimų žygis, maudynės šiltame ežere ir kitos vaikiškos pramogos….
 • Išvyka į Vouliagmeni ežero SPA centrą, kuriame mėgausitės maudynėmis šiltame terminiame vandenyje, o jūsų mažieji ras tikrą atrakciją su gara rufa žuvelėmis. .

Apsilankykite mūsų foto galerijoje!

KAINA ASMENIUI –  860 EUR

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 3* viešbutis su pusryčiais
 • Pervežimas iš/į oro uostą
 • Transportas visos kelionės metu
 • Lietuviškai kalbanti gidė ir ekskursinės programos
 • Kelionių vadovas

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Avia bilietai Vilnius – Atėnai – Vilnius (ryanair avialinijos)
 • Maitinimas
 • Įėjimas į lankomus objektus :

Akropolis – 20 EUR (vaikam nemokamai)

Antikinė Agora – 10 EUR (vaikam nemokamai)

Muziejai – 15 EUR

Planetariumas – 10 EUR

Zoologijos sodas – 30 EUR

Nemėja ir Korintas – 15 EUR (vaikam nemokamai)

Poseidono šventykla – 10 EUR (vaikam nemokamai)

Vouliagmeni ežeras – 16 EUR

Karstynės – 15 EUR

 • Visos kitos jūsų asmeninės išlaidos

 

KELIONĖS PROGRAMA:

1 diena.

Atvykstate į Atėnų tarptautinį oro uostą. Čia jus pasitinka jūsų kelionės gidas. Vykstame į viešbutį.

Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Laisvas laikas.

 

2 diena.

Pusryčiai.

10:00 išvykstame į pažintinę ekskursiją po Atėnus. Ekskursijos metu lankysimės ir susipažinsime su Antikine Agora, Atėnų Akropoliu, lankysimės vaikams ir suaugusiems skirtame Mitologijos muziejuje ir labai įdomiame Senovinių išradimų ir technikos muziejuje. Pasivaikščiosime Monastirakio ir Plakos rajonais. Stosime pasimėgauti puikiais pietumis tradicinėje graikiškoje tavernoje.

Visą dieną kartu su licencijuota lietuviškai kalbančia gide, taigi jūsų žinių bagažas bus papildytas tikrai daug informacijos!

Grįžimas numatomas apie 20:00 val.

Laisvas laikas. Poilsis

 

3 diena.

Pusryčiai. Laisvas laikas

10:00 išvykstame į Atikos zoologijos sodą.

Kol mažieji kartu su kelionių vadove lankysis zoologijos sode ir klausys pasakojimo apie dauguma gyvūnų, jums bus sudaryta galimybė apsilankyti parduotuvių kaimelyje. Taip taip – didžiulis parduotuvių, kavinių, restoranų kaimelis visai šalia zoologijos sodo. Zoologijos sode su mažaisiais praleisime apie 4 val. Norintys suaugę į zoologijos sodą tikrai mielai kviečiami jungtis kartu, o norintys apsipirkti taip pat turės puikią galimybę.

Po zoologijos sodo vykstame į Atėnų planetariumą.

18:00 Planetariumas. Eugenides Planetariumas yra vienas didžiausių skaitmeninio vaizdo planetariumų pasaulyje, kuriame rodomi įspūdingi filmai. Unikali patirtis, ypač vaikams. Ten būnant apima jausmas, kad skraidote su vaizdu…..atvykite ir patirkite tai patys…

Grįžimas į viešbutį numatomas apie 21:00 val.

Poilsis, laisvas laikas.

 

4 diena.

Pusryčiai.

10:00 val išvykstame į ekskursiją. Sounio iškišulys, Poseidono šventykla ir Atikos pakrantė.

Po ekskursijos vykstame į Vouliagmenį ežerą šiltoms maudynėms. Tai – SPA centras įsikūręs prie Egėjo jūros pakrantės su idealia vieta gražioms nuotraukoms daryti.., maudytis, degintis, lepinti savo sielą ir kūną, o vaikams bus nuostabi atrakcija su vandenyje esančiomis gara rufa žuvelėmis. Ežero vanduo pusiau sūrus ir šiltas, nes ten maišosi keli vandens šaltiniai: jūros ir terminiai.

Grįžimas numatomas 18:00 val.

 

5 diena.

Pusryčiai

10:00 išvykstame į ekskursiją Antikinis ir Akro Korintas. Turėsime ne tik įdomią ekskursiją, bet ir šeimų žygį su pikniku į Akrokorintą. Kopsime į aukštą kalvą – tvirtovę, nuo kurios atsiveria įspūdingi vaizdai. Žygis užtruks apie 2 val, pritaikytas ir mažiems ir dideliems.

Po žygio pasistiprinimui numatomas laikas vėlyviems pietums vietinėje tavernoje.

Grįžimas į viešbutį numatomas apie 19:00 val.

 

6 diena.

Pusryčiai

10:00 Ekskursija į Antikinę Nemėją. Ekskursijos metu lankysimės archeologinėje Nemėjos teritorijoje, o po ekskursijos vyks mūsų suorganizuotos sporto žaidynės mažiesiems Nemėjos antikiniame sporto stadione. Mažieji bus tikri antikiniai sportininkai. Vyks ir apdovanojimai!

Po pietų lankysimės vietinėje vyninėje – vynų degustavimas suaugusiems. O kol suaugę degustuos vyninėje, kelionių vadovas su mažaisiais žais istorinius žaidimus lauke. Viskas apgalvota!

Grįžimas numatomas apie 20:00 val.

 

7 diena.

Pusryčiai

Laisvas laikas.

12:00 val išvykstame su vaikais į karstynių parką po medžius. Suaugę norintys vykti kartu tikrai gali vykti, o nenorintys vykti kartu lieka leisti savo laisvą laiką. Karstynės įsikūrusios nuostabiame pušyne apie valanda kelio nuo viešbučio. Mažiesiems puiki pramoga ir atrakcija. Karstynėse vaikai ne tik karstysis saugiai po medžius, nes juos prižiūrės čia dirbantys profesionalūs instruktoriai, bet ir turės pertraukėlę su maitinimu. Viskuom pasirūpinta! Šauni dar viena išvyka gamtoje gerai išsikrauti fiziškai!

Grįžimas numatomas 19:00 val.

8 diena.

Pusryčiai. Išvykimas namo.

 • Įskaičiuota
  Ekskursijos
  Transportas
  Viešbutis
 • Neįskaičiuota
  Avia bilietai
  Kita
  Maitinimas
1

1 diena.

Atvykstate į Atėnų tarptautinį oro uostą. Čia jus pasitinka jūsų kelionės gidas. Vykstame į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Laisvas laikas.
2

2 diena.

Pusryčiai. 10:00 išvykstame į pažintinę ekskursiją po Atėnus. Ekskursijos metu lankysimės ir susipažinsime su Antikine Agora, Atėnų Akropoliu, lankysimės vaikams ir suaugusiems skirtame Mitologijos muziejuje ir labai įdomiame Senovinių išradimų ir technikos muziejuje. Pasivaikščiosime Monastirakio ir Plakos rajonais. Stosime pasimėgauti puikiais pietumis tradicinėje graikiškoje tavernoje. Visą dieną kartu su licencijuota lietuviškai kalbančia gide, taigi jūsų žinių bagažas bus papildytas tikrai daug informacijos! Grįžimas numatomas apie 20:00 val. Laisvas laikas. Poilsis
3

3 diena.

Pusryčiai. Laisvas laikas 10:00 išvykstame į Atikos zoologijos sodą. Kol mažieji kartu su kelionių vadove lankysis zoologijos sode ir klausys pasakojimo apie dauguma gyvūnų, jums bus sudaryta galimybė apsilankyti parduotuvių kaimelyje. Taip taip – didžiulis parduotuvių, kavinių, restoranų kaimelis visai šalia zoologijos sodo. Zoologijos sode su mažaisiais praleisime apie 4 val. Norintys suaugę į zoologijos sodą tikrai mielai kviečiami jungtis kartu, o norintys apsipirkti taip pat turės puikią galimybę. Po zoologijos sodo vykstame į Atėnų planetariumą. 18:00 Planetariumas. Eugenides Planetariumas yra vienas didžiausių skaitmeninio vaizdo planetariumų pasaulyje, kuriame rodomi įspūdingi filmai. Unikali patirtis, ypač vaikams. Ten būnant apima jausmas, kad skraidote su vaizdu.....atvykite ir patirkite tai patys... Grįžimas į viešbutį numatomas apie 21:00 val. Poilsis, laisvas laikas.
4

4 diena.

Pusryčiai. 10:00 val išvykstame į ekskursiją. Sounio iškišulys, Poseidono šventykla ir Atikos pakrantė. Po ekskursijos vykstame į Vouliagmenį ežerą šiltoms maudynėms. Tai - SPA centras įsikūręs prie Egėjo jūros pakrantės su idealia vieta gražioms nuotraukoms daryti.., maudytis, degintis, lepinti savo sielą ir kūną, o vaikams bus nuostabi atrakcija su vandenyje esančiomis gara rufa žuvelėmis. Ežero vanduo pusiau sūrus ir šiltas, nes ten maišosi keli vandens šaltiniai: jūros ir terminiai. Grįžimas numatomas 18:00 val.
5

5 diena.

Pusryčiai 10:00 išvykstame į ekskursiją Antikinis ir Akro Korintas. Turėsime ne tik įdomią ekskursiją, bet ir šeimų žygį su pikniku į Akrokorintą. Kopsime į aukštą kalvą – tvirtovę, nuo kurios atsiveria įspūdingi vaizdai. Žygis užtruks apie 2 val, pritaikytas ir mažiems ir dideliems. Po žygio pasistiprinimui numatomas laikas vėlyviems pietums vietinėje tavernoje. Grįžimas į viešbutį numatomas apie 19:00 val.
6

6 diena.

Pusryčiai 10:00 Ekskursija į Antikinę Nemėją. Ekskursijos metu lankysimės archeologinėje Nemėjos teritorijoje, o po ekskursijos vyks mūsų suorganizuotos sporto žaidynės mažiesiems Nemėjos antikiniame sporto stadione. Mažieji bus tikri antikiniai sportininkai. Vyks ir apdovanojimai! Po pietų lankysimės vietinėje vyninėje – vynų degustavimas suaugusiems. O kol suaugę degustuos vyninėje, kelionių vadovas su mažaisiais žais istorinius žaidimus lauke. Viskas apgalvota! Grįžimas numatomas apie 20:00 val.
7

7 diena.

Pusryčiai Laisvas laikas. 12:00 val išvykstame su vaikais į karstynių parką po medžius. Suaugę norintys vykti kartu tikrai gali vykti, o nenorintys vykti kartu lieka leisti savo laisvą laiką. Karstynės įsikūrusios nuostabiame pušyne apie valanda kelio nuo viešbučio. Mažiesiems puiki pramoga ir atrakcija. Karstynėse vaikai ne tik karstysis saugiai po medžius, nes juos prižiūrės čia dirbantys profesionalūs instruktoriai, bet ir turės pertraukėlę su maitinimu. Viskuom pasirūpinta! Šauni dar viena išvyka gamtoje gerai išsikrauti fiziškai! Grįžimas numatomas 19:00 val.
8

8 diena.

Išvykimas namo.
s
You don't have permission to register